Most do záhrobí

Most do záhrobí https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/435383/bmid_most-do-zahrobi-p15-435383.jpg 4 13 5

Dávno zapomenutý zločin, který nebyl potrestán, protože byl kvalifikován jako nehoda, roztáčí po desítkách let kolotoč pomsty, která si vybírá krutou daň. Nenávist a posedlost touhou po odplatě je zničující pro všechny, mstitele i jejich nic netušící oběti. Ale jsou opravdu tak nevinné, jak se může zdát? A platí, že nikdo není bez viny?... celý text

babystar
31.08.2023 4 z 5

Tragédie vpravdě antická aneb Boží mlýny melou pomalu... a někdy musí být popostrčeny. Příběh se odvíjí pomalu, ale gradace stojí za to. Eda byl produktem své psychopatické matky, u Evy se ukázalo, že na každého jednou dojde a osud Olgy byl ukázkou toho, že všechno zlé je k něčemu dobré. Marek byl obětí svých démonů, ale Jana ukázala svou psychickou odolnost.

avicha
31.10.2022 4 z 5

Velmi dobře vystavěný příběh. Uvěřitelně popsané osoby a nejednoznačnostdobra i zla. Možná mne to více zaujalo jako román než jen detektivka. Nemohl jsem se odtrnout právě pro neustálý boj některých postav který vedou sami v sobě.

konicekbily
08.02.2022 5 z 5

Propracovaná zápletka založená na psychologických motivech některých hlavních postav je základem slušné české detektivky. téměř od začátku je zřejmé kdo je kdo - a většinou jaké má cíle svého chování a přesto je tam stále "nějaké vnitřní napětí". A mne příběh vedl k zamyšlení, zda se podobné příběhy nemohou stát v současném životě. Asi mohou.

Pepina19
19.08.2021 4 z 5

za mě to bylo dobré čtení, něco bylo předvídatelné, ale konec překvapil, slušná česká detektivka

jprst
22.08.2020 3 z 5

Mezi současnými českými detektivkami slušný průměr, ale žádný trhák to není.

české krimi české detektivky

Autoři knihy

Jiří Houser
česká, 1949

Kniha Most do záhrobí je v