Den Vosáka

Vosák Nesmrtelný, Vosák Ukrutný, Vosák Strašlivý a Vosák Penzista, to jsou čtyři přezdívky nejzáporněšího hrdiny všech dob, jehož špatné skutky se vám nyní dostávají do rukou v této povídkové sbírce. Kdo je Vosák? Co o něm víme? Má rád mléko? Na tyto i další znepokojivé otázky vám dá odpověď kniha, kde najdete úplně vše - lásku i dobrodružství, napětí i romantiku, krev i sperma....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29155/den-vosaka-29155.jpg 3.212
Povídky, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Epocha (ČR, od r. 1989)

livius9028

Sarkasticko ironicko satyrické dílo, specificky černý až morbidní humor a celkový styl, který je tak absurdní, že není pro každého.

Svářeč
02. lednaodpad!

Ještě že komentáře nemusí být objektivní, protože já teď nebudu objektivní ani trochu. Sotva jsem totiž přečetl pár stran, došlo mi, že nemá cenu číst dál, protože tahle kniha je prostě odpad. Když pomineme celkovou primitivnost těch příběhů, tak je hlavním důvodem hlavně to, že v téhle knize se nachází humor, kterému se nejen nesměju, ale ještě jím i opovrhuju jako nanejvýš trapným. Nemůžu vyloučit, že někdo jiný se tomu zasměje, já ale rozhodně ne. Nemůžu vyloučit, že jak bych se se zatnutými zuby a žaludkem zajištěným záklopkou prokousával dál, možná by se to vylepšilo. Ale jak jsem touhle změtí písmenek namátkou listoval dál, můžu říct, že velice pravděpodobně ne.

zimela
25.01.2015odpad!

Achjo,už a ni nevím, kdy naposled jsem nějakou knížku nedočet. Od Dne Vosáka jsem si mnoho nesliboval; chtěl jsem zkrátka nějaký jednochuchý výplach na relax, leč Michal Špaček, alias, muhehehehe, USA brigádní generál na důchodě *****Michael Starling***** hravě předčil má nejtemnější očekávání. V jedné povídce ďábelsky lstivý Vosák nasměruje partičku kladných hrdinů dračího doupěte na smrt, pointou povídky jiné je pak zase, hahaha, já to snad ani, hahaha, nedopí hahaha šu, vzájemné pozvracení se.. Tu mi začlo svítat, že ten náš Míša bude asi pěkně vykutálený ptáček. Humorem nejjakostnějšího zrna jsem se prodral až k vlajkové lodi Špačkova opu-su; povídce "Vosákova bouře - technothriller", kde jsem na 56. straně shledal, že se jedná o ubíjející inventář vojenské techniky (kniha je laskavě doplněna i o poměrně rozsáhlé tabulky rozličných válečných strojů aby se čtenář plně orientoval a nemusel pro komplexní pochopení příběhu sáhodlouze pátrat v externích zdrojích), mistrnými dialogy sklouben v jakousi kroniku vojenských přesunů...co vám budu povídat, roníc slzy štěstí, jsem šel do kolen a hlavouozembouch.

Adria Orici
13.02.2014

Vosák je geniální , plný humoru i když mnozí ho nepochopí , dobré odpočinkové čtení od života který je plný stresu . Už jsme se zapomněli smát , nebo ne ?

Autor knihy

Michal Špaček