Adria Orici Adria Orici komentáře u knih

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Budu se opakovat s komentářem ..... ? Velmi dobré čtení, EMOCIONÁLNÍ JÍZDA ve které je napětí, akce láska a plno nádherného citu. Jako vždy pánové nad tím jen mávnou packou... čtení pro ženské a pro určitý druh kluků ;).

Tichý pláč Tichý pláč Joe Peters

Úspěšně dočteno. Emoce a vzpomínky se ve mně vaří. Joe popsal své zneužívání velmi dobře, to není správně řečeno... tak jak to bývá. Každý z nás se s podobným zážitkem vyrovnává po svém. Někdo napíše knihu, jiný se svěří přátelům. Musím se přiznat, při některých pasážích jsem si prožil to co sem prožil. Objevila se panika a jim podobné „záchvaty“, dal jsem se do pořádku a pokračoval ve čtení, i když nebylo jednoduché udržet emoce na uzdě. Občas slyším když se o tom lidé baví. Je to přece dlouhá doba. To musí odeznít a žít normálním životem. Bohužel jsou to hloupé předsudky. Podvědomí je strašná svi...ně a dokáže dát o sobě vědět. V dětském domově kde sem našel svoji náhradní rodinu, stále se scházíme. Jsme rodina. Pokud si s Vámi „pohrává“ sadistický pedofil zanechá to na Vás následky. Bohužel soudruh vychovatel byl ve straně, tudíž by nebyl ničeho takového schopen. Joe mě dal svým příběhem strašně moc energie a sílu vše si prožít a svým způsobem zmírnit. Děkuji Ti moc za předání kousku Tvé síly žít dál normálním slušným životem.

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Beth závěrečný díl se Ti povedl. Příběh má šťávu, dobrodružství, napětí, akce, zamilovanost ten nádherný cit který sem si užíval při čtení všech tří dílu. Konec sem pěkně prořval, sotva vidím na psaní komentáře. Děkuji za skvělé čtení. Jako vždy, pánové mávnou packou je to pro ženský to číst nebudeme. Aby jste nebyli zklamaní. Stojí to za to!

13.02.2014 5 z 5

Den Vosáka Den Vosáka Michael Starling (p)

Vosák je geniální , plný humoru i když mnozí ho nepochopí , dobré odpočinkové čtení od života který je plný stresu . Už jsme se zapomněli smát , nebo ne ?