Inferno

Inferno https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284364/bmid_zakazana-hra-inferno-dvl-284364.jpg 4 127 127

Zakázaná Hra série

< 3. díl

"Jestli je chceš zpátky, vydej se na hon za pokladem. Ale nezapomeň: Jestli prohraješ, cena bude vysoká!" To byla poslední slova, která Julian pronesl předtím, než zmizel s Tomem a Zachem ve Světě stínů. Jenny a její přátelé musí vstoupit na území nepřítele a tam ho zničit. Vybaveni kouzelnými runami míří k bráně, za kterou je může čekat utrpení, nebo dokonce smrt. Zakázaná Hra se chýlí ke konci, cesta do pekel se otevírá... Závěrečný díl napínavé série od autorky Upířích deníků L. J. Smithové.... celý text

Literatura světová Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Kill , 1994

muchomurka
11.05.2016 3 z 5

Přečteno rychle, ale nějak nemám z té knihy takový dobrý zážitek, jak jsem doufala. Přišlo mi to všechno takové plytké, povrchní, nedotažené. Chybělo mi nějaké vysvětlení ohledně Stíhových můžů. Vztah Jenny k Tomovi byl jak z nadhledu, s odstupu, takový že o tom pořád musela ujišťovat své okolí i sebe. Nějak jsem jí tu lásku nevěřila.
Víc by se mi celý příběh líbil jako kniha pro dospělé, temnější, propracovanější (děj, charaktery postav, vztahy mezi nimi, záhada stínových mužů), víc vášně, lásky, neodbytné přitažlivosti.
A konec se mi taky nelíbil. Nebyl úplně špatný, ale něco mu chybělo, byl plochý, nijaký... Dramatická scéna byla super krátká a nějak postrádala tu dramatičnost. A také mi Jenny čím dál víc lezla krkem. Škoda, vypadalo to zajímavě, skvělý nápad, ale to zpracování...

rarášek
28.03.2016 5 z 5

Rozhodně krásný závěr, který všechno ukončil a uzavřel. Závěr s Julianem se opravdu neobešel bez slz, taky jsem ho měla velmi ráda. Byl sice zlý, ale dokázal ukázat i svou druhou tvář. Jsem ale ráda, že všechno dobře dopadlo a že jsem se konečně dočkala. :)

dudunka
28.03.2016 5 z 5

Krásné čtivé jen ten konec sem nemohla překousnout bez slz Julian byl nejlepší postava.. ale na druhou stranu se zachoval hrdinsky a konec se dal zkousnout.

notburga
18.03.2016 4 z 5

Jak už tu zaznělo, škoda uspěchaného konce. Ale mohlo to být ještě horší, tak nějak bych čekala rychlé "puf" a ne dlouhé loučení. Hodně věcí se osvětlilo, což mě potěšilo a celkově jsem si návštěvu ve Světě stínů užila mnohem víc než v předchozích dílech. Takže za čtyři hvězdičky. A doufám, že už se autorka k tématu v budoucnu skutečně nevrátí. Tenhle konec dával opravdu smysl.

maca1245
15.02.2016 5 z 5

Suprové zakončení Trilogie. Vše se mi líbilo spád i nápad kam byl děj zasazen. Jedná moje výtka je na konec, který mě přišel posléze uspěchaný. Jinak super

Lisa Jane Smith
americká, 1965