Zuzanka a malý host

Zuzanka a malý host https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51412/bmid_zuzanka-a-maly-host-ZHS-51412.png 4 47 10

Zuzanka je sotva šestiletá holčička s velkýma rozzářenýma očima a kulaťoučkými tvářičkami. Staň se její kamarádku a ona tě zavede do světa zábavných a lákavých dobrodružství - jedno bude zajímavější než druhé. Obsahuje: Zuzanka a malý host / Zuzanka a tajemný dům / Zuzanka pod stanem / Zuzanka na horách / Zuzanka na břehu řeky / Zuzanka u moře.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Junior (ČR)

Coralie

yellow
16.07.2023 3 z 5

Zuzanku jsem nevyhledávala ani v dětství, a ani v dospělosti se to nezměnilo. Když si ji vybrala dcera v knihovně, tak mě to moc nepotěšilo, ale přežila jsem. Dceru příběhy také příliš nenadchly, ale myslím, že je ještě příliš malá.

mia.com
15.01.2023

Knížky o Zuzance jsem jako dítě absolutně zbožňovala a ještě víc ty obrázky.

petraj30
08.11.2020 5 z 5

Nádherná knížka plná úžasných dobrodružství. Jako dítě jsem ji milovala a i teď v dospělosti na ni ráda vzpomínám. Momentálně to patří mezi repertoár našich oblíbených dětských knih, které prohlížíme a pročítáme během dlouhých dnů, protože už nám omezili provoz i ve školkách. Ale se Zuzankou se nikdy nenudíme:-)

janasim
25.03.2020 5 z 5

Kniha mého dětství. Jako malá holčička jsem jí četla mnohokrát a těší mě, že i dcera z ní má radost. No a mě ani teď po letech nezklamala.

Fzuzik
12.02.2020 5 z 5

Jako dítě jsem ji milovala! Dodnes jí mám společně s dalšími dvěmi doma. :)
Dodnes si pamatuji, jak jsem ji dostala k Vánocům pod stromeček a byla to moje první přečtená knížka v životě.

Anet369
24.02.2018 4 z 5

Tohle byla knížka mého dětství. Přečetla jsem jí snad milionkrát. Byla velice jednoduchá na pochopení. Vždycky, když jí vidím tak hnedka nostalgie. Zamilovala jsem si jí.

Briv
10.01.2016 5 z 5

Ilustrace úžasné, četba snadná, měla jsem ji jako dítě moc ráda.

Madame R
01.07.2014 5 z 5

Krásná knížka, pěkné obrázky.. moje oblíbená

sto7ra
17.11.2013 3 z 5

milé vyprávění o sympatické roztomilé dívence.

sheylka
01.05.2012 3 z 5

Vzpomínka na dětství, knížka s přenádhernými ilustracemi.