All you need is kill - Stačí jen zabíjet

Když na Zemi zaútočí vražedná mimozemská monstra, je Keidži Kirija jenom jedním z mnoha rekrutů, vyslanými zabíjet... a umírat. A Keidži také téměř okamžitě umře – jen aby se vzápětí probudil ráno před bitvou, vyrazil opět do boje a znovu zemřel. A znovu. A znovu. Keidžiho jedinou nadějí na únik z ubíjející časové smyčky je zvítězit nad nepřáteli, jenže jak toho dosáhnout? Pod manga adaptací slavného příběhu (který inspiroval i film s Tomem Cruisem, Na hraně zítřka) je podepsaný mj. Takeši Obata, jeden z tvůrců série Death Note – Zápisník smrti!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290533/all-you-need-is-kill-staci-jen-zabi-n5v-290533.jpg 4.5157
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Crew

All you need is kill, 2014

Kniha All you need is kill - Stačí jen zabíjet

yonda

Skvělá manga. Jak na pohled tak po obsahové stránce. Děj měl spád , konec velmi dojemný. Jediná chyba-přečteno za večer...

Reacher81
03.11.2019

Paráda. Trochu odlišné od filmu, ale asi mně to bavilo víc, než film. Konec dost smutný, nečekaný. Problém se čtením jsem neměl, protože jsem otaku a mangy čtu každý den.

shrek12
29.09.2019

Tohle mě vážně bavilo. Děj se zbytečně neprotahuje. Skvělé kresby. Doporučuji.

Yaromil
06.07.2019

Jo, tak tohle mě vážně bavilo. Celý příběh měl spád, nápad a víc jak zajímavý konec. Každopádně to bylo pro mě pouze krátké nakouknutí do světa, do kterého bych se klidně i rád vrátil s dalším pokračováním. Kresba parádní, ale místy nepřehledná a nejednou jsem se musel zamýšlet nad tím, co se na dané stránce zrovna děje. Film jsem před přečtením neviděl, tak nemůžu soudit, ale chystám se na něj.

Daisuke
16.05.2019

Skvělá hard sf manga, čekal jsem daleko větší japonský angst - místo toho je tu akce s dospělými postavami a silný, komplexní (ale ne překomplikovaný) příběh.

Johannus
14.05.2019

Nepřehledně nakreslené, některé stránky není vůbec patrné, co se děje. Také docela předvídatelné. Film se mi líbil mnohem víc.

rimar
16.03.2019

O tom ze je film natocen podle komiksu jsem se nahodou dozvedel z upoutavky pro druhy dil a tak jsem vyrazil poznat i jej. Kdyz nebudu resit ze se to cte z naseho pohledu od zadu a chvilku mi trvalo nez jsem posloupnosti prisel na kloub tak super zazitek. Neni to ani prilis japonsky pojato a tak i clovek neznajici bushido a dalsi veci spojene se samuraji bezradne nekouka co tim chtel autor vlastne rict. A jak uz zninovany konec je fakt super. Umel bych si predstavit kdyby se film vice priblizil komiksu ale chapu ze trzby jsou rozhodujici a je potreba oslovit sirsi masu populace.

azazel1
09.03.2019

Příjemné nenáročné čtení na dva podvečery. Dej pohodově plyne jen je občas problém se zorientovat v některých bojových scénách.

Sága
Sága