Aicha196 Online Aicha196 komentáře u knih

Jak přežít v práci Jak přežít v práci Torsten Knöde

Obsahuje tipy jak si praci uzit bez syresu a vyhoreni jak vychazet s kolegy a sefy a nenechat se zdimat

Nic nového o mužích Nic nového o mužích Martin Ondrouch

Zatim nej z takto zamerenych knih

10.11.2019 4 z 5

Vše, co bychom měli vědět o mužích Vše, co bychom měli vědět o mužích Alina Schumann

Kniha neni spatna, pohled na muze je dost objektivni dle meho nazoru.

10.11.2019 3 z 5

Soustřeď se - síla cíleného myšlení Soustřeď se - síla cíleného myšlení Jürgen M. Wolff

Nadsena, pouzitelne tipy pro ty, kteri jsou neustale rozptylovani

Jak přežít manželství Jak přežít manželství Leoš Kyša

Kniha se mi libila, je vtipna a kazda situace popsana ocima zeny a muze. Presne!

Italská kuchyně Italská kuchyně Riccardo Lucque

Super, jen ja ji nevyuziju, nevarim. Prima recepty, vypadaji mnam a jsou snadne

10.11.2019 5 z 5

Hubněte ve spánku - Využijte svůj biorytmus k hubnutí Hubněte ve spánku - Využijte svůj biorytmus k hubnutí kolektiv autorů

Zajimavy pohled na to jak funguje metabolismus a dle sveho typu clovek najde rady. Ja podle toho jedu a funguje to, citim se lepe.

10.11.2019 5 z 5

1001 způsob jak motivovat zaměstnance 1001 způsob jak motivovat zaměstnance Bob Nelson

Kniha obsahuje tipy jak motivovat zamestnance, tymy i cele organizace. Pro manazery zajimave cteni

10.11.2019 4 z 5

Jaký osud čeká váš vztah? Jaký osud čeká váš vztah? Kim Osborne Sullivan

Zajimava kniha

10.11.2019 3 z 5

Láska - Neuspořádaný cit Láska - Neuspořádaný cit Richard David Precht

Kniha se mi moc libila. Je zajimava a ctiva.

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

Kniha nabizi cestu k sex appealu, k nam samotnym, vnitrni krase a nalezeni vlastni hodnoty. Je psana vtipne a opravdu mohu doporucit.

01.11.2019 5 z 5

Spoluprací k úspěchu Spoluprací k úspěchu Rastislav Zachar

Moc uzitecna kniha pro manazery i zamestnance.

01.11.2019 5 z 5

Kniha se mi moc libila, urcite nektere z tipu pouziji.

27.10.2019 5 z 5

Sourozenecké konstelace Sourozenecké konstelace Kevin Leman

Uzasna kniha prinasejici porozumeni jak nas ovlivnuje poradi v nemz jsme se narodili. Pomaha i rodicum porozumet svym detem.

20.10.2019 5 z 5

Rychlá relaxace Rychlá relaxace Norbert Fessler

Perfektni cviky na uvolneni, na ktere si kazdy najde par minut casu a opravdu pomahaji

20.10.2019 5 z 5

Brusinky Brusinky Barbara Nesvadbová

Moc pekne napsana kniha o vztazich a o zivote. Vtipna a hlavne trefna. Prvni kniha od autorky, kterou jsem cetla a rozhodne nezklamala

19.10.2019 5 z 5

Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření Jak žít a vyhnout se syndromu vyhoření Radkin Honzák

Uzasna kniha, ktera se mi dostala do rukou v nejvyssi cas. Krasne a vtipne psana. Pan doktor je vazne trida. Urcite doporucuji

19.10.2019 5 z 5

Moc pekna kniha, plna rad pro ty, kteri jsou ve stavu psychickeho vycerpani

27.09.2019 5 z 5

Debordelizace hlavy Debordelizace hlavy Ivo Toman

Uzasna kniha plna uzitecnych rad snadno realizovatelnych

08.09.2019 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Kazdy si najde v ni to sve

07.09.2019 5 z 5