anitram17 anitram17 komentáře u knih

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Prima oddechovka na dovolenou. Uz jsem si představovala scény ve filmu.

11.08.2021

Detektivové a narozeninový případ Detektivové a narozeninový případ Zuzana Pospíšilová

Opět krásný příběh s napětím. Milé je rozšíření party DeTEKTiVů o holku :-)

27.01.2021

Pohádkové prázdniny u přednosty Drahoráda Pohádkové prázdniny u přednosty Drahoráda Robert Drozda

Další úžasná kniha s panem Drahorádem, velká škoda, že poslední.

Pohádky pana přednosty Pohádky pana přednosty Robert Drozda

Krásná knížka o mašinkách a lidech kolem vlaků a nádraží. Četli jsme několikrát. Krásné jsou i pohádky přednosty Drahoráda.

Kuba nechce spát Kuba nechce spát Petra Braunová

Poučná knížka, pro děti i rodiče k zamyšlení

Kudy teče řeka Kudy teče řeka Eva Obůrková

Krásná kniha, krásné čtení a krásné povídání

31.07.2020

Dobrodružství pana Kolečka - Pohádky od Hvězdy Dobrodružství pana Kolečka - Pohádky od Hvězdy Michaela Mlíčková Jelínková

Moc pěkná knížka a poutavé čtení. Syn si knížku vybral i do výtvarné soutěže ve školce. Většinu míst jsme potom i fyzicky navštívili.

Ukradená cukřenka Ukradená cukřenka Ivana Peroutková

Opět prima čtení a dobrodrůžo

Ukradený prsten Ukradený prsten Ivana Peroutková

Prima čtení s dětským napětím

Jak maminka vylezla na věž Jak maminka vylezla na věž Michaela Vetešková

Veselé příběhy, četlo se hezky

Bylinkové pohádky Bylinkové pohádky Jana Burešová

Moc pěkné

Aprílové dobrodružství Aprílové dobrodružství Helena Centnerová

Knihu jsem četla se synem. Bylo zajímavé vysvětlovat a diskutovat nad některými neznámými a pro syna trochu nepochopitelnými věcmi. Určitě doporučuji jako zpestření, při vyprávění jako to bylo "dřív". Veselá a poučná kniha.

Kukaččí mládě Kukaččí mládě Magda Váňová

Do této knihy jsem se nějak nemohla začíst. Odložila jsem.

30.07.2020

Herečka Herečka Magda Váňová

Moje třetí kniha Magdy Váňové. Postavy i příběh vykreslen do detailů. Pěkná, čtivá knížka. V ulici Na viničních horách jsem prožila dětství :-)

04.07.2020

Nebýt sám Nebýt sám Magda Váňová

Moje druhá kniha od této autorky. Kniha mě bavila a zajímalo mě co bude dál, co Konrád zažije. Ano, možná někdy nepravděpodobné, ale kdy jindy popustit fantazii než u knihy. Chvíli jsem si i myslela, že Ema s Olivií mají opravdu něco víc společného. A nakonec, proč by se to přece jen nemohlo všechno stát?!

20.05.2020

Když ptáčka lapají Když ptáčka lapají Magda Váňová

Velmi poutavá kniha. Chvílemi čtenář nevěří, co si postavy "vymyslí" co způsobí jiným. V dobrý konec jsem věřila :-)

26.04.2020

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Od knihy jsem čekala víc. Jak už psali jiní, o Elišce se toho do hloubky moc nedozvíme, proč některé věci/činy dělá tak jak dělá. Stále jsem čekala nějaký posun, trochu mě to nutilo číst dál a dál. Ale nic ani na konci, no možná trochu.

29.08.2019 1 z 5