Aria85 Aria85 komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

1. dil je z tehle sagy muj nejoblibenejsi.. kdyz jsem to cetla poprve, byla jsem z toho nadsena.. je to dobre napsane.. ale pak jsem se dostala i k jinym knizkam tohoto stylu a musim rict, ze Stmivani je opravdu psane dost naivne.. ale prvni dil je podle me jednoznacne nejlepsi

07.04.2011 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Tuhle knizku proste miluju.. Uzasny pribeh, je tam humor, vyborne popsane chovani a vztahy lidi te doby a pak samozrejme laska pana Darcyho k Elizabeth.. od prvni stranky jedinecne.. podle me nejlepsi dilu Austenové

07.04.2011 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Jednoznacne nejlepsi dil cele serie.. cetla jsem sice zatim jen v orig., takze mi nejake drobnosti utekly, ale byla uzasna.. a uz se tesim, az si ji prectu znovu v CJ.. Opravdu vyborne zakonceni :)

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Vyborna.. a to tak, ze jsem na sestku nedokazala cekat a precetla ji v orig. Super

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Podle me nejslabsi dil.. i kdyz porad skvely, ale v porovnani s ostatnimi.. velke minus - Dimitrij jako strigoj

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

cela serie je vyborna, ma to naprosto vse, co od knizky ocekavam

Cesta časem Cesta časem Nora Roberts

Musím říct, že oba romány, které v této knize jsou, se mi velice líbily.. zaujme od první stránky, žádný zdlouhavý rozjezd.. opravdu moc pěkné..

06.04.2011 4 z 5