anonym02 anonym02 komentáře u knih

Epos o Gilgamešovi Epos o Gilgamešovi neznámý - neuveden

Přiznám se, že kdybych knihu neměla v povinné četbě, nejspíš bych po ní dobrovolně nesáhla. Ale navzdory lehčí počáteční nechuti jsem se do knihy začetla, byla příjemně překvapena, a i když by se mělo jednat o nejstarší dochovaný psaný příběh, nakonec se mi četl velmi dobře ^_^

19.07.2019 5 z 5

Ztracené insignie Ztracené insignie Sandra Regnier

Bože můj!!! Proč vždycky skvělé série končí takhle brzo? :'(

31.10.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Oooow...
A zase je konec

23.07.2017 5 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Upřímně... moc jsem od toho nečekala, ale tahle knížka patří mezi ty nejlepší, které jsem četla.
Jednoduchý děj, který vypráví o 12ti leté holce, která má holt blbý odhad na přátelé, mě velice zaujal.
Většinou jsem chtěla hlavní hrdinku profackovat, protože šlo převelice vidět, že Jany chování je jen přetvářka, ale ten podraz na konci jsem od ní vážně nečekala.
Já osobně nejsem nějak extra závislá na sociálních sítích, apod. Ale tahle knížka je o tom, co se skutečně může stát a asi každému by prospělo, kdyby si jí přečetl.

07.03.2017 5 z 5

Já, písnička (2) Já, písnička (2) * antologie

Dá se podle ní krasně zpívat, ale když si potřebuju něco zahrát na příčku, musím si většinou přepisovat o oktávu výš

11.02.2017 5 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Tahle kniha si určitě zaslouží plný počet hvězdiček. Četla se velmi dobře a musím říct, že je jedna z mých nejoblíbenějších.

09.01.2017 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Kniha byla úžasná!!! Velmi jsem si oblíbila autorčin styl psaní, a hned jdu na další díl.

28.11.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Knihu jsem si přečetla, protože jsem byla zvědavá jaká kniha je,jelikož jsem z komentářů měla smíšené pocity.
Musím ale říct, že jsem z knihy velmi potěšena a určitě doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy.

06.10.2016 5 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Knihu jsem měla přečtenou hned. Četla se sama a už se nemůžu dočkat až se dozvím jak to celé dopadne. (Doufám, že Katelyn nakonec bude s Trickem :-D)

10.08.2016 5 z 5

Mlžné kameny Mlžné kameny Christoph Marzi

Ach ,ten konec !!!:-(

05.07.2016 4 z 5

Pád Pád Kai Meyer

Proč už je konec? ?? Mohl by být ještě jeden díl.
Škoda.
Ale jak se říká konec dobrý všechno dobrý . ;-)

27.06.2016 5 z 5

Babi, ty máš nápady! Babi, ty máš nápady! Blanka Čapková

Příjemné čtení =-D

29.05.2016 5 z 5

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Garth Nix

Tak to jsem nečekala. ........
Ne,vážně jsem to nečekala!!!!!!
=-D

24.05.2016 5 z 5

Čtyřlístek ve filmu Čtyřlístek ve filmu Josef Lamka

Kdysi jsem na ČTYŘLÍSTKU strašně ujížděla ,velmi se mi líbily příběhy komiksových hrdinů a velmi dobře se mi četly. :-D

23.05.2016 5 z 5

Zpívající město Zpívající město Christoph Marzi

Že začátku jsem si myslela , že knihu nedočtu . :-( ale asi od poloviny jsem se nemohla od knihy odtrhnout. :-). Hvězdičku strhávám ,ne za to ,že v první polovině byla nudná, ale za to, že se na konci vůbec nemluvilo o Jordim a nevím , co se s nim stalo :-(. Určitě si koupím další díl.

17.05.2016 4 z 5

Zradné hlbiny Zradné hlbiny Pavel Vilikovský

Ať už je další díl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kniha byla úžasná :-D
Nádherná série ..

13.05.2016 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Sice jsem si knihu přečetla asi před rokem, ale stále si pamatuji obsah , který mě velmi zajímal . Dokud jsem knihu nezačala číst ani jsem netušila ,že jsou ještě nějaké jiné díly než ty, které byly natoceny . Jsem velmi ráda , že jsem na ni narazila a musím říct, že všechny díly Narnie jsou stejně dobré jako tento a vždycky se k Narnii vracím velmi ráda ,za mě určitě pět hvězdiček

13.05.2016

Nikdynoc Nikdynoc Jay Kristoff

Je pravda, že asi jako většina knih, které jsou v sérii, i tahle měla lehce pomalejší rozjezd a začetla jsem se asi až po nějaké sté straně (zkrátka v momentě, kdy se Mia dostane do Rudé církve). Od tohoto zlomu jsem se ale od knihy nemohla odtrhnout a stránky ubíhaly prostě samy. Až jsem byla opravdu naštvaná, že už je konec.
Naštěstí pro mě - dočetla jsem ji akorát v době, kdy vyšel druhý díl.
Kniha mě nejspíš zaujala právě autorovým neotřelým způsobem psaní a nemohla jsem se dočkat dalšího dílu. Ten specifický autorův styl byl opravdu skvělý a já jen doufala, že se to v dalších dílech nezkazí.
Za mě úplná pecka, pokud chcete vypadnout z tohohle nudnýho světa a alespoň na chvíli být ve světě, kde je možné snad opravdu všecko...

31.10.2020 5 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Taková oddechovka. Četlo se to celkem dobře, ale za bestseller bych to asi neoznačila. Je spoustu jiných knih, které si toto označení zaslouží a tahle mi mezi ně ne a ne zapadnout.

16.08.2019 5 z 5

Ztracení Ztracení Gabriella Poole

Konečně se hlavní hrdinka přestala chovat jako káča a začala trochu používat něco jako mozek XD

16.10.2017 5 z 5