Nic nového o mužích

Nic nového o mužích https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183273/nic-noveho-o-muzich-183273.jpg 3 6 3

Taky se vám zdá, že muži mluví jazykem jiného kmene? Jste úspěšná, schopná, sebevědomá a pohledná žena, ale na toho muže s velkým M ne a ne narazit? Právě vám je tato útlá knížka určena. Tak odhoďte předsudky, zapomeňte na rady z ženských časopisů a seznamte se s mužským pohledem na věc!

Aicha196
10.11.2019 4 z 5

Zatim nej z takto zamerenych knih

VeruRomanská
13.06.2019 5 z 5

Kniha se mi fakt líbila, až mě překvapilo, jak má nízké hodnocení. Rozhodně mi přišla nejlepší z dosud pro mě doporučených "příruček týkajících se mužů a žen".

REBELKAAAAAA
13.06.2016 4 z 5

Od knihy jsem nic moc neočekávala, ale je to vcelku příjemné i místy nadsazené dílo. Autor zachytil postřehy ze života partnerského. Chyby kterých se dopouštějí muži a ženy v komunikaci mezi sebou, ospravedlňuje mužské jednání a chování ve vztahu a vysvětluje proč se muži ve vztazích chovají.
Kniha je dobrá, není to šovinistické, ale brané rovnocenně což se mi líbí a je to lidsky podané, kniha se mi líbila. Škoda jen, že je krátká a tudíž hned přečtená.

partnerské vztahy

Autorovy knížky

Martin Ondrouch
česká, 1970
2013  57%Nic nového o mužích

Kniha Nic nového o mužích je v