Adilajla Adilajla komentáře u knih

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Tato kniha se mi líbí, opravdu 50 odstínu na ni nemá a zatím vždy komu jsem tuto knihu půjčila byli z této knihy nadšeni. Jako konec je lehce zvláštní to musím uznat, ale do knihy jsem se rychle začetla.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Pro mě tato kniha představovala povinnost k maturitě, tak možná proto se mi tolik nelíbila, jak kdybych ji četla jen tak.

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Oddechové čtivo. Velice rychle přečtená kniha.

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Jak kniha tak i film velice dobře zpracované, kniha mě bavila.

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Porno v knize, o proti 120 dnů Sodomy to byla pohodová kniha :D

Život na lednici Život na lednici Alice Kuipers

Netradičním způsobem napsaná kniha, která mě opravdu dojala ! Silný příběh. Na tuto knihu velice často vzpomínám.

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Tato kniha nemá nic společného se filmem ani seriálem, přijde mi to jako spíše popsaní toho co se stane než se začne točit seriál. Ale moc se to nepovedlo...

16.05.2017 2 z 5

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Úžasná kniha ! Opravdu se moc dobře četla. Měla jsem na tuto tématiku i jinou knihu a tolik mě nenadchla jako tato ! Velice procítěné příběh.

16.05.2017 5 z 5

Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí Jak odejít na věčnost: Ilustrovaná encyklopedie příčin úmrtí Michael Largo

I když je tato kniha trochu morbidní, tak člověka kolikrát překvapí co vás vše dokáže zabít.

16.05.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Opravdu povedená zápletka !! Dlouho jsem nebyla tak napnutá kdo je pachatel. Nejsou to klasické krvavé jatka, jak jsem zvyklá od těchto autorů, ale aspoň u toho člověk může povečeřet :D Kniha mě pohltila a rovnou jdu číst další knihu tohoto autora.

11.04.2017 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Kniha se mi líbila, jen ten konec si myslím, že se nepovedl. Brala bych pokračování knihy a co se bude dále dát s nemocí. Kniha je trochu chaotická, protože nejsou žádné kapitoly a dlouhé odstavce. Kdo má rád takové téma mohu vřele doporučit :)

09.02.2017 4 z 5

Lesk a bída kurtizán Lesk a bída kurtizán Honoré de Balzac

Knihu plánuji přečíst znovu :) Velice se mi líbila

24.01.2017 5 z 5

Prameny touhy Prameny touhy Ellen Alpsten

Knížku jsem přečetla prakticky na jeden nádech. Příběh mě úplně pohltil.

24.01.2017 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Hodně povedená kniha i dobře filmově zpracovaná. Čte se jedním dechem !

17.08.2015 5 z 5