Kylandovo vykoupení

Kylandovo vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302620/mid_kylandovo-vykoupeni-uta-302620.jpg 4 403 85

Znamení lásky série

Pro Tenleigh Falynovou je každý den v chudém hornickém městečku bojem o přežití, proto doufá, že získá vysokoškolské stipendium a unikne tak krutému životu. O stipendium, které místní těžební společnost udílí jen jednomu studentovi, bojuje i Kyland Barrett, jenž nade vše touží odejít z města, které mu nepřineslo nic než bolest. Ani jeden z nich se nechce k ničemu uvazovat, jediný okamžik ale vše změní. Co se stane, když vyhrát může jenom jeden? Když jen jeden bude moci odejít? A co se stane s tím, který zůstane? Kylandovo vykoupení je příběh o zoufalství a naději, ztrátě a oběti, o bolesti a odpuštění, ale především je to příběh o hluboké a nekonečné lásce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Kyland , 2015

havrmoni
19.07.2016 5 z 5

Po Archerovi nejlepší dìl,jak už je to tady napsáno,chvílemi i hezčí.

Samira
04.07.2016 5 z 5

Lehce kruté, ještě více krásné, poetické a prostě úžasné. Takové a ještě mnohem víc je Kylandovo vykoupení, které skoro ve všem předčilo má očekávání, lapilo mne a nepustilo. A nebylo to jen tím, že se od tohoto výjimečného příběhu lásky nedalo odtrhnout a spánek mi přišel jako zbytečnost, ale také proto, že otevřelo srdce a mnohdy trochu zanesené oči.
Nádhera, která mi jen tak nezevšední a mnohokrát se k ní vrátím.
Doporučuji!

Recenze v záložkách

LibraryGirl
03.07.2016 5 z 5

Mio, opět se ti povedlo napsat přenádherný příběh. Jsi moje krevní skupina! Všechny knihy vydané v čj jsou naprostá bomba, nesáhnete vedle, když si vezmete jakýkoli příběh. Kyland je velmi zdatný konkurent Archera. Dovolím si říct, že dokonce ho v některých momentech převyšuje. Ale taky je to nejsmutnější příběh, co jsem od Mii četla. Takové sebeobětování jako je v téhle knize... Od první stránky si hrdiny zamilujete a na konci se s nimi jen těžko loučíte:-)

EvaSupovic
01.07.2016 5 z 5

Na začátku jsem byla lehce zklamaná, nevím možná jsem přemlsaná všemi knížkami kolem, ale po přečtení, které trvalo ani ne den, jsem si Kylanda zamilovala stejně jako Lea :-D O to víc, že se jednalo o hornické město a já su z Ostravy a můj muž je HORNÍK a fárá stále :-D A vlastně půl mé chlapské rodiny tam pracuje nebo pracovalo, takže nakonec to byla srdeční záležitost :-D

martiiinkajjj
01.07.2016 4 z 5

Dlouho jsem uvažovala jaké hodnocení dám...knížka se úžasně četla jako skoro každá knížka od Mii, ale nedokázala jsem si při přečtení celé knížky představit hlavního hrdinu. Pořád jsem měla v hlavě to, že jedl ty zbytky a jaký měl vlastně smutný život, ale obraz toho jak vypadá jsem si v hlavě nebyla schopná vytvořit :D ale to byl můj problém :D. Takže třeba romantické chvíle jsem si nebyla schopná užít :D Takže nakonec dávám * * * *, protože na Stingerův pád a Archerův hlas to prostě nemá..:) Ale knížku doporučuji.