Avengers: Na ostří nože

Od chvíle, kdy byl tým Avengers založený, neodmítl nikdy jeho klíčový člen, Thor, přijít svým spolubojovníkům na pomoc. Když se však v ohrožení ocitnou jeho vyznavači, musí si bůh hromu vybrat mezi povinnostmi nejvyššího asgardského vládce a zakládajícího člena Nejmocnějších hrdinů Země. Ve chvíli, kdy se konflikt vyhrotí, zasáhne proti svému božskému příteli neporazitelný Iron Man. Situace se dostává na ostří nože!!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264962/big_avengers-na-ostri-noze-VyF-264962.jpg 3.966

Ultimátní komiksový komplet 28.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

05.07.2020

Dobré napsáno i nakresleno

trudoš
02.04.2020

Nuda - a to ze stejných důvodů jako v případě omnibusu JLA: Liga spravedlnosti 2. Ona ta přehlídka různorodých hrdinů má asi v úmyslu potěšit každého fanouška žánru, jenže když oni všichni v důsledku vypadají spíš komicky, než akčně. Kvůli tomu nefungují ani vnitřní dramata jednotlivých postav, např. Langův rozvod a boj o dceru, nebo Hartova sebevražda. Jak máte brát vážně někoho, kdo i v obýváku chodí v pláštěnce a elasťákách? Možná, že kdybych znal lépe události, které dramatu předcházely (hlavně v případě druhé půlky alba), vzal bych Avengers na milost. Takhle jsem jen zíral, jak se všichni zúčastnění po celou dobu vyprávění dokážou tvářit vážně. Ale zas oceňuji snahu. Problém je, že když člověk četl pecky jako Strážci, Vycházející hvězdy či Království tvé, působí v tu chvíli Na ostří nože spíše jako dětská hra, než jako příběh s vážnějším podtextem. Čemuž odpovídají sexy holky, nabušení gerojové, vtipné hlášky a anarchistická vize samostatného státu pro všechny superhrdiny světa.

TimeLord
27.08.2018

Taký priemerný komiks, prišlo mi to ešte aj moc krátke.

Gustik5
10.11.2017

Souboj mezi Thorem a Iron manem byl fajn, potud to by ještě celkem uzavřený příběh. Ale vše, co se týkalo pro mne mimochodem naprosto neznámého Jacka of Hearts bylo prapodivné a nanejvýš zbytečné, jelikož se pokračování příběhu v české verzi nejspíš nedočkáme. Potěšilo Starkovo hláškování na účet von Dooma. Fiktivní zemi "Slokovii," či jak to bylo, si autoři mohli odpustit.

Aki12
03.09.2016

Hwaelos
22.08.2016

Uznávám, že za tohle tak docela Johns nemůže (ačkoli si pořád myslím, že je vlastně jen řemeslníkem bez invence), ale krom toho, že si dá známá hašteřivá trojička po tlamě (a umře jeden superhrdina, kterého stejně nikdo nezná), vlastně v knize nic není. Johnsova chyba to není, protože jde o několik sešitů vytržených z proudu série, kde se věci rozehrávají na delší ploše. To platí sice pro většinu čísel UKK, ale málokde je to tak moc vidět...

martinstefko
07.12.2015

Není to zásadní příběh a není zde nic, co by vás mělo dostat. Ano, ta bitka vypadá celkem dobře, ale musím říct, že se mi třeba více líbila první kapitola a klidné pasáže, kde se skvěle využívá světlo a stín. Co si budeme povídat, kresba není něčím, co nás vytrhne. Že by zatím nejslabší díl UUK? Pravděpodobně ano. Ale tak co bychom chtěli? Nemůže být všechno naprosto skvělé. Více: http://www.comics-blog.cz/2013/06/104-ukk-28-avengers-na-ostri-noze-65.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova