Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2176 2176

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

Lejčís
04.01.2021 2 z 5

Hlavní hrdinové mi bohužel nebyli sympatičtí a nenašla jsem si k nim cestu.. snad příště :)

LiLinka
03.01.2021 5 z 5

První přečtenou knihu v roce 2021 jsem si nemohla vybrat lépe. Děj je velmi předvídatelný, ohraný, ale tak skvěle se to čte. Přesně takové románky mě baví. :D Kaden i Allie jsou extrémně podobní Hardinovi a Tesse, takže se mi někdy zdálo, jako bych četla znovu After, ale s jinou hlavní hrdinkou.

Jája92
02.01.2021 5 z 5

Očekávala jsem od toho obvyklou červenou knihovnu, kde budou mnohá klišé, ale musím uznat, že mě to bavilo. Allie jsem si ihned oblíbila a dialogy mezi ní a Kadenem byly vtipné. Po trochu krkolomném začátku jsem se začetla a hltala jsem stránku za stránkou. Už se těším na další díl.

Majka1979
01.01.2021 5 z 5

Určite neľutujem, že som sa konečne pustila do čítania tejto knihy.
Kaden, potetovaný nepríjemný chlapík si hľadá podnájomníka, nemôže to byť žena, má na to voje dôvody...
Allie, ako dcéra bohatých rodičov, ktorá odchádza z domu, aby konečne mohla žiť svoj vlastný život a splniť si sen a stať sa po štúdiu učiteľkou. Hľadá si byt a ten Kadenov jej sadne, ale ako to bude s tým, že on ženu ako spolubývajúcu nechce?
Dostane ten byt a k nemu pravidlá, neskutočne sprosté pravidlá...
Dokážu ich obaja dodržať? Ako blízko si Allie Kadena pustí? A čo on? Obaja majú za sebou toho veľa, obaja zažili v minulosti niečo, čo chcú pustiť z hlavy a vzťah ich dvoch? To nepripadá do úvahy.... Alebo áno?
Určite ak ste nečítali, prečítajte si, nebudete ľutovať :)

Zuzanka45
31.12.2020 4 z 5

Allie a Kadena jsem si zamilovala. Pokud jste romantická duše, toto čtení bude vyloženě pro vás. Moc milé, odpočinkové, romantické, prostě krásné čtení.

nicole1990
31.12.2020 5 z 5

Nádherná knížka sympatické postavy ????

veronika9761
30.12.2020 5 z 5

Po tuzsim zacatku romantika dle myho gusta. Skvělej začátek série. A od německý autorky překvapení jako blázen.

Rudolf14
25.12.2020 4 z 5

Poutavé čtení. :)

MiliKry
17.12.2020 5 z 5

Pěkné čtení, sympatické hlavní postavy

eliska2126
17.12.2020 5 z 5

Jee, tak u toho jsem si tak hezky odpočinula. Strašně mi tenhle typ knížek sedí poslední dobou. Moc se mi líbilo, jak se Allie a Kaden pomalu poznávají a uvědomuji si, že by něco mezi nimi mohlo být.
Děj hezky ubíhá, knížku bych určitě nijak nezkracovala, bylo to skvělé. Žádné části mi nepřišly výplňkové a nebudily mě.
Od začátku stejně víte, jak to dopadne, ale stejně jim v těch těžkých chvílích fandíte, aby to mezi nimi dopadlo dobře a byli spolu. Hlavní hrdinka sympaťanda a co se týká Kadena, tak toho jsem občas nechápala, ale pak se za pár stránek stejně ukázalo, že se tak nechoval bez důvodu.
Takže pokud chcete milý romantický příběh, u kterého si odpočinete, tak určitě doporučuju.
Jediné, za co srážím půl hvězdičky byly dvě situace, nad kterými jsem protočila oči, ale jinak bomba!

Martihari
16.12.2020 5 z 5

Miluji tuhle sérii. Miluju Kadena a celý tenhle příběh a pak další příběhy v sérii. Toto můžu jen doporučit. Je to vtipné, romantické prostě ideal na pohodový večer na blbou náladu. Už jsem celou sérii četla 4x, to už napoví jak moc tuhle sérii miluji.

kramlinka88
08.12.2020 3 z 5

Upřímně nějak nevím, jak knihu zhodnotit. Jako vůbec nebyla špatná, četla se hodně dobře, hrozně jsem se na ni těšila, ale ty postavy mě občas hodně štvaly, navíc třeba ten vztah Allie ke Kadenovi, jak tam bylo popisováno, co s ní dělala jenom jeho přítomnost a polibek, nevím přijde mi to takové neuvěřitelné :-/ pokračování si asi někdy přečtu, ale asi bych to shrnula tak, že kniha měla hodně dobrý marketing, ale jsou určitě lepší knížky :-)

Anett525
04.12.2020 3 z 5

Taková jednohubka. Že bych z knihy byla nějak extra odvařená se říct nedá,ale neurazí. Na proložení složitějšího čtení to je ideální. Ale asi už nejsem cílová skupina :D.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

pro mě prozatím nejlepší díl z celé série :-)

-Eva-
30.11.2020 5 z 5

Po dlouhé době jsem objevila knihu, kterou jsem přečetla jedním dechem. Velice pěkné!

adela2230
18.11.2020 5 z 5

Skvělá kniha, příběh je napínavý, plný zvratů, velmi dobře se čte. Postavy jsou velice sympatické.

Veve721
17.11.2020 5 z 5

Hlavní hrdinka Ellie mi byla vážně sympatická. Studium na vysoké škole bylo jediným možným únikem před snobskou panovačnou matkou, která ovládala každou sekundu života své dcery, včetně jejího oblečení, účesu či jídelníčku. Ellie touží život ve zlaté klícce zanechat daleko za sebou a najít si nový domov, který bude úplným protikladem rodného Denveru - plný sladkých vůní, světýlek a volnosti. Potetovaný spolubydlící Kaden do jejího plánu skvěle zapadá, i když bydlení s ním rozhodně není lehkým úkolem.

Musím vyzdvihnout, jak autorka pracovala s nedostatky hlavních hrdinů, které by mi jindy lezly na nervy, tady ale tvořily neodlučitelnou součást charakteru, bez kterých by postavy nebyly tak uvěřitelné. Mluvím například o Elliině neustálem bulení a přecitlivělosti nebo o Kadenově bručounství. Perfektně se to hodilo k jejich věku, životním osudům i k jejich vztahu, který byl zčásti vybudovaný právě na jejich věčném dohadování. Co by jindy bylo neskutečně otravné, tady mě překvapivě bavilo, a to jen díky svěžímu stylu autorky. Už se moc těším na druhý díl.

Vendulik
15.11.2020 4 z 5

kniha je čtivě napsaná. Začátek byl parádní. V půlce knihy jsem začala nudit. K závěru se to zlepšílo. Od konce jsem tedy čekala více.

PetraBery
14.11.2020 3 z 5

Když mám náladu sáhnout po oddechové literatuře, je tento žánr správnou volbou. Většinou máte představu, jak kniha skončí, jde jen o to, jakou cestou se k sobě dva hlavní hrdinové vydají. V tomto příběhu se Allie snaží utéct minulosti a začít znovu. Její spolubydlící Kaden také nemá minulost právě jednoduchou. Čtivá příjemná oddechovka, dalšímu dílu se bránit nebudu, 3,5 hvězdy.

Laf
14.11.2020 5 z 5

Kniha mne mile překvapila. Hned jsem se do ní začetla a postavy se mi hodně líbily. A ani o zvraty není nouze a najde se i ta správná dávka romantiky. Prostě ideál. Vřele doporučuji :)