Bylinkové pohádky

Pohádky ze světa, kde žijí princové, víly, čarodějnice a králové, kde dobro vítězí nad zlem a být čestný se vyplácí. Prostřednictvím pohádek se děti navíc seznámí s osmnácti bylinkami a z každé pohádky vyplyne poučení, které je dětem vysvětleno srozumitelným a přívětivým způsobem. Příběhy jsou doplněny vlídnými ilustracemi. Kniha obsahuje pohádky: • Princezna Melisa • Šaty utkané z kopřiv • Vysvobozená princezna • Jak našel Tomáš poklad • Jak truhla přinesla štěstí • Moudrý král • Jak stařenka pomohla panu králi • Drakova nevěsta • Království plné myší • Jak víla ke štěstí pomohla • Skřítek Netřesk • Jak se stal František královým rádcem • Jak v království překazili kouzlo zlé čarodějnici • Jak princezna Blanka ztratila hlas • Jak se princ Václav naučil vladařským povinnostem • Víla Rozmarýna • Nejkrásnější šaty • Královna Pampeliška...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399249/bylinkove-pohadky-RBE-399249.jpg 41
Pro děti a mládež, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Bylinkové pohádky

triatlet

Ideální rodinné čtení pro předškoláky. Jednoduché pohádkové příběhy v sobě skrývají pozitivní pohled na svět a nenásilně seznamují děti s léčivými účinky bylinek. Trochu ruší délka odstavců.
Kresby Aleny Schulz voní jako rozkvetlá louka.
-----------------------------------------------------------------------------------
ČV 2019 - Kniha poprvé vydaná v roce 2019 (nová kniha)

české pohádky pro děti od 5 let pro nejmenší

Jana Burešová