Anet369 Anet369 komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Tuto knížku jsem přečetla jedním dechem. Úplně mi změnila pohled na tajuplné a detektivní případy, začaly se mi více líbit. Nečekala jsem takové zakončení. Celou dobu jsem si myslela opak. Myslím si, že ji mužů na 100% doporučit.

03.01.2018 5 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha se mi velice líbila. Kamarádka mi ji doporučovala, tak jsem si ji teda přečetla. Hlavní hrdinka je mi velice sympatická a stydlivá. Bylo tam moc úryvků o mágech a ty mě moc nezaujali. Jinak byla úžasná. Ale kde je konec proboha?

03.01.2018 4 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Můj nejoblíbenější yutuber vydal knížku. To jsem přece potřebovala. Čekala jsem spíše jeho životopis a další nudné věci. Jak jsem, ale dostala knížku do ruky nemohla jsem se odtrhnout. Byla vtipná, dechberoucí, smutná i láska tam nechyběla. No všechno co si můžete přát. Není sice od nějakého úžasného spisovatele, ale na kluka z internetu je to skvělé dílo. Je to nejvíce motivují knížka, kterou jsem kdy četla a také se k ní ráda vracím. Listuji stránkami a pročítám jeho moudra. Mužů doporučit budete se smát a možná i brečet.

03.01.2018 5 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Styl psaní a rozložení písma. No hruza. Tato knížka pro mě byla povinná, ale vůbec mě nebavila. Nejhorší knížka, co jsem kdy četla. Prostě jsme si napadli do noty.

03.01.2018 odpad!

Zuzanka a malý host Zuzanka a malý host Brigitte Yerna

Tohle byla knížka mého dětství. Přečetla jsem jí snad milionkrát. Byla velice jednoduchá na pochopení. Vždycky, když jí vidím tak hnedka nostalgie. Zamilovala jsem si jí.

24.02.2018 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Knížka mě už šokovala od samého začátku. Mladá holka píše dopisy zesnulým lidem? No panebože, měla jsem z té knížky strach. Dlouho jsem tu knížku odkládala a vždycky si přečetla jenom jeden dopis. Na úplném začátku mi nepřišla tolik zajímavá, ale potom se rozjel děj a její příběh. Z ustrašené holky se stala trochu víc viditelná a silnější slečna. Knížka mě pohltila a já se od ní nemohla odtrhnout.

03.01.2018 4 z 5