Holister - Profil

Poslat zprávu

Radek Holík (1982, muž) · Plzeňský kraj

Aktivní: 04. prosince v 16:05(poprvé: 19.09.2016)
Body:50(0 autorů a 0 knih)
Palce:42 za komentáře, udělené: 12

Právě čtené knihy

Děti plástve 1
19.09.2016
Děti plástve 1 2014, J. Pecinovský

Kdo jsem

"Nejúžasnější zvolání v oblasti vědy, takové, které ohlašuje nové objevy, nezní "Heuréka!", ale "To je zvláštní..."
Asimov

"Slušná dívka je brzy v posteli, aby pak mohla být včas doma."
Ríša

„Ruka ruku myje, ale přitom obě zůstávají stejně špinavé.“
Däniken

"Ženy a kočky dělají, co chtějí, a muži a psi by se měli uklidnit a zvyknout si na to".
Heinlein

"Co je horší - vlci, nebo pavouci? položil jsem si v duchu otázku.
Pavouci! zařvala má arachnofóbie bez rozmyšlení.
Po dvou sklenkách neředěné whisky jsem arachnofobii dokázal přesvědčit, že být roztrhán vlkem je přece jenom o něco horší, než když vám padne za krk pavouk.
Brrrr!!!"
Kulhánek

"Dáš si něco k pití?" "Johnnieho bez, jestli tam máš, lásko." Jde mu nalít Walkera (destiláty z evropských sci-fi autorů jsou v pekle nejoblíbenější)..."
Kopřiva

"Pokud bych do té věci strčil ruku třeba já, sežralo by mi to mozek. Moje IQ by padlo tak na padesát bodů a už bych se mohl živit jenom jako moderátor v rádiu.“
Kotleta

"A vy všichni si tenhle den budete pamatovat až do konce svých posraných životů, chvíli, kdy jste zabíjeli děcka, ženský, slyšeli jste jejich křik a pak jste je museli dorážet a dívat se, jak se topí ve vlastní krvi, jak žadoní a prosí. Bude vás to pronásledovat až do smrti."
Žamboch

"Vaše paní je moudrá. A vy, s dovolením, jste nepříčetný, pane. Možná právě proto si vás obou tak vážíme. Jste totiž ideálním ztělesněním principu Rovnováhy."
Walker Procházka

„Měl jsem až po krk všeho, co se školou souvisí. Vždycky jsem školu nenáviděl a i teď vzpomínám na ta léta s hlubokou a upřímnou nenávistí. Kromě matematiky – ve které jsem neuvěřitelně plaval – mi ani tak nevadilo učení, ale nenáviděl jsem to věznění ve třídě, dodržování pravidelného rozvrhu, vymýšlení stupidních odpovědí na stejně nesmyslné otázky od lidí, kteří se pokládali za kdovíjaké autority. Během prázdnin – které v této zemi trvaly kolem šesti měsíců – jsem se živil česáním bavlny. Nedělal jsem to s žádnou láskou. Jakákoliv práce se mi protiví. Moje představa života byla pádit napříč státem na Španělskem mustangu, krást ovoce, lovit, plavat, krotit divoké koně a zápasit s přáteli.“
Howard

"Ještě mě vyškolil v podávání první pomoci. Trvalo to asi pět minut. Bod jedna byl o tom, jak zacpat díru ve skafandru, a bod dvě o tom, jak dotyčnýho rychle umlátit k smrti, abysme mu ušetřili trápení, když to nevyjde s bodem jedna. Ve vakuu dostává první pomoc úplně jiný význam."
Březina

"Scénář je anorektická verze románu."
Pavlovský

"Hlava má omezenou velikost a vejde se do ní jen omezený množství vědomostí a vzpomínek. Když se hlava zaplní až do posledního místečka, má to špatný následky."
Šlechta

„Jsou věci jako je náklonnost, bezmála láska, a pak zas jiné, jako například nechat ze sebe dělat vola."
Neomillnerová