Agarika Agarika komentáře u knih

V pasti V pasti Lenka Dostálová

Skvělá kniha. Taková rychlá oddechová jednohubka, kde se pořád něco děje, takže najednou jste na konci, aniž byste si to uvědomili! Ráda se k ní vrátím.

17.10.2019

Démon stínů Démon stínů Lenka Dostálová

Konečně žádné milostné trojúhelníky a zaláskování hrdinové, kteří nemyslí na nic jiného!:-)

17.10.2019

Inheritance Inheritance Christopher Paolini

Ten melancholický pocit, když jsem konečně dočetla! Uuuááá.

17.10.2019 5 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Trošku mě zklamal ten konec, ale svým způsobem to skončilo přesně tak, jak mělo. prostě to sedělo, i když to nebyl úplně můj vysněný happy end

17.10.2019 4 z 5

V pasti V pasti Lenka Dostálová

Rychlá a akční. Hlavní postavu jsem si hned oblíbila, i když byla někdy napřesdržku. Ale to k ní prostě patří a byla díky tomu i mnohem realističtější. Nikdo přeci není dokonalý ne? :-)

20.11.2017

Labyrint osudu Labyrint osudu Lenka Dostálová

Tahle kniha byla prostě pecka! Do děje nás vrhá takřka okamžitě a střípky z prvního dílu nám připomíná nenásilně a postupně. Nedokázala jsem ji odložit, jak mi místy běhal mráz po zádech.

20.11.2017 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

Škoda, že nevyly další díly. Jo, děj sice dlouho byl takový... o ničem, ale přesto se mi kniha líbila. Byla dobře napsaná a ten nápad byl velice originální.

20.11.2017 5 z 5

Percy Jackson - komplet 1.-5.díl - box Percy Jackson - komplet 1.-5.díl - box Rick Riordan

Skvělá série. některé díly byly slabší, ale celkově si nemám na co stěžovat. Děj plyne rychle, ač je kniha velká, stránky se otáčejí jedna za druhou, což je tedy způsobeno i velkým fontem písma a mezer. Rickův pohled na svět bohů je prostě úžasně originální!

Povolání: Zaklínačka Povolání: Zaklínačka Olga Gromyko

Skvělá kniha, u které jsem se musela neustále smát. Škoda, že u nás další díly nevyšly. V přečtení to ale nebrání. Děj končí uzavřeně.

20.11.2017 4 z 5

Andělé noci Andělé noci Lili St. Crow (p)

Nebylo to přímo špatné, děj byl docela super, ale ty popisy Dru, to bylo někdy tak nudné, že to zbytečně zpomalovalo celý dej. Ale za přečtení to stálo.

20.11.2017 3 z 5