Aivinka Aivinka komentáře u knih

Útok titánů 8 Útok titánů 8 Hadžime Isajama

No tak tohle jsem nečekala! Uplný zvrat událostí. Užasné jako každý díl.

Útok titánů 7 Útok titánů 7 Hadžime Isajama

Jak už sem několikrát psala, jeden díl lepší než druhy. Zdá se mi že i kresba se zlepšila (jen můj názor) ale i celkový příběh se vyvíjí v něco neskutečně vzrušujícího. Pamatuji si když jsem mangy odsuzovala protože mi celkově komixy nepřišly jako knihy ale tahle je dokonalá.

Útok titánů 6 Útok titánů 6 Hadžime Isajama

Každý díl je lepší a lepší, tahle serie se pořád zdokonaluje. Anime jsem boužel ještě neviděla ale manga je užasná a doufám že se mi do rukou dostanou i další díly protože je to neskutečně napínavé.

04.01.2017 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Knihu jsem četla jako povinnou četbu a vůbec toho nelituji. Příběh se mi líbil a zpracování bylo krásné.

Silueta Silueta Justin Richards

Knihu jsem četla v Anglii, takže to bylo takové tématické. Užasný humor, krásná zápletka.

04.01.2017

All you need is kill - Stačí jen zabíjet All you need is kill - Stačí jen zabíjet Rjósuke Takeuči

Užasné, daleko lepší než film. Jen je mi líto že se mangy čtou takhle rychle, za den přečtu klidně i pět.

02.01.2017 5 z 5

Patologie na stopě zločinců - Nůž, kulka, oprátka, jed Patologie na stopě zločinců - Nůž, kulka, oprátka, jed Hans Bankl

Knihu sem přečetla za pár dni a hrozně se mi líbilo zpracování.

27.12.2016 5 z 5

Tokijský ghúl 1 Tokijský ghúl 1 Sui Išida (p)

Úžasné. Nemůžu nic vytknout, hlavni hrdina mě potěšil hlavně díky jeho lásce ke knihám. Těším se na další díly.

27.12.2016 5 z 5

Tokijský ghúl 2 Tokijský ghúl 2 Sui Išida (p)

Nádherné, nemám slov. Anime jsem neviděla ale tahle manga mě nadchla ještě vice než jednička a to jsem si myslela že to ani nejde.

Útok titánů 4 Útok titánů 4 Hadžime Isajama

Další báječný díl. Konec je vždycky tak strašně napínavý a já se nemůžu dočkat dalšího dílu. :)

26.12.2016 4 z 5

Útok titánů 3 Útok titánů 3 Hadžime Isajama

K mangám jsem se dostala jako slepá k houslím a všechny mi je pujčuje moje dobrá kamarádka které moc děkuji. Nicméně trvám si na svém že nejlepší anime a tudíš i manga je Dead Note (Zápisník smrti). Tato serie mě ale také příjemně překvapila protože jsem čekala že bude daleko ... horší a že mě vůbec nezaujme. Opak je pravdou. :) -Aivi

26.12.2016 4 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Nemám slov. Nádherný příběh, poutavý detektiv. Co více si přát ? Místy jsem si připadala jako bych četla Sherlocka nebo jeden z knih Doctor who ale jeliokož oba serialy a knihy miluji, nečinilo mi to žádné problémy.

06.12.2016 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Super serial, super kniha. Není co dodat :)

24.10.2016 5 z 5