aduska9561 aduska9561 komentáře u knih

Bráchové a jiné katastrofy Bráchové a jiné katastrofy Thomas Brezina

Nemohu si pomoct, ale pokaždé, když čtu tuhle knihu nebo jinou knihu z této série, vidím v tom moji vlastní rodinu :D ... proto tyto knihy zbožňuji :D

29.06.2015 4 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Tuhle mám velmi ráda, docela mě mrzí, že nezačala natáčet hned touto knihou :) Miluju tuto knihu a jsem ráda, že si ji můžu kdykoli přečíst :)

02.02.2015 4 z 5

Šmoulí dobrůtky Šmoulí dobrůtky Wilma Bellini

Bez šmoulího koření to prostě nejde ;) ... výborná kniha pro malé kuchaře :)

366 pohádek na dobrou noc 366 pohádek na dobrou noc kolektiv autorů

Tuto knihu miluji, každý večer jedna pohádka. Stejně jako ji maminka četla mě, tak ji čtu dětem i já. A stejně jako mě, jim jedna pohádka nestačí :) .

22.01.2015 5 z 5

Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Alenka v kraji divů / O třech malých prasátkách / Autíčko Modrásek Walt Disney

Disneyho příběhy mě nikdy neomrzí. Můžu je číst stále dokola.

22.01.2015 5 z 5

Barbánek – Velká kniha dobrodružství Barbánek – Velká kniha dobrodružství Jiří Havel

Pro mě ten nejlepší komiksna světě:D. Když jsem knihu jako malá dostala, hned jsem si ji zamilovala.

Dětem Dětem Josef Lada

Jedna z nejkrásnějších a nejoblíbenějších knih mého dětství.

Leonardo da Vinci Leonardo da Vinci Susanne Rebscher

Tak tuto knihu jsem koupila mému 12ti-letému bratrovi a nakonec jsem si ji velmi oblíbila i já.

Velká kniha o pyramidách Velká kniha o pyramidách Anne Millard

Moje nejoblíbenější kniha o pyramidách. S krásnými ilustracemi a spoustou zajímavostí.

Barbie - Čím chci být Barbie - Čím chci být Sue Barraclough

Vzpomínám si, jak jsem chtěla být vším, co jsem v knize jako malá našla. Pěkná kniha pro malá děvčátka :) .

22.01.2015 4 z 5

České Vánoce Josefa Lady České Vánoce Josefa Lady Josef Lada

Nejsou Vánoce, abych si nepřečetla tuto knížku. Na této knížce jsem vyrostla každé Vánoce. Velice oblíbená kniha i mých mrňousů :)

Kompletní lidské tělo Kompletní lidské tělo Alice Roberts

Velmi podrobná zajímavá kniha o lidském těle. Nemohla jsem od ní odtrhnout oči.

22.01.2015 5 z 5

Můj svět Můj svět kolektiv autorů

Výborná kniha pro ty nejmenší. Máme ji doma a naši mrňousci ji přímo zbožňují. Určitě doporučuji :)

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Vcelku pěkná kniha, musím přiznat, že jsem tam našla situace, ve kterých jsem viděla sama sebe :) Rozhodně doporučuji přečíst :)

09.11.2014 4 z 5

Jak zabít manžela Jak zabít manžela Kathy Lette

Tak po přečtení této knihy, jsem se přesvědčila o tom, že je to všude na chlup stejné. Autorka v knihy uvedla vše tak, jako by popisovala moji vlastní rodinu a problémy s ní spojené. Až na pár maličkostí, velmi realistické :) rozhodně doporučuji !!

24.10.2014 5 z 5

Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) Pipi Dlouhá punčocha (3 příběhy) Astrid Lindgren

Tak tohle je klasika :) Neznám snad žádnou holku, která tuhle knížu nečetla :D Já ji mám doma, četla jsem ji jako malá a i teď si já ráda přečtu :)

12.10.2014 4 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Jedna z nejkrásnějších knížek mého dětství. Tuhle knihu prostě miluji :)

12.10.2014 4 z 5

Jak se státi upírem Jak se státi upírem Amy Gray

Tak tohle se mi fakt líbilo. Některé věci mě pobavily a některé jsem ani nevěděla, takže jsem se dozvěděla něco nové :) Takže klidně doporučuji.

02.10.2014 5 z 5