Alex.rrr Alex.rrr komentáře u knih

Znamení draka Znamení draka Angie Sage

První díl se mi velice líbil a druhý jsem zhltla stejně rychle. Je zde trochu méně barvitě popsána krajina a okolí, kde se hrdinové aktuálně nachází, ale příběh neztrácí napětí a stále nás udržuje v dění. Už se těším na další díl :)

30.12.2016 4 z 5

Magyk Magyk Angie Sage

Ač jsem starší čtenářka, knihu jsem do přečtení nechtěla odložit. Celkem poutavý příběh, který je skvěle napsaný. Těším se na další díl a doufám, že nezklame.

20.12.2016 5 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Tato kniha mi byla doporučená známými, že jestli chci o Applu jako takovém něco vědět, je to docela ideální, trochu větší "příručka". I když jako prostá holka technice a těmto věcem rozumím tak uživatelsky, kniha pro mě byla srozumitelná, velmi přehledně napsaná a hlavně čtivá. Určitě to doporučuji i dámskému kolektivu.

20.12.2016 4 z 5

Rozhodně lepší než film. Tim Burton je jednička, ale absolutně bych se při obráceném postupu film x čtení ztrácela. Do knihy jsem se začetla a za dva dny jsem neměla co řešit. Velké plus je v návaznosti dalších dílů, že pokračujete hned od místa, kde jste skončili. Celou sérii jsem zhltla za týden a kousek a musím ocenit velmi dobrý nápad autora.

14.12.2016 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Trochu jsem byla skeptik ohledně Rowlingové a detektivky. Odrazovalo mě i jméno oběti - Lulu, už to jsem si říkala, že zavání... Nicméně jsem knize dala šanci a neprohloupila jsem. Když si odmyslím trochu květnaté popisování situací a míst je kniha čtivá a příběh má spád a zvrat je opravdu nepředvídatelný. Závěr překvapil a přesvědčil mě, že se budu těšit na přečtení dalšího dílu.

14.12.2016 5 z 5

Jako další ze série Harryho jsem nemohla dlouho na knihu čekat. Kvalita knihy mě překvapila, i když chvílemi byl děj velice rychlý, a i jako velký fanda kouzelnického světa, jsem se trochu ztrácela. Příběh vtáhne a nebudete chtít knihu pustit z ruky, o to víc zklame, že celou knihu máte tak na pár hodin čtení.

14.12.2016 4 z 5