Ava34 Ava34 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Tohle bylo boží. Miluju Roberta Bryndzu. Rozhodně stojí za přečtení.

23.07.2019 5 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Tohle bylo prostě úžasné. Skvělý námět, skvělý spisovatel. Parádní detektivka na večer.

09.02.2019 5 z 5

Muž bez psa Muž bez psa Håkan Nesser

Tuto knihu hodnotím jako lepší průměr. Děj se dlouho táhl a už od poloviny bylo zřejmé, kdo je vrahem. Ale má to také své pozitiva. Kniha se mi četla dobře a autor této knihy je úžasný spisovatel. Jeho knihy vždy něčím okouzli.

09.02.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další díl případů Kim Stoneové. Celá ta souvislost byla nějak zamotana. Bylo tam na mě příliš mnoho postav. Někdy jsem je nedokázala rozlišit. Jinak další super díl. Kniha mě až tak neuchvatila, ale pořád to bylo super

04.02.2019

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Prostředí nádherně vylíčené. Úplně jsem se zamilovala do severní části Evropy. Musím ale říct, že mě kniha ze začátku nebavila. Seznamování s postavami mohlo být kratší. Asi až od 100. strany mě začala kniha vemli bavit. Oddychovka navečer s nečekanými zvraty. Skvěle napsané. Příjemně mě překvapila česká autorka :)

12.07.2018 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Nejlepší kniha, kterou jsme kdy četla (zatím). Četla se mi vemli dobře. Postavy byli velmi sympatické. Je to na námět obyčejné detektivky, ale opravdu výborné. 99%

Zabij mě znovu Zabij mě znovu Rachel Abbott

Tahle knížka se mi opravdu líbila. Postavy mi byli velmi sympatické. Zápletky dokonale promyšlené za mě tak 94%, ale dám 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížka mě opravdu natchla. Námět super. Knížka se četla velmi dobře. Proto musím dát 5 z5

Před pikolou za pikolou Před pikolou za pikolou Linda Green

Už to tu bylo mnohokrát zmíněno, ale děj se moc dlouho táhl. Naopak konec vygradoval velmi rychle- což se mi vůbec nelíbilo. Co se například stalo se s Muriel? To mě opravdu zklamalo. Musím ale říct, že je to opravdu zajímavá knížka. Některé spojení jsem opravdu nečekala. Líbil jsem mi pohled Lisy, Muriel, tak i Matthewa. Proto dávám 3 z 5 hvězdiček.

12.07.2018 3 z 5