Kylandovo vykoupení

Kylandovo vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/302620/mid_kylandovo-vykoupeni-uta-302620.jpg 4 403 85

Znamení lásky série

Pro Tenleigh Falynovou je každý den v chudém hornickém městečku bojem o přežití, proto doufá, že získá vysokoškolské stipendium a unikne tak krutému životu. O stipendium, které místní těžební společnost udílí jen jednomu studentovi, bojuje i Kyland Barrett, jenž nade vše touží odejít z města, které mu nepřineslo nic než bolest. Ani jeden z nich se nechce k ničemu uvazovat, jediný okamžik ale vše změní. Co se stane, když vyhrát může jenom jeden? Když jen jeden bude moci odejít? A co se stane s tím, který zůstane? Kylandovo vykoupení je příběh o zoufalství a naději, ztrátě a oběti, o bolesti a odpuštění, ale především je to příběh o hluboké a nekonečné lásce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Kyland , 2015

georginaa
05.07.2019 5 z 5

Příběh zasahuje do chudého městečka, kde se lidé snaží přežít jak můžou v těch nejhorších podmínkách své chudoby. Ale i tam se rodí lásky na celý život i když někteří si to nechtějí připustit. To se stalo i Kylandovi, zamiloval se do tak chudé dívky i když nechtěl. Zjistil, že mu vlastně dává nekonečně moc - klid v duši, umí ho rozesmát a pochopit, prostě není úniku před opravdovými city. Poutavý příběh poukazuje, že není víc než láska, ani velké bohatství nemůže změnit to, co lidi zbližuje - a to je někoho bezmezně milovat.

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Krásná kniha od výborné autorky.

avalonek
25.03.2019 3 z 5

Konečně dočten poslední díleček..Je to hezké čtení ale asi jsem moc přeslazená..Dávám tak 3 a půl hvězdy..

Maruš.D
25.02.2019 4 z 5

Mia Sheridan má jeden neuvěřitelný dar.. a to napsat naprosto procítěné knihy, které Vás rozpláčou, ale budete muset číst dál a dál. Příběh o Kylandovi a Tenleigh byl zajímavý. Z pohledu někoho, kdo má pouze lásku a s ní si vystačí lépe, než s jakýmkoliv materiálním bohatstvím. Nádherně napsané! Je zajímavé, že autorka ve svých knihách dává hlavním postavám vždy nějaký delší čas na uvědomění si svých hodnot a priorit. Závidim jim jejich lásku a mé romantické srdce doufá, že se mu v životě vyskytne také taková..
Určitě stojí za to, si přečíst všechny knihy od této autorky!!

KleaM
18.02.2019 5 z 5

krásná, nemám, co dodat

katarina1868
30.01.2019

Tento diel zo všetkych najslabši.

Owain
10.01.2019 4 z 5

V tehle serii se mi moc libi jake ma kazda kniha vlastni tema. I zde, chudoba a priroda.To me zasahlo asi nejvice. Dej uz byl predpokladatelny.

janina66
19.12.2018 2 z 5

Pro mě to bylo moc depresivni. Sice se dal čekat dobrý konec, ale musela jsem se nutit to dočíst. Archerův hlas byl o 70% lepší.

1moniccka
08.12.2018 5 z 5

Pěkný děj. Takový mučednický a zasáhl u srdce

happy19
24.11.2018 5 z 5

To byla krásná pohádka na dobrou noc!
:-*:-*..KB+TF=TRUE LOVE

Serky
02.08.2018 5 z 5

Krásný příběh, přečteno za dva večery. ( noci)

rosalindaaa
08.07.2018 4 z 5

Tato knížka mi přišla z celé série nejslabší, ale konec byl hezky

janno69
14.04.2018 5 z 5

Krásné...

LenRan
10.04.2018 5 z 5

Vím, že je to svým způsobem sci-fi, v dnešní době asi takové místo neexistuje, ale některé pasáže, jsem si musela číst pořád dokola, protože dalece přesahovali tento typ žánru a opravdu mě zasáhli a měla jsem na krajíčku. Bylo to dojemné a romantické a i když jsem to dočetla před několika měsíci, pořád mi nejde z hlavy.

Luca94
23.03.2018 4 z 5

Opět další skvělý příběh o tom jak dokáže být láska hluboká. Všechny knihy od Mii jsou úžasné a přesto tak jiné. Škoda že takových Kylandů není na světě v reálném životě víc.

janto
20.02.2018 3 z 5

Rychlé, odpočinkové a snadné čtení

Evule114
11.02.2018 5 z 5

Myslím, že musím nesouhlasit. Chudoba je velice reálná, ale zbytek už byl trošku nadnesený, i když moc dojemný a krásný. Konečně série, kde nejsou pracháči, ale obyčejní lidé :-) za mě prostě dokonalost sama :-)

jani.ruzicko
04.02.2018 4 z 5

Lehce nereálný, přesto krásný, dojemný a silný příběh lásky. :)

MarKy95
05.01.2018 2 z 5

Asi jsem čekala od knihy víc. Nebyla špatná, ale znova bych si ji nepřečetla.. :-)

munka
09.11.2017 3 z 5

Pekný príbeh, avšak trochu nereálny.