Aria85 Aria85 komentáře u knih

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Když jsem prvně zjistila, že bude celá kniha o Rehvovi, zhrozila jsem se, protože tenhle "člověk" mě vůbec nezajímal a říkala jsem si, že je tam spíš tak nějak do počtu. Jak velký byl můj omyl. Knížka mě velice překvapila. Bavila mě v podstatě od začátku a řadím ji k těm lepším v této sérii.

01.01.2012 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Tahle kniha rozhodne neni jeho nejlepsi, konec vzal hodne zkratka.. nicmene i tak to byl velice prijemny pribeh a cetlo se to v podstate samo, ostatne stejne jako vsechny jeho dila..

25.08.2011 4 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Mám ráda všechny Sparksovi knihy a ani touhle mě nezklamal.. od začátku mě zaujala a i když jsem věděla, jak to dopadne, tak jsem si u toho pěkně pobrečela (zvlášť u toho posledního dopisu od něj). Je to opravdu hodně čtivé, ale taky hodně smutné. Určitě doporučuji víc knihu než film, ten mě naopak oproti knížce už tolik nevzal.

09.08.2011 4 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Nevěděla jsem, co od toho čekat a mile mě to překvapilo.. čtivé, jsem zvědavá na další díl

09.08.2011 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Souhlasím s Tcicou.. knížku jsem si koupila kvůli přebalu, protože ten je opravdu moc pěkný, ale kniha samotná mi přišla lehce nudná. Stále jsem čekala, že se konečně začne něco dít a dočkala jsem se až pár stránek od konce. Další díl si přečtu, ale rozhodně není tohle kniha, ke které bych se vracela.

09.08.2011 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Tohle je jiz treti kniha, kterou jsem od Sparkse precetla a opet jsem ji cetla jednim dechem.. uzasny pribeh, od ktereho jsem se nemohla odtrhnout a az do posledni chvile cekala a nevedela, jak to dopadne, protoze u Sparkse si tim clovek nemuze byt jisty.. ale to je na tom nejlepsi.. libi se mi, ze zavery jeho knih nejsou predvidatelne jako u spousty podobnych romanu.. Opravdu vyborna kniha, kterou muzu jen doporucit

07.05.2011 5 z 5

Klíč Klíč Marianne Curley

celá série je výborná, ale závěr mě dost překvapil, byl nečekaný a smutný.. ale to nic nemění na tom, že příběh je opravdu moc pěkný, člověk se u toho ani chvilku nenudí :)

26.04.2011 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Cetla jsem to jednim dechem a nedokazla prestat. Uzasny pribeh a moc dobre napsany,opravdu jsem az do posledni stranky nevedela,jak to skonci..bylo to hodne smutne,dostalo me to a nedokazala jsem u toho nebrecet..Sparks ukazal,ze vi,o cem pise a co ctenare,resp.ctenarky chytne.. jednoznacne 5*

25.04.2011 5 z 5

jedno z mala del,kde se mi libi knizni i filmove zpracovani..u tehle knizky jsem se vazne pobavila :)

24.04.2011 4 z 5

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

oba dily se mi moc libly.. jedna se o moc hezky pribeh a celkovy dobry dojem budi i prave to vypraveni z vice pohledu..opravdu se moc tesim na zaverecny dil. Verim,ze bude stejne dobry

23.04.2011 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

I kdyz jsem si timhle dilem trochu vic oblibila Butche, musim rict, ze to byl zatim nejslabsi dil ze vsech..

21.04.2011 3 z 5

Requiem pro slunce Requiem pro slunce Elizabeth Haydon

sice je to dalsi pokracovani Symfonie veku, ale volne.. a i kdyz to neni spatne, rozhodne se to neda srovnavat s predchozimi dily.. klidne by spisovatelka mohla skoncit Osudem a nicemu by to nevadilo

10.04.2011 4 z 5

Rapsodie Rapsodie Elizabeth Haydon

Miluju celou tuhle serii.. cetla jsem ji uz nekolikrat a nikdy se mi neomrzi.. Uzasna, skvely pribeh, vyborne charakterizovane postavy a laska Ashe k Raps.. proste neuveritelne..

Rytíř z Růžového útesu Rytíř z Růžového útesu Rexanne Becnel

Můj nejoblíbenější díl z téhle série.. pěkné :)

Galantní protivník Galantní protivník Rexanne Becnel

Od tehle spisovatelky jsem cetla vsechno, co vyslo a Galantní protivník patří k mým nejoblíbenějším

10.04.2011 5 z 5

První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág První čarodějovo pravidlo 1: Zlověstný mág Terry Goodkind

První čarodějovo pravidlo je moje nejoblíbenější část Meče pravdy.. super :)

Brisingr Brisingr Christopher Paolini

celkem vydarena serie.. doufam, ze se uz konecne dockame 4. dilu

09.04.2011 4 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Tahle kniha patri jednoznacne k me nejoblibenejsi.. neuveritelny pribeh.. vazne krasna..

09.04.2011 5 z 5

Zkřížené hnáty Zkřížené hnáty Patricia Briggs

mam rada celou serii.. je to opravdu velice chytlavy pribeh a rozhodne v tomhle pripade neplati "cim vic dilu, tim horsi".. kazdy dil je vyborny.. uz se tesim na dalsi

07.04.2011 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Je to docela mila zmena oproti vsem tem upirim sagam.. mam obe knizky rada a jsem zvedava, jak vse dopadne..

07.04.2011 5 z 5