Alethea_k Alethea_k komentáře u knih

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Ze začátku jsem si myslela, že to bude opět jedna z průměrných sérií. Ale celá druhá polovina byla plná překvapení a zvratů. Jednoduše - nádhera! Těším se na další díl!!

03.08.2016 5 z 5

Kořist Kořist Andrew Fukuda

Oproti prvnímu dílu je vidět obrovský posun. Akce od začátku do konce a to doslova. Zamilovala jsem se do této trilogie a jsem zvědavá, jak to celé dopadne.

17.07.2016 5 z 5

Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Móda, krása a životní styl – A Cup of Style Nicole Ehrenbergerová

Tipy na jedno odpoledne. Moc nového jsem se ale nedozvěděla. Zaujalo mě akorát rozdělení lidí do různých kategorií a zdravý životní styl + motivace.

06.07.2016 3 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Už od začátku jsem čekala, že Girl online bude takové to typické "dívčí čtení", takže se budu muset připravit na slaďák. Asi proto jsem se čtením knihy moc nepospíchala. Jenže Girl online ke mně přišla ve správnou dobu. Ihned jsem se začetla a nemohla se odtrhnout. Je sice pravda, že občas jsem musela přemýšlet nad tím, kde se děj odehrává, ale jakmile jsem si zvykla, zamilovala jsem se do hlavních postav. Žila jsem příběhem Penny a cítila jsem s ní smutek, radost, zlost...
Pokud budete ke knize přistupovat jako k ideálnímu čtení na léto, nemůžete šlápnout vedle. Jestli budete očekávat něco víc a hlubší myšlenky, na knihu v knihkupectví/knihovně vůbec nesahejte a jděte dál!

21.06.2016 5 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Každý koho znám, Kafe a cigárko chválil. Proto jsem od toho čekala hodně. Docela dost má očekávání kniha splnila, ale...
Nezaujalo mě to tolik, jako P.S. od Áňi Geislerový. Myslím, že kniha Kafe a cigárko způsobila velký boom částečně z toho důvodu, že Doležalová píše o hercích/režisérech atd. ze svého pohledu a nevychvaluje je pořád. Dokáže je nejspíš vystihnout. Zatímco P.S. má horší hodnocení, líbilo se mně mnohem víc a četla jsem ho už 2x, Kafe a cigárko je super na odreagování, ale jednou a stačilo.

18.06.2016 4 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Rudá královna je opravdu skvělá. Nejradši bych jí dala nálepku fantasy vyvražďovačka!
Příběh je dobře promyšlený, všechno na konci zapadlo tak, jak mělo, jenže podobných knih jsem už četla dost a všechny se podobají Hunger games - ať chtějí nebo ne. A proto jsem předpokládala, jak se bude příběh vyvíjet, co se s kým stane. Ale i přes to všechno se těším na další díl.

20.05.2016 3 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Hon se mi až na některé maličkosti líbil. Posledních cca. 100 stran bylo plných akce, což je jednoznačně plus po pomalejším rozjezdu. Už se těším na další díly.

13.05.2016 4 z 5

Proč jsem se neoběsila Proč jsem se neoběsila Halina Pawlowská

Knihy Pawlowské mě prostě baví. I kdybych je četla pořád dokola, nikdy mě neomrzí a naopak pohladí po duši. Člověk konečně vypne, přečte si kraťoučké příběhy, u kterých se zasměje, ale zároveň zamyslí. Pro tuto spisovatelku budu mít vždycky slabost.

07.05.2016 5 z 5

Úschovna rozhovorů Úschovna rozhovorů Tomáš Přidal

Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli knihu vůbec přečíst do konce. Čtete o spoustě věcí, které člověku nedávají smysl. Čtete dál. Asi do poloviny se mně texty vůbec nelíbily. V polovině se ale něco zlomilo a přišla jsem jim na chuť. Říkám si: Jo, už se mi to líbí, jen ať to tak zůstane do konce. Jenže ani ne po 10 stranách se historie opakuje. Texty jsou stejné, jako na začátku. Nebaví mě. Pokud chcete číst něco a nepřemýšlet nad tím, jděte do toho. Pokud se snažíte texty pochopit, jen budete ztrácet čas. Nejsem si jistá, jestli tomuto autorovi dám ještě někdy šanci. Vtipným textům se teď budu nejspíš vyhýbat.

28.02.2016 2 z 5