anonym02 anonym02 komentáře u knih

Zrození hrdinů Zrození hrdinů Brandon Mull

Ze začátku nuda , ale asi tak od poloviny se tam konečně začalo něco dít. ..
Určitě si koupím další díly a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet dál =-)

01.06.2016 5 z 5

Babi, ty máš nápady! Babi, ty máš nápady! Blanka Čapková

Příjemné čtení =-D

29.05.2016 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Bohužel jsem z knihy nic moc nepochytila . :-(
V knize jsem se totiž strašně ztrácela ....
Bylo tam moc míst a přišlo mi to velmi naplácané jedno přes druhé. Bohužel mi to přijde jako nejnepovedenější díl Narnie, ale i tak se velmi těším na další díl.
A abych knihu jenom nepomlouvala musím říct, že kniha měla velmi zajímavý děj a velmi jsem si oblíbila hlavní postavy. =-D!
Přesto všechno , ale dávám knize 5 *

29.05.2016

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Garth Nix

Tak to jsem nečekala. ........
Ne,vážně jsem to nečekala!!!!!!
=-D

24.05.2016 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Kniha byla nádherná ,přečetla jsem si ji sice asi před půl rokem, ale i tak si stále ještě vybavuji úžasný , záživný a ..... prostě bez chybný děj.
=D

23.05.2016 5 z 5

Čtyřlístek ve filmu Čtyřlístek ve filmu Josef Lamka

Kdysi jsem na ČTYŘLÍSTKU strašně ujížděla ,velmi se mi líbily příběhy komiksových hrdinů a velmi dobře se mi četly. :-D

23.05.2016 5 z 5

Prokletí upírů Prokletí upírů Petra Klabouchová

Vauu...
Kniha mě velmi bavila .
Sice jsem si ji přečetla už před několika lety, ale stále si pamatuji její děj,který mě doslova a do písmene pohltil. :-D
Sice si už nejspíš nebudu kupovat další díl , ale knihu si určitě s velkou radostí a nadšením přečtu znova. :-P

18.05.2016 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

Na knize mě velmi zaujal obal,a tak jsem si ji koupila .
Naštěstí mě nezklamala,naopak jsem vůbec nečekala ,že kniha bude tak zajímavá a záživná .
Už se teším až mi přijde další díl. A doufám,že mě nezklame a bude taky tak úžasný jako tento.

18.05.2016

Zpívající město Zpívající město Christoph Marzi

Že začátku jsem si myslela , že knihu nedočtu . :-( ale asi od poloviny jsem se nemohla od knihy odtrhnout. :-). Hvězdičku strhávám ,ne za to ,že v první polovině byla nudná, ale za to, že se na konci vůbec nemluvilo o Jordim a nevím , co se s nim stalo :-(. Určitě si koupím další díl.

17.05.2016 4 z 5

Zradné hlbiny Zradné hlbiny Pavel Vilikovský

Ať už je další díl !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kniha byla úžasná :-D
Nádherná série ..

13.05.2016 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Sice jsem si knihu přečetla asi před rokem, ale stále si pamatuji obsah , který mě velmi zajímal . Dokud jsem knihu nezačala číst ani jsem netušila ,že jsou ještě nějaké jiné díly než ty, které byly natoceny . Jsem velmi ráda , že jsem na ni narazila a musím říct, že všechny díly Narnie jsou stejně dobré jako tento a vždycky se k Narnii vracím velmi ráda ,za mě určitě pět hvězdiček

13.05.2016

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Úúúžasná kniha,stejně jako první díl.
Nemohu si vynachválit,jenom Calaena nemusela na konci odjet pryč. Určitě doporučuji všem ,nádherná kniha a těším se moc až mi přijde další díl. Pokud bude úžasná jako předešlé knihy budu ji mít přečtenou za pár dní. :-D

12.05.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Kniha byla úžasná,nemám slov.:-) Měla jsem ji přečtenou za pár dní, vždycky jsem se začetla a končila jsem až když mi padaly oči. Jsem velmi ráda ,že jsem na knihu narazila a doufám, že další díly budou taky tak skvělé.

12.05.2016 5 z 5