Amifa Amifa komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krásné, a jak píše Terezzzz níže, také jsem poslední stránky probrečela.

03.10.2022 5 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Po dlouhé době kniha, co mě opravdu zaujala a bavila. Zajímavý příběh.

15.09.2022 5 z 5

Klub Lysek Klub Lysek Arthur Ransome

Nikdy by mě nenapadlo, že v šestatřiceti letech objevím takový poklad. Naprosto jsem se do knih Arthura Ransoma zamilovala. Až mě mrzí, že jsem je nečetla dříve.

27.04.2022 5 z 5

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema Michael Ende

Pěkný příběh

27.04.2022 5 z 5

Matčiny hříchy Matčiny hříchy Irene Kelly

Již druhá kniha s touto tématikou a stále mi v hlavě vrtá, jak se toto mohlo dít. Neskutečný příběh, vzbuzující silné emoce.

30.12.2021 5 z 5

Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Medovníček, Medulka a panenka Rózinka Jan Lebeda

Medovníček pomáhá lesním zvířátkům, kniha ukazuje dětem, že i ony by měly pomáhat zvířátkům a jak se chovat v přírodě

Trosečníci z Vlaštovky Trosečníci z Vlaštovky Arthur Ransome

Další úžasné dobrodružství Vlaštovek a Amazonek.

30.12.2021 5 z 5

Velká kniha pokusů Velká kniha pokusů kolektiv autorů

Další z knih o pokusech - zajímavá, přehledná, jednoduše vysvětlené.

17.12.2021 5 z 5

Skleněné domy Skleněné domy Louise Penny

Velmi zajímavý příběh. Styl knihy mě velmi bavil.

17.12.2021 5 z 5

Boj o ostrov Boj o ostrov Arthur Ransome

Tak tato kniha mi doma leží snad už 25 let (asi od mých 10 let) a nikdy jsem se k ní nedostala, nějak mě nelákala, myslela jsem, že to bude něco jako Ostrov pokladů. Nyní jsem jí vytáhla, že jí budu číst dcerám. A jsem z knihy unešená, chtěla bych být na místě Vlaštovek a zažívat jejich dobrodružství. Jak si dokázali vystačit jen se svou fantazií a tak si užít spoustu zábavy. No už máme vypůjčené další díly a asi se víc těším já než děti :-)

05.12.2021 5 z 5

Malý vědec - Neviditelné zdvihadlo a další experimenty pro děti Malý vědec - Neviditelné zdvihadlo a další experimenty pro děti Tomislav Senćanski

Malý vědec 3 Malý vědec 3 Tomislav Senćanski

01.12.2021 5 z 5

Malý vědec 2: Experimenty, které můžete provádět i doma Malý vědec 2: Experimenty, které můžete provádět i doma Tomislav Senćanski

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Mám ráda podzim a mám ráda staré vily, takže jsem se na knihu těšila. A musím říct, že mě kniha nezklamala. Né úplně veselý příběh, ale bylo to příjemné počtení.

Schovej mě v dešti Schovej mě v dešti Jojo Moyes

Moc pěkný příběh.

26.11.2021 5 z 5

Fimfárum Jana Wericha – 9 filmových pohádek Fimfárum Jana Wericha – 9 filmových pohádek Jan Werich

Pana Wericha mám moc ráda, ale tyto pohádkové příběhy mě moc neoslovily :-(

17.11.2021 3 z 5

Malý vědec 1: Experimenty, které můžete provádět i doma Malý vědec 1: Experimenty, které můžete provádět i doma Tomislav Senćanski

Pěkná kniha, pokusy poučné a jednoduché.

16.11.2021 5 z 5

Moje kniha pokusů - Barva Moje kniha pokusů - Barva Neil Ardley

Pěkné, jednoduché poučné. Využiji i v hodinách fyziky.

14.11.2021 5 z 5

Moje kniha pokusů - Světlo Moje kniha pokusů - Světlo Neil Ardley

Pěkné, jednoduché poučné. Využiji i v hodinách fyziky.

14.11.2021 5 z 5

Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa Příhody Tappiho ze Šeptajícího lesa Marcin Mortka

Pěkné vyprávění o děsivém, ale dobrosrdečném vikingovi.

10.11.2021 5 z 5