Adel.007 Adel.007 komentáře u knih

Vládce hvězdné oblohy Vládce hvězdné oblohy Laura Thalassa

Tahle série mě bude neskutečně chybět hlavně ty postavy všechny a tak. Spisovatelka je velmi talentovaná a fakt píše dobré knihy. Jak vydá hned novou knihu tak si určitě hned přečtu od ní.

13.12.2023 4 z 5

Hlava plná lásky Hlava plná lásky Ali Hazelwood

Tak tohle byla jednohubka. Hodně mě to bavilo narozdíl od hypotézy lásky. Tahle kniha se jí fakt povedla a musím říct že já jsem se u dlouhé knihy dlouho nezasmala.

10.12.2023 5 z 5

Věž Věž Skye Warren

No konečně mám přečteny i poslední díl. Za mě asi nejhorší díl ale co nadělám. Jinak Gabriel mě začal štvát jak ji pořad dokola říkál malá panno.Vím že to k tomu patřilo ale prostě mě to vadilo. Ke konci tam je spíš menší akce než u předešlých dílech. Jinak knihu hodnotím 3

21.11.2023 3 z 5

Dům zrcadel Dům zrcadel Ben Cheetham

Tak tohle byl velký omyl. První díl mě bavil a tenhle už vůbec ne. Ze začátku mě to moc nebavilo ale dala jsem tomu šanci ale pak se ukázalo že to bylo špatně. Nelíbilo se mi chování od ostatních. A bylo to přes čáru jak tam říkali že zastřelili mámu s dítětem a všude stříkala krev ? Jako haló ? No už takové knížky nebudu číst. Jedině mě fakt bavilo ten první díl to bylo fakt něco ale tohle už ne.

17.11.2023 odpad!

Mrazení Mrazení Flint Maxwell

Tak už mám konečně přečteno i třetí díl. Musím říct že mě to ani nebavilo. Pořad se tam opakovaly ty samé věty a slova. A hlavně sprosté. Jinak asi fakt už nepůjdu do 4 dílu.

30.09.2023 3 z 5

Temná zima Temná zima Flint Maxwell

Jsem si vlastně uvědomila že to vypadá kdyby to psal 15 letý kluk. Nebylo to špatné ale upřímně mě to ani moc nebavilo protože psal fakt malé věty. Ale určitě se vrhnu i třetí díl :)

27.09.2023 3 z 5

Vánice Vánice Flint Maxwell

Za mě tahle kniha byla opravdu hodně dobrá. U téhle knihy jsem se i zasmala. Fakt vynikající příběh ale jinak na konci to mě fakt dostalo ten pavouk ? Co to jako bylo?

24.09.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Dávám tři hvězdičky protože byl to rychlejší konec měla jsem to přečtené tak za dva dny. Epilog byl kratší ale máme i k tomu další druhy díl. Měla jsem problém se začíst na začátku ale v polovině to už šlo.

02.06.2023 3 z 5

Sokolník Sokolník Isabella Maldonado

Jakože wau ? Úplně fakt vynikající příběh jak ty ostatní díly. Jsem ráda že jsem to začla číst. Detektivky sleduji od malá takže nemám to problém číst i knížku. Snad autorka napíše ještě další díly.

30.05.2023 5 z 5

Dokud dýchám Dokud dýchám Aleš Novotný

Od Aleše Novotného me úplně baví knihy má čtivé a hltala jsem stránku za stránkou. Ale něco mi tam chybělo ale nevím co. Ale jinak musím fakt doporučit knihy všechny od něho.

15.05.2023 4 z 5

Ve skrytu stínů Ve skrytu stínů Bianca Iosivoni

Musím říct ze me tahle kniha moc bavila. Já upřímně moc fantasy nemusím ale tohle bylo fakt bozi. Jsem si hned oblíbila postavy například Shaw, Roxy, Fin a tak dále. Rozhodne budu číst další díly.

15.05.2023 5 z 5

Krabičky do práce Krabičky do práce Kateřina Novotná

Nejlepší kuchařka malé recepty které si můžete udělat sami doma.

15.05.2023 5 z 5