8.mia 8.mia komentáře u knih

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Úplně boží! Super příběh a závěr. Čtu především thrillery a detektivky. Ale tohle mě okouzlilo! Nimbus už čeká v poličce a nemůžu se dočkat až se do něj pustím. Musím říct, že mě už dlouho nic tak nezaujalo.

26.01.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Na Kříďáka jsem se hodně těšila, ale jsem lehce zklamaná. Příběh byl fajn, ale něco mi tam chybělo. Řekla bych takový průměr. Ale obálka je skvostná. Jsem hodně zvědavá na Jámu, nemám přehnané očekávání, tak snad mile překvapí.

26.01.2020 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Zatím nejsem na ty tlusté knihy kde je milion omáčky a utíká mi myšlenka. Proto pro mě super knížka, přečtená během večera, ale ten dopad na mě bude dlouhodobější :).

12.02.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Začala jsem ji číst z "donucení" k maturitě, nakonec se ale stala moji zamilovanou knihou, která ve mě probudila touhu číst. Doporučuji, já ji budu nejspíš brzy znát nazpaměť :)

05.02.2016 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Včera koupena - dnes dočtena a to se považuji se za naprostého anti-čtenáře (který, se to rozhodl změnit), ale příběh mě na tolik pohltil, že nešlo přestat. Zařadím k Alchymistovi a Malému princi jak top knížky k zamyšlení, rozhodně doporučuji přečíst. Já se k ní jistě ještě nejednou vrátím :)

05.02.2016 5 z 5