Zrzka všem učaruje

Zrzka všem učaruje https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236913/bmid_zrzka-vsem-ucaruje-lJT-236913.jpg 4 293 43

Zrzka série

< 3. díl

Závěrečný díl hravé erotické série Zrzka líčí další eskapády vztahu herečky Grace Sheridanové a jejího kolouška, miláčka Hollywoodu, obdivovaného Jacka Hamiltona. Grace se podaří získat hlavní roli v televizním seriálu, ale když režisér požaduje, aby zhubla nejméně sedm kilo, naštve se a veřejně se přizná, jak krutě musí bojovat se svou váhou. Nečekaně si tím získá obrovský klub fanynek, které ji v jejím boji za své křivky podporují. V Grace však postupně sílí podezření, že jim ve skutečnosti nejde ani tak o ni, jako spíš o velikost jejího zadku a jméno onoho záhadného, se kterým spí. Mezitím se Jack oficiálně stane „Nejpřitažlivějším mužem světa“ a vymetá jeden mejdan za druhým. Grace se sice zapřisáhne, že mu dá prostor, aby mohl najít sám sebe, ale on se zatím z roztomilého Briťáka hbitě mění v rozmazleného hollywoodského spratka. Jackova kariéra začíná dosahovat stratosférických výšin – dokáže ho Grace zachytit, když se zřítí?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

The Redhead Plays Her Hand , 2013

pollyn
21.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Dala jsem si rereading po několika letech a nestačím se divit.
Pořád je děsně bláznivá, ctižádostivá a hrozně ráda bych si s ní dala drink :)
Briťák pro mě takové kouzlo neměl, vlastně až na vzhled a dobrý vkus na ženský...byl prostě jen mladej :)

Ale co už :) Grace a Holly (a Michael) to vynahradili :)
Mimochodem, sitcom Zlatý děvčata (nutno googlit v originále) fakt existuje a docela mě vyděsil :D

Kristy.Seb
13.11.2021 4 z 5

Chceš být oběť? Chceš být bojovnice? Vyber si svou cestu.

Bohužel, nějak mě poslední díl nebavil. Bylo fajn, že se chování hrdinů zca změnilo.. Ale nějak extra mě to nenadchlo.

Aracely
25.10.2020 5 z 5

Fantastické zakončení pro tento netradiční, ale nádherný pár.
Musím říct, že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo, že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl. Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu.

Více v mé recenzi.

jinbr
10.05.2020 5 z 5

Třetí díl byl nejlepší, méně sexuálních scén mu rozhodně prospělo a moc se mi líbily texty z tisku, které to prokládaly. Sláva a život celebrit je velmi těžká a také pomíjivá, ztrácí téměř absolutně soukromí. A jeho udržení stojí mnoho, mnoho sil. I když je to škoda, umím pochopit, že to mnozí z nich nezvládnou.

Myška43
03.03.2020 5 z 5

Celá série je velmi dobrá a tento díl nejlepší.Mohu jen doporučit.

LucijeT
05.10.2019 4 z 5

Ano tento díl konečně za něco stál a líbil se mi. Zrzka se konečně chovala na svůj věk oooo jaká paráda :)

Kudík
20.08.2019 4 z 5

Nejlepší díl z celé série. Trošku předpokládaný konec Grace a George, ale o to lepší.
Dále se mi líbilo jak dopadla manažerka/top kámoška Holly. A Adam až takový záporák nebyl, spíš seděl popis zlobivého hocha. :)
Přečteno za den.

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Pěkné zakončení celé série.

Charmedka
13.04.2019 3 z 5

Celou sérii jsem si užila, je to příjemná oddechovka a i když jsem četla lepší erotické série a knihy, tak Zrzka rozhodně neurazí. Navíc všechny tři díly jsou poměrně tenoučké, nijak zbytečně natahované, takže je přečtete raz dva.

Andynka
09.04.2019 3 z 5

Dočteno. Bylo to příjemné zakončení celé série. Ale rozhodně u mě vede druhý díl. Tohle už byla zase trochu slabota. Příběh postrádal ten sexuální nádech, bylo to spíše deprimující. Číst, jak vás dokáže sláva dostat na dno. Ale joo. Jsem ráda, že jsem si celou sérii přečetla.

LadyHip
21.06.2018 5 z 5

Krásný konec celé série. Postavy vyspěly, celé to dostalo nový náboj. Jednoduše jsem nadšená.

munka
27.04.2018 5 z 5

Pekné ukončenie celej série. Malo to spád a kniha sa dobre čítala. Doporučujem.

lenochod6
11.04.2018 4 z 5

Asi nejlepší díl :) nevím, pěkně se to dalo všechno dohromady a bavilo mě to.

mac.martina
04.01.2018 5 z 5

Tenhle poslední díl ze Zrky se mi líbil. Moc mě mrzlo jak se George choval, a jak zlobil a nikoho z blízkých přátel neposlouchal. Naštěstí zdravý rozum zvítězil, ale až tehdy když mu ho "natloukli do hlavy". Už jsem se o něj začínala bát... :D No a naše Gracii zářila ve světlech reflektorů a k tomu se snažila podržet svého George. No a nezapomínejme na naši skvělou manažerku Holly která našla lásku tam kde to nečekala... :D
Doporučuju k přečtení celou sérii ;-) :-)

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

jolca-jolly0953
10.07.2017 5 z 5

--- Komentář obsahuje spoilery (jen trochu) ---

Příjemné čtení, jen to mohlo končit jinak než slovy "vezmeš si mě".... Co už. Celá trilogie mne ovšem bavila, jen jsem se trochu pozastavila nad jednou věcí, a to - neustále se ve všech dílech řeší, jak nejlépe utajit vztah Jacka a Grace, ale co všichni ti maskéři, kostyméři atd.? Když je chystali na ty rozhovory nebo na předávání cen..... Všichni je viděli.... Takže by někdo z toho všeho personálu mohl dávat pravidelné echo bulváru??? Zdá se mi to krapet podivné, možná i nedomyšlené.... Možná jen můj pocit. Jinak samozřejmě 5*.

Market = )
03.06.2017 4 z 5

Čtvrtá * je za konec :-). Jinak stejně jako u ostatních knížek autorky - prima oddechovka, pro mě moc sympatické hlavní postavy i prostředí.

havrmoni
12.05.2017 4 z 5

Tak jo, být to takhle celou sérii byla by skvělá. Rozumná Grace byla fajn. Jack byl prostě Jack, 24 letej kluk :) Tohle bylo hezké zakončení.

avalonek
22.04.2017 3 z 5

Asi nejlepší díl.Hezky to utíkalo,mělo to nějaký děj.Takže vcelku dobré..

MinaHawke
16.02.2017 5 z 5

Musím říct, že závěrečný díl se mi líbil ze všech nejvíc. A konec byl prostě nejlepší.

erotika herci romantika film herečky

Alice Clayton
americká, 1950
2014  78%Nabíječ
2015  78%Hřebec
2014  75%Roštěnka
2015  79%Samec
2017  77%Sexy farmář

Kniha Zrzka všem učaruje je v