Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284364/bmid_zakazana-hra-inferno-dvl-284364.jpg 4 127 25

Zakázaná Hra série

< 3. díl

"Jestli je chceš zpátky, vydej se na hon za pokladem. Ale nezapomeň: Jestli prohraješ, cena bude vysoká!" To byla poslední slova, která Julian pronesl předtím, než zmizel s Tomem a Zachem ve Světě stínů. Jenny a její přátelé musí vstoupit na území nepřítele a tam ho zničit. Vybaveni kouzelnými runami míří k bráně, za kterou je může čekat utrpení, nebo dokonce smrt. Zakázaná Hra se chýlí ke konci, cesta do pekel se otevírá... Závěrečný díl napínavé série od autorky Upířích deníků L. J. Smithové.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Kill , 1994

Napůlanděl
13.01.2022 4 z 5

Mnohem lepší než díl druhý.
Strhávám jednu hvězdičku za konec, který se mi až tak nelíbil.

Celá trilogie je pohodvé odpočinkové čtení, které za tak nenadchne ani neurazí.

Nikidree
29.12.2021 3 z 5

Jsem ráda, že poslední díl napravil vroubek z dílu druhého. Toto bylo rozhodně příjemnější na čtení a hlavně mnohem zajímavější. Taky se mi zamlouvá, jak to celé dopadlo. Myslím, že tento konec k tomu opravdu sedí.
Ačkoliv bych našla spoustu věcí, které bych celé trilogii vytkla, jako celek to není až tak špatné. Hlavní roli hraje cílová kategorie čtenářů, kterou už nesplňuji. Proto mi to nesedlo tak, jak mohlo. I přes to to můžu doporučit. Jako nenáročná čtivo s kapkou strašidelných prvků to je dobré.

Anička.pa
07.09.2020 4 z 5

Nemohu říct, že mě série nebavila, přece jenom jsem došla do úplného konce, ale už nejsem cílová skupina těchto knih. Každopádně jsem hledala odreagování a tato série to zcela splnila.

Katy09
24.06.2020 4 z 5

Musím říct, že celou sérii mě to více táhlo k Julianovi než k Tomovi. Ale každopádně knihy jsou dobře napsané. Nic náročného, ale myslím si že spíše pro mladší. Tak nějak kolem dvanácti let. Na konci jsem mi ukápla slza, ale jinak skvělé čtení.

s.k.holesova
02.12.2019 5 z 5

Krásné jako předchozí dvě. Jediný co mě zamrzrlo byl konec

orangerose
29.11.2019 5 z 5

Pěkně zakončená série - téhle poslední díl byl nejvíc strašidelný, někdy se téhle sérii vrátím :D

9424
24.07.2019

Nejlepší kniha z této série. Konec docela smutný, ale co už. Doufala jsem, že třeba zlo vyhraje, ale jinak pecka.

MIA-chan
14.01.2019 5 z 5

Skvělé pokračování ❤ Hodně mě mrzí konec. Nějaká ta slzička ukápla. (Vím, že jsem divná) Moc se mi série libí.

Eponka
06.12.2018 3 z 5

Docela nudné čtení až na části kde byl Julian. Ten tomu dával trochu šťávu pokud nebude další pokračování tak je to celkově dost nudná série. Jenny prostě měla zůstat s ním.

Veruu95
13.08.2018 5 z 5

Závěrečný díl byl opět pecka! Konec mě sice trochu mrzel, doufala jsem, že to dopadne trošku jinak, ale i tak, počteníčko krásné.

Lucik100
05.07.2018 5 z 5

Úžasný závěr série. Má nejoblíbenější postava v tomto díle je bezpochyby Julian. Konec byl skvělý, ale trochu smutný.

Tery702
09.04.2018 5 z 5

Rozhodně nejlepší díl z této série. Ze začátku jsem se bála, abych tuto sérii vůbec dočetla, ale musím říct, že když si vše přeberu zpátky, tak to bylo vlastně velmi vydařené a povedlo se. Mě osobně se to velmi líbilo! ;-)
A neskutečně jsem si oblíbila Juliana!!!

Qweris
12.07.2017 4 z 5

POZOR SPOILER!

Celou sérii jsem přečetla jedním dechem. Námět byl dobrý, ale je tu hodně věcí, které musím vytknout. Snad s každým rozhodnutím, které Jenny udělala jsem nesouhlasila. A byla mi nesympatická. Oblíbila jsem si jenom Juliana a Summer. Myslím, že kdyby byl ten celý příběh z pohledu Summer a ona by byla tou, do které se Julian zamiloval, bylo by to zajímavější a lepší. Toma jsem z celého srdce nesnášela a zdálo se mi, že je spíše její dlouhodobý kamarád, než její největší láska. To, jak autorka v knize párkrát zmínila, že Jenny úplně zapomněla na Toma, bylo docela zavádějící. Zdálo se mi, že v tom vztahu s Tomem nebyla žádná vášeň, ani přitažlivost a podle knih to vypadalo, že se více zamilovala do Juliana a tamten kluk je spíše kamarád, se kterým to táhne už ani neví jak dlouho a to, jak je jako pár na škole ostatní brali jako samozřejmost mě v tom jenom utvrzuje. Opravdu se mi někdy zdálo, že Jenny měla tendenci jaksi přesvědčovat ostatní a hlavně sama sebe o tom, že stále miluje Toma. Konec mě neskutečně naštval. Hlavně to, že on se pro ní obětoval a ona na konci prohlásila, že stejně je bez něho život lepší. To byla poslední kapka a můj pohár nenávisti vůči Jenny přetekl. Nevím jak na ostatní, ale na mě Jenny působila jen jako namyšlená, bezcitná mrcha. Ty 4 hvězdy dávám za nápad a za dobré zpracování záporáka, který byl v posledním díle trochu moc hodný a přecitlivělý. Víc se mi zamlouval, když ze začátku vystupoval jako tajemný, zlý, vypočítaví a sebejistý a naprosto dokonalý, škoda že si tu masku neudržel až do konce.

Babsie
22.10.2016 2 z 5

Na tyhle knihy už jsem asi stará:( U tohohle dílu mi došlo jak hrozně jednoduchý a nesmyslný příběh to je. Je to tajemné, romantické, dobrodružné, ale dospělé publikum to asi nezaujme. Kdyby mi bylo 13 jistě bych byla nadšená víc. Přesto se mi četlo dobře, a docela mě to i zabavilo.

Dandulka
18.09.2016 5 z 5

Moc hezká série, dobře se čte. Mohu jen doporučit k dlouhým podzimním a zimním večerům.

Terinka22
27.08.2016 4 z 5

Tahle trilogie, se mi moc líbila. Skvělý nápad a všechno. Jak mnozí již podotkli, tento díl byl o něco lepší než druhý a tunel lásky a zoufalství, byla jedna z nejlepších části knihy. Musím, ale ubrat jednu hvězdičku, protože závěr knihy se mi nelíbil. Čekala jsem, že to dopadne úplně jinak a přijde mi, že takhle to skončit prostě nemělo, celou dobu jsem fandila Julianovi, takže mi tohle nepřijde jako správný konec..Moc se mi líbila věta: Jsem svým pánem! Přišla mi docela k zamyšlení. Kromě konce jsem tedy z trilogií knih velmi spokojená a všem milovníkům tohohle žánru doporučuji si to přečíst.

marta14
22.08.2016 5 z 5

Rozhodně lepší než druhý díl.Je mi ho líto a škoda že to tak dopadlo...Juliana jsem si zamilovala!

Damonka18
11.06.2016 5 z 5

Na tenhle díl jsem slintala měsíc! Celkem mě Julian naštval jak byl až moc hodný. Když byl zlý...mělo to šmrnc. A ta konečná hra? Čekala jsem něco zlověstnýho ( jako hlavy na kůlech a podobně), ale tohle? Jěště lepší. Tunel lásky a zoufalství. Ale konec mě neuveřitelně zklamal.

Attia
28.05.2016 4 z 5

3. díl je rozhodně o hodně lepší než pokulhávající dvojka a jako zakončení celé série je moc fajn. Akce bylo dost a líbila se mi samotná hra.
I tak celou Zakázanou hru řadím mezi takovou tu "naivní četbu". Jestli někdo chápe.

trynitrix
17.05.2016 3 z 5

Na to že to byl závěrečný díl, tak jsem teda čekala od Juliana víc a o hodně víc, aby to bylo strašidelnější a on spíš ukázal skoro tu lepší jeho stránku, jak jinak přece kvůli Jenny :-D láska až za hrob :-D Myslím že, kdybych tyto 3 knihy nečetla o nic bych nepřišla ale zvědavost byla větší :-D

Lisa Jane Smith
americká, 1965