Tichá čepel

Může být Magický krystal konečně zničen?
Drizzt je odhodlán zničit zákeřný Magický krystal, a vydá se proto za učeným knězem Kaderlem. Stane se však to, čeho se nejvíce obával – Crenshinibon padne do rukou drowského žoldáka Jarlaxla a jeho pochybného spojence Artemise Entreriho.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32162/temne-stezky-i-ticha-cepel-32162.jpg 4.286

Forgotten Realms - Temné stezky (1.)

The Silent Blade (1998)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

hana4834
23.05.2017

další skvělí příběh, a začínám fandit i Jarlaxlovi.

jan14s
23.03.2017

Velmi poutavý příběh a konec překvapil.

marek1278
14.02.2017

Další dobrodružství Drizzta a jeho přátel a jejich cesta za zničením mocného krystalu. Závěr mě trochu zklamal, bylo to moc rychlé a překvapivě dobré pro všechny strany, uvidíme, jak se příběh rozvine v dalších dílech.

Aki12
03.03.2016

Krásný díl, jen mě celkem mrzí závěr a celkové i druhá polovina knihy. V té první jsem byl napnutý jako struna od kytary, a pak se z toho zrodilo nějaké dílo, které stále poukazovalo jenom pomstu a zvrácenou duši Artemise Enteriho.
Díl trochu slabší a proto dávám *,*,*,

Dašička
11.07.2012

Opět krásně napsaný díl.... jen mě celkem mrzí, že z těch 11 dílů co jsem četla se jeden nezabýval knězem Kaderlem. Tak nějak jsem čekala, že bude jeho postava použita v nějakém dalším díle.... třeba se ještě dočkám. Jinak žoldák Jarlaxl je nádherně napsaná postava..... přesně škodolibý a zákeřně chytrý:))