anna1438 anna1438 komentáře u knih

Biologie rostlin pro gymnázia Biologie rostlin pro gymnázia Lubomír Kincl

Botaniku jsem nikdy moc ráda neměla, ale díky učebnici jsem jí docela přišla na chuť. Spoustu informací, díky kterým se prošla testy týkající se rostlin. Byla jsem s ní velice spokojena.

04.04.2019 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha měla nádherný příběh. Ale já moc nechápu básnění okolo pana Darcyho. Mně prostě nějak nesedl. Možná, že to bylo i tou filmovou obálkou, protože herec mi moc nesedl.

16.11.2016 4 z 5

Vtipná knížka, akorát konec se nemusel tak táhnout.

11.08.2015 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Moje nejoblíbenější knížka. Doporučuji každému :-)

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Upřímě jsem moc nepochopila o co se má jednat. Děj přišel nudný bez úderu. Podle mě nejslabší knížka od J. Greena.

21.07.2015 1 z 5

Příběhy starých pražských domů Příběhy starých pražských domů Magdalena Wagnerová

Zajímavá knížka, u které jsem se spoustu dozvěděla. Navíc čtivé :-)

Veselíčko Veselíčko Taťána Lukešová

Krásná knížka. Doporučuji!!! :-)

Aliance Aliance Veronica Roth

Líbilo se mi na ní, že byla psaná z pohledu Tobiase a Tris. Akorát ten děj byl takový moc zamotaný a dalo mi dost práce ho překousat. Podle mě to je ten nejslabší díl z celé moc hezké série.
!!!SPOILER!!!
Je mi líto se stalo Tris.

19.07.2015 2 z 5

Rezistencia Rezistencia Veronica Roth

Také moc hezká knížka. Na začátku se mi to moc líbilo, ale ke konci jsem to moc nepochopila, ale i přesto to stojí za přrčtení.
Film je (alespoň podle mě) až na nějaké prvky úplně jiný.

19.07.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Krásná a dojemná knížka. Rozhodně doporučuji :-)

19.07.2015 5 z 5

Seznámení Seznámení Marcela Remeňová

Knížka se neuvěřitelně rychle četla a byla velmi napínavá. Doporučuji =)!

15.11.2014 5 z 5

Říkali mi Leni Říkali mi Leni Zdeňka Bezděková

Tato knížka byla nádherná a přečetla jsem ji jedním dechem :-). Můžu ji doporučit...

15.11.2014