Aki12 Aki12 komentáře u knih

Asterix V-VIII Asterix V-VIII René Goscinny

Pár dílů, jsem viděl zpracované ve filmové podobě, takže mě to dost zklamalo. Ale i tak jsem si to užil.

04.09.2016 3 z 5

Asterix I-IV Asterix I-IV René Goscinny

Naprostá francouzská klasika, co se týče komiksu.

04.09.2016 3 z 5

Avengers: Na ostří nože Avengers: Na ostří nože Dan Jurgens

Souboj mezi Thorem a Iron manem byl fajn, potud to by ještě celkem uzavřený příběh. Ale vše, co se týkalo pro mne mimochodem naprosto neznámého Jacka of Hearts bylo prapodivné a nanejvýš zbytečné, jelikož se pokračování příběhu v české verzi nejspíš nedočkáme. Potěšilo Starkovo hláškování na účet von Dooma. Fiktivní zemi "Slokovii," či jak to bylo, si autoři mohli odpustit.

03.09.2016 3 z 5

Páteř světa Páteř světa Robert Anthony Salvatore

Na tuto knihu jsem se netěšil, kvůli recenzím, které jsem se o téhle knize dočetl. Nakonec toho vůbec nelituji. Kniha mě nadchla z důvodu, které Salvatori využil. Zakombinoval dramatický stav Wulfgara s pokusem o vytvoření románu. To druhé vůbec nezklamalo, i když romány nemám rád, tenhle se povedl. A když se oba příběhy spojily, přečetl jsem knihu jedním rázem, protože mě úplně pohltila. A ten závěr mi také vyrazil dech. Nu a teď počkat jak se to celé vyvrbí.

03.03.2016 4 z 5

Tichá čepel Tichá čepel Robert Anthony Salvatore

Krásný díl, jen mě celkem mrzí závěr a celkové i druhá polovina knihy. V té první jsem byl napnutý jako struna od kytary, a pak se z toho zrodilo nějaké dílo, které stále poukazovalo jenom pomstu a zvrácenou duši Artemise Enteriho.
Díl trochu slabší a proto dávám *,*,*,

03.03.2016 3 z 5

Cesta k úsvitu Cesta k úsvitu Robert Anthony Salvatore

Ták, po dlouhé době jsem se dostal k dalšímu dílu Drowova odkazu, ale za to čekání to stálo. Kniha byla do podrobna pěkně vyprávěná a až dokonce jsem hlavním hrdinům držel palce, i když to s něma vypadalo zle. Navrácení starých nepřátel byla, možná, dobrá volba, protože jsme už dřív poznali, jak jsou mocní a děsiví. Konec byl trochu jiný, než jsem myslel, ale to nijak příběh nekazí.
Podtrženo sečto kniha dostala zasloužené *.*.*.* hvězdy

19.01.2016 4 z 5

Mr. Holmes Mr. Holmes Cullin Mitch

Všichni stárnou a není to nic příjemného. I génius jako Sherlock musí zestárnout a já chápu, že se to nedá zrovna lehce představit, protože v našich myslích je to stále mladý muž s bystrou myslí a břitkým úsudkem. Pokud nechcete detektivní ikonu vidět, jak ji pomalu požírá senilita, nemá smysl si tuto knihu číst, ale pokud chcete vidět jisté smíření s nadměrnou inteligencí a s životem, který přinesla, možná to zase tak špatná volba není. Jestliže máte odpor ke stáří, tahle kniha vás znechutí. Jestli se vám knižní verze bude líbit, musíte zhlédnout i film s čarovným sirem Ianem McKellenem!

26.12.2015 5 z 5

Pomsta trapáků Pomsta trapáků H. N. Kowitt

Kniha mě potěšila více, než ty dvě minulé. Takže dávám o něco lepší hodnocení!

26.12.2015 3 z 5

Prokletí trapáků Prokletí trapáků H. N. Kowitt

Docela fajn, ale znova bych si to nechtěl přečíst!

30.11.2015 2 z 5

Vítejte v Klubu trapáků Vítejte v Klubu trapáků H. N. Kowitt

Docela zajímavé. Narazil jsem na to v domnění, že bych mohl být mile překvapen, ale bohužel. Neřídil jsem se radou, nesuď knihu podle obalu, a jelikož mě přebal knihy trkl jako první, nedalo se nic dělat. Navíc mě to chvílema připadalo, jako by to byla náhražka nebo napodobenina knihy ,,Deník malého poseroutky´´.

30.11.2015 2 z 5