Kylandovo vykoupení

Kylandovo vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302620/mid_kylandovo-vykoupeni-uta-302620.jpg 4 403 85

Znamení lásky série

Pro Tenleigh Falynovou je každý den v chudém hornickém městečku bojem o přežití, proto doufá, že získá vysokoškolské stipendium a unikne tak krutému životu. O stipendium, které místní těžební společnost udílí jen jednomu studentovi, bojuje i Kyland Barrett, jenž nade vše touží odejít z města, které mu nepřineslo nic než bolest. Ani jeden z nich se nechce k ničemu uvazovat, jediný okamžik ale vše změní. Co se stane, když vyhrát může jenom jeden? Když jen jeden bude moci odejít? A co se stane s tím, který zůstane? Kylandovo vykoupení je příběh o zoufalství a naději, ztrátě a oběti, o bolesti a odpuštění, ale především je to příběh o hluboké a nekonečné lásce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Kyland , 2015

Petronella.k
14.04.2021 5 z 5

Že Archerův hlas řadím mezi mé oblíbené knihy se o mě v okolí všeobecně ví. Ale Kylandovo vykoupení mě tedy překvapilo. Je to naprosto dokonalý příběh, který se konečně netočí kolem bohatství jednoho ze zůčastněných, ale naopak chudobou a smutným životem. Četla jsem jedním dechem a určitě jsem celou dobu měla otevřenou pusu a divila jsem se, že mě něco tak dostalo. Samozřejmě ukápla i slza. Jediná výtka je to, že bych ráda věděla, co se stalo s Kylandovou matkou a Tenleiginým otcem. Každopádně za mel 10/10. Zatím jsem četla od této autorky druhou knihu a zatím nezklamala. Jdu na další.

petulkapeta
29.03.2021 5 z 5

Fakt krásný příběh...obětoval svoje štěstí pro svou lásku..

Janka0702
18.01.2021 2 z 5

Moje první kniha byla o Archerovi. Laťka vysoko. Pak už mi přišlo že hodně upadají příběhy. Nevim

Zuzana207
16.11.2020 3 z 5

Pohodové, nenáročné čítanie na vyplnenie dlhej chvíle, ale žiadne wow nečakajte.
Myslím, že autorka všetky esá z rukáva vytiahla pri Archerovi a Stingerovi, čiže v poslednej časti série už nemala veľmi čím ohúriť. Ale na druhej strane sa mi to zdalo čitateľnejšie ako Leo.

kacenka6144
09.11.2020 5 z 5

Kdybych se měla rozhodnout mezi příběhem Archera a Kylanda, nevím, kterému mu bych dala přednost.

den_i
05.10.2020 4 z 5

Jedna opět z těch co jsem ráda, že jsem četla.

Siegrid
30.09.2020 2 z 5

Tak jak se mi líbil Stingerův pád, tak tato kniha mě nezaujala.

suzanne1997
28.09.2020 5 z 5

To, jak se dokáže člověk obětovat a sám se přitom užírat, je neskutečné. Oba hlavní hrdinové si přitom prošli svým a zrovna lehké to tedy nebylo. Z těch stránek vyzařuje stejnou měrou beznaděj jako odhodlání, láska jako sebeobětování a víra, kterou nelze ani popsat slovy. Kniha dokonale vtáhne, donutí čtenáře přenést se do osamělého horského městečka a prožívat příběh spolu s hrdiny. I tady dokázala autorka, možná i mnohem více než u ostatních knih ze série, vzbudit ve čtenáři emoce, donutit ho přemýšlet a vštípit mu, že ne všechno je v životě samozřejmé.
Na knize se mi nejvíce líbilo, že mě autorka dokázala dokonale zmást. Během čtení bych si vážně nepomyslela, že příběh dopadne právě takto.

wielka
21.08.2020 1 z 5

Nenarocne, bez iskry, nicim neprekvapilo. Precitala som z tejto serie este Archera a Stingera a Kyland bol najslabsi. Lea citat uz nebudem.

LenysekC
14.08.2020 4 z 5

Já jsem asi něco takového teď potřebovala. Ale ta sebeobětovací agitka pro dobro druhých, ach jo, ta mi dává... Za to hvězda dolů.

johana3160
03.08.2020 3 z 5

Bylo to... patetické.. kniha se mi moc nelibila, prvni pulka byla jak vystrizena z priblbleho divciho romanu, bylo to prehnane a druha pulka byla zase takova bez jisky, asi krome toho pozaru a to zase bylo klise jak ... vubec kniha byla plna klise a tentokrat se to autorce moc nepovedlo. Navic u jedne vety jsem se vylozene zarazila protoze jsem si skoro jista ze presne tu samou vetu uz jsem cetla v jinem dile... Archer byl za me proste nejlepsi, jednou se k nemu asi vratim ke Kaylandovi nejspis ne.

lucycom
27.07.2020 2 z 5

Pohodové nenáročné počtení, které mě ale nijak vyloženě neoslnilo.

Ketfl
14.05.2020 5 z 5

Těžko říct, jestli to v Americe takhle někde doopravdy funguje, a jestli ano, je to dost smutné. Každopádně autorka znovu dokázala, jak poutavě a čtivě dokáže příběhy hlavních aktérů popsat. K této knížce se často vracím. A pokaždé jsem z ní stejně unešená, a taky smutná. Tohle je totiž dechberoucí příběh o pravé lásce, které nepřeje její prostředí.

Myška43
29.02.2020 5 z 5

Mám ráda tuhle autorku, pěkný příběh, romantika, erotika, prostě super,mohu jen doporučit!!!

Jejunka
27.02.2020 5 z 5

To bylo sladký až jsem celá na měkko. Opět jsem byla překvapená, autorka umí prostě příběh dobře zauzlovat a ještě lépe se z něj vymotat. Archer, Leo a teď Kyland, těším se na poslední díl.

Ivet1990
03.12.2019 3 z 5

Z knihy jsem nebyla moc nadšená. Příběh mě přišel až moc přitažený za vlasy. Až za půlkou mě kniha začala víc bavit, i když to bylo na můj vkus přeslazené. Ale i tak jsem si svým způsobem, tento příběh užila.

jinbr
22.11.2019 4 z 5

no, příběh poučný především tím, jak zaostalá mohou být malá města bez velkého průmyslu v jinak vyspělých zemích. Jinak pro mě moc sladké, moc okecávané. Na druhou stranu zakončení, tedy motivy Kylanda, proč ty věci udělal, jak je udělal, jsou na jednu stranu trochu přetažené a na druhou stranu opět dokazují, že lidská mysl umí leckdy vyrobit takové myšlenkové kotrmelce, že to jeden nechápe. Nežiju v Americe, tedy neumím posoudit, jestli by skutečně jiné možnosti nebyly proveditelné. Na druhou stranu jsem přesvědčená, že i ne dobré věci se dějí z dobrých důvodů a proto v tom výsledku vidím to pozitivní, co jednotlivé osoby udělaly a kam se posunuly.

Cometka
02.11.2019 4 z 5

Příběh je moc dobře zpracovaný a trochu předvídatelný. Ničemu to ale nevadilo a knížka mě bavila. Konec byl teda cukrkandl na entou, ale proč ne :-) Hvězdu beru za hroznou obálku, nevím, proč si nakladatelé myslí, že u ženských románů musí být na obálce polonahej chlap. Doporučuji.

marketa4469
20.09.2019 4 z 5

Moc se mi příběh líbil, i když někdy z mi hlavních hrdinů bylo líto. Nedokážu si představit, jestli to takto někde funguje.

HankaK87
04.08.2019 3 z 5

Od této autorky jsem četla už Archerův hlas a Stingerův pád. Tato kniha byla pro mě nejslabší. Na mě moc přeslazená:-)