Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1435 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

Anna 13
19.12.2020 5 z 5

Znovu...
Znovu mě Mona Kasten totálně vtáhla do děje, drtila mi srdce, nutila mě plakat, ale především mě těšila svou další překrásně napsanou knihou o vztahu dvou úžasných postav.

Jsem tak ráda, že jsem na tuto autorku tento rok konečně narazila a přečetla její tři úchvatné romány o lásce, kterou ona umí rozpitvat na pěti stech stranách vždy až na dřeň. A to mě na poličce čeká již čtvrtý díl této neodbytné série.

CÍTIT ZNOVU je o hledání domova... O tom, co se stane, když se potkají dva lidi s obrovskými srdci a pohltí svou láskou všechno kolem a změní sebe navzájem.
Příběh je to nesmírně laskavý, vášnivý i teskný. Nabízí velký emocionální zážitek...
Postavy na těch 450 stranách prodělají opravdu velký vývoj a na konci knihy jsou někým úplně jiným než na jejím začátku.

Isaac je kluk, jež vám srdce naplní láskou...
Sawyer je holka, která vás překvapí. A ne jednou.
A vy je potřebujete mít pospolu, jinak se asi zblázníte.

Konec byl trochu natahovaný, ale to jsem pociťovala i u předchozích dílů.
Jinak je to kniha, která v new adult žánru boduje právem.

Martina1725
05.12.2020 5 z 5

Odpočinkový, stránky ubýhaly obrovskou rychlostí.

Martullle1407
03.12.2020 5 z 5

super díl stejně jako první

Laf
01.12.2020 5 z 5

Další kniha této série, která se mi líbila a hned jsem se do ní začetla. Pěkně napsané. Také se mi líbí, jak se postavy z předešlých dílů neustále proplétají do děje, takže je o nich pořád přehled. Můžu jen doporučit :)

pogmanka
22.11.2020 5 z 5

Za mě skvělý díl. Možná pro mě osobně zatím nejlepší, protože Isaac nepůsobil jako sebevědomý frajer, ale nejistý kluk a o to mi byl sympatičtější. Navíc jeho chování ke všem bylo hrozně pěkný, jak se staral o rodinu a jak změnil Sawyer. Za mě bomba. Těším se na další díl.

Toledo
18.11.2020 3 z 5

Musím se přiznat, že navzdory vysokému očekávání, mne kniha až tak moc neuchvátila. Postava Sawyer mi nebyla sympatická a dost se mi děj táhl. Předchozí díly mne bavily víc.

zaba335
17.11.2020 5 z 5

Na téhle knižní sérií se mi líbí, že nezapadá do klasických "růžových" příběhů, ale je řešena reálně a přesto s dobrý koncem.
V 3. díle vystupuje Sawyer, se kterou jsem se setkali již při čtení předešlých dílů, a Isaac, který je velmi roztomilý svým chováním. Sawyer se při velmi hezkém seznámení rozhodne, že Isaaca potřebuje pro svůj závěrečný projekt a zároveň mu pomůže při balení holek.
Ve zbytku knihy se dozvídáme, jak se postupně poznávají, kam jich Sawyeřin závěrečný projekt zavede a že vše není tak jak ze začátku vypadá.

betule3
17.11.2020 3 z 5

Za mě byl tohle zatím nejslabší díl série, ale i tak jsem si ho moc užila. Příběh je opravdu, stejně jako předchozí díly, neskutečně čtivý. Tomu napovídá i fakt, že jsem knihu četla do půl čtvrté ráno. Postavy jsem si nezamilovala tolik, jako u předchozích dílů, ale ani mi nějak zvlášť nevadily. Líbil se mi ovšem vývoj romantické linky, který byl opravdu moc dobře pojatý a lehce uvěřitelný.
Co mě místy fakt rozčilovalo byl překlad. Nějaké věty byly tak zvláštně kostrbaté, že mi dělalo problém pochopit jejich význam. A totálně mě iritovalo časté opakování slova nýbrž, které se mi do podobného žánru vůbec nehodí.
Celkově si ale stále myslím, že se jedná o povedenou sérii, kterou stojí za to si přečíst.

Maus
16.11.2020 5 z 5

Sawyer mi ze začátku moc sympatická nebyla, ale později jsem si ji hrozně oblíbila. Určitě si ji někdy prečtu znovu.

marki.dvorakova
15.11.2020 5 z 5

Zatím nejlepší díl z této série

zandu
05.11.2020 5 z 5

Opět skvělé...

lihate
03.11.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že se mi Sawyer zamlouvala už v předchozím díle. Její povaha je přesně taková, jakou odrážejí skutečnosti, které se jí staly. Nejde ji nemít rád, je svá, neuvěřitelně upřímná a za to má mé plusové body. Tahle kniha se mi hodně líbila. Nešlo se mi od ní odtrhnou, a i když je vám předem jasné, jak to skončí, nešlo mi přestat číst nebo alespoň chvíli myslet na něco jiného. Celá série pro mě byla jako droga, i když jsem potřebovala dělat něco jiného, v myšlenkách jsem se stále vracela k příběhu v knihách. Doufám, že autorka bude v sérii pokračovat, jelikož píše neuvěřitelně poutavě.

martina1085
02.11.2020 4 z 5

Z této série nejpovedenější díl.

domina
26.10.2020 5 z 5

Tento díl se mi zatím líbil nejvíc. Úplně jsem se do příběhu vžila

lucka1998
22.10.2020 4 z 5

Sawyer mi od začátku neseděla, ale čím více jsem se blížila ke konci knihy, tím více jsem s ní soucítila a nakonec mi i přišla fajn. Další fajn kniha, dalším dílem se dozvídáme další a další podrobnosti o této skupince mladých lidí. Těším se na další díl.

Evik2812
15.10.2020 5 z 5

Opět skvěle a poutavě psáno.

0197
11.10.2020 5 z 5

Prostě dokonalé. Každá autorčina kniha je ještě lepší než předchozí. Autorka se sice drží stejné šablony, ale to mě absolutně nevadí. Opravdu moc se mi líbila postava Issaca. Konečně to bylo obráceně. Drsnější hlavní hrdinka a milej a slušnej hlavní hrdina. Objevují se tam postavy z předešlých dílů tak, že naprostá paráda, aspoň vidíme, jak se jim daří. Klobouk dolů autorce za tuto nádhernou sérii. Měla bych jen jedinou drobnou výtku, která se týká trochu rychlého konce. Ale to je jediné.

Evule114
11.10.2020 5 z 5

Musím říci, že tento díl mi přišel nejméně propracovaný oproti předešlým, ale i tak se četl skvěle a já dočetla opravdu s oteklýma očima... Tak moc mě příběh Sawyer a Issaca naprosto vzal za srdce. Chtěla bych jich o kousek více.. Zamilovala jsem se do mimoně a Sawyer se vůbec nedivím, že se jí stalo totéž.. Nemám co jíného bych dodala, akorát tu farmu mám opravdu živě v paměti.. vřele doporučuji

MamaKnihomolka
30.09.2020 5 z 5

Tento díl mě rozhodně bavil nejvíc, možná jsem si ho i zamilovala. Originální nápad se sázkou a změnou. Všechny postavy byly tak propracované, že jsem se Sawyer i Issacem soucítila a litovala jejich osudy. A musím říct, že bych se zachovala přesně jako Sawyer, kord po tom co si prožila.
Moc se těším na čtvrtý díl.

alzbeta4340
26.09.2020 5 z 5

Pěkná YA kniha, která neurazí ani dospělejší čtenářky. Někdy se v tomto žánru stává, že autoři nachystají pro své hrdiny tolik dramat a příběh je tak moc umělý, až to odrazuje. To se mi tady nestalo. Sawyer a Isaac to nemají jednoduché, ale jejich životní cesta je uvěřitelná a sympatická.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992