Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1435 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

EmEm19
15.03.2021 5 z 5

Za den přečteno a zatím nejoblíbenější díl ze série! Sawyer mi první dva díly úspěšně lezla na nervy, ale tady jsem jí věřila všechno a naopak je mi velmi sympatická. A Isaac ani komentář nepotřebuje, jak je zlatý. Jsem ráda, že zatím ve všech dílech figurují i předešlé postavy - Kaden, Allie, Spencer i Dawn a na ně se nabalují další a další postavy, jejichž příběh se teprve vyvíjí :-) Příběh je čtivý, rychle plyne a je plný zvratů. Těším se na další díl/y.

diana1217
14.03.2021 5 z 5

Hezky napsaný příběh o lásce a porozumění. Nečekaný zvrat a zároveň důkaz pravé lásky mě prostě vtáhl do celé série. Určitě tuto knihu doporučuji.

Raislin
13.03.2021 5 z 5

Moc hezký příběh. Třetí knížka v řadě a zatím tedy za mě nejlepší. Hlavní hrdinové skvělí! Isaac tedy zlatíčko! Určitě stojí za přečtení. Příjemná oddechovka v téhle době.

haWranka
13.03.2021 3 z 5

Velmi podobné předchozím dílům - čtivé, záživné, postavy se občas chovají opravdu iracionálně a schéma je jako přes kopírák. Ale i přesto si ráda přečtu další díl. Člověk si odpočine a nemyslí na nic vážného, v dnešní době je to potřeba.

Kekik
04.03.2021 5 z 5

Sawyer a Isaac mě svým příběhem moc potěšili, až na pár momentů ke konci.

Po lehkém zklamání z druhého dílu, jsem měla trochu obavy, ale čtení bylo úžasné, i když jsem párkrát musela rozdýchavat slzy.
Proměna Sawyer a Isaaca je napsána velmi čtivě. I když ke konci jsem chtěla Sawyer párkrát praštit po hlavě, aby se jí rozsvítilo, a konečně popadla Isaaca a už ho nepustila.

I zde je zachován vzorec, že oba hlavní protagonisté mají svou třináctou komnatu. O dojemné chvilky tak nebylo nouze. Naštěstí tyto knihy končí happy endem. A proto je tak ráda čtu.

Těším se na další díl. Na příběh Everly a Nolana. Na tu zakázanou lásku mezi studentkou a učitelem. Oba byli sympatičtí již v knize Věřit znovu.

Zuzanka45
04.03.2021 5 z 5

Momentálně cítím všechny emoce. To bylo tak krásné čtení. Ten konec, aah. Dojemný. Vůbec se nemohu rozmyslet zda je lepší tento díl nebo Věřit znovu. Každý měl něco krásného v sobě. Toto téma mi každopádně bylo bližší než ve Věřit znou, protože mé hobby je focení a zemědělství, takže opravdu trefné. Zároveň jsem se naprosto dokázala vcítit jak do Sawyer tak do Isaaca, jelikož jsem pár věcí z jejich života zažila na vlastní kůži. Celou sérii jsem si moc oblíbila! Za mě jedno velké doporučení!

pavlusci
03.03.2021 5 z 5

Další díl opět nezklamal. Možná byl o kapku slabší než předešlé, ale i tak byl skvělý! 4,5

aquaver
21.02.2021 5 z 5

Tento díl se mi možná líbil dokonce víc než i ten předchozí. Ale přeci jenom to už nějaká ta chvíle bude, co jsem předcházející dva díly četla. Isaac byl úžasný a Sawyer překvapivě taky. Oba to neměli lehké a rozhodně bych nechtěla zažít to co Sawyer. Určitě doporučuji a už se moc těším na další díly.

Bad-wolf
17.02.2021 5 z 5

Další skvělý díl série Začít znovu, který se mi líbil mnohem víc než ty předchozí. Sawyer a Isaac jsou skvělé osobnosti a dohromady tvoří asi nejlepší pár z celé této série. Pokud se vám líbili předchozí díly, tak mohu jedině doporučit, nebudete zklamáni.

Julinka679
17.02.2021 4 z 5

Sawyer a Grant, Isaac Grant jsou mým zatím nejoblíbenějším párem této série a díky této knize jsem si Sawyer nakonec oblíbila.
Isaac je z mužských postav zatím nejsympatičtější a já jsem (stejně jako u předchozích dílů) mu od začátku fandila.
Úplně není moc co dodat, jedná se o další skvělou romantickou knížku, kterou přečtete jedním dechem.
Za Isaaca hodnotím 4,5* a naprosto doporučuji :-)

Sansli
14.02.2021 5 z 5

Tenhle díl mě naprosto dostal. Musím říct, že postavu Sawyer jsem si dost oblíbila už v předchozím díle jako spolubydlící Dawn. A tak jsem se dost těšila, že bude mít samostatný příběh a dozvím se o ní něco víc. Kniha mě opravdu nezklamala. Předchozí díly byly skvělé, ale za mě je tento rozhodně zatím nejlepší. Byla jsem moc zvědavá kam se příběh posune a moc mě zajímalo, jak se Sawyer a Isaac, dvě úplně odlišné postavy, dají dohromady. A přiznávám, že bylo vážně skvělé a zábavné postupně sledovat, jak si malými krůčky k sobě hledají cestu:)

biairicia
14.02.2021 5 z 5

Musím říct, že tato kniha je naprosto plná emocí. Člověk čeká klasickou teenage romanci, ale příběh zde má takovou hloubku, že Vás dostane. Doporučuji.

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Krásný příběh o tom jak se oheň dá dohromady s vodou. Postava Sawyer byla v předchozích dílech vykreslená jako komplikovaná a svérázná. Nebyla jsem si jistá, jak si k ní, jako čtenář, budu hledat cestu, ale autorka mě opět dostala. A Isaaca si prostě musíte zamilovat...

makkuska
16.01.2021 5 z 5

Tento díl má největší hodnocení zatím ze všech vydaných knih ze série Znovu. Já osobně tolik díly nesrovnávám a naopak je beru jako jeden příběh. Nehodnotím, který z dílů je lepší nebo horší, každému asi sedne jiný příběh ať už kvůli povahovým vlastnostem postav, ději samotnému či naladění čtenáře. Mě bavily všechny tři příběhy, které jsem zatím četla.

salča
10.01.2021 5 z 5

Mona Kasten umí ve svých knihách krásně popsat pocity, které s hrdiny naplno prožíváte.Isaac-naprostý opak hlavních postav(sebevědomých idolů dívčích srdcí).Je stydlivý,nesmělý,zdrženlivý....s velkým srdcem,překypujícím láskou a oddaností ke své rodině.Sawyer-svérázná,uzavřená... toužící po rodině a domovu,který ztratila.Jejich osudy nebyly lehké,ale postupným sbližováním se oba navzájem mění.Příběh je o hledání svého místa,domova...touze někam patřit.

Lejčís
04.01.2021 4 z 5

Nějak jsem si nedokázala najít cestu k Sawyer, ale Isaac je prostě úžasnej :) krásná kniha :)

jeani001
02.01.2021 5 z 5

Pokud hledáte něco čtivého, lehce romantického, sarkastického, vtipného a sexy, je kniha Cítit znovu právě to pravé!

Jasně, on je uťáplý mimoň a ona drsná frajerka, takže je nám všem asi jasné, jak to dopadne, ALE! Za tím vším se skrývá silný příběh, který celé knize dává tu správnou hloubku.

Osobně bych styl Mony Kasten přirovnala ke Collem Hooverové.

Doporučuji!!!

veronika9761
02.01.2021 5 z 5

Zatím nejlepší ze série, moc prima se četlo.

Ella161
26.12.2020 4 z 5

Na tenhle příběh jsem se těšila nejméně. Nikdy jsem Sawyer neměla v lásce. Ani u Dawnina (skloňuje se to tak vůbec?) příběhu, kde vystupovala trochu víc a byla tam jiná, než v Allie příběhu. Každopádně i tak jsem jí neměla v lásce. Přišla mi taková chladná a lhostejná k lidem i svému okolí. Ale tenhle příběh mi jí ukázal v novém světle. Sawyer... je komplikovaná. Hodně, hodně moc komplikovaná. V minulosti si prošla něčím, co jí opravdu poznamenalo a stále se přes ní nedokázala přenést. Občas jsem opovrhovala tím, jak spala s x chlapy... díky čemuž i rozvracela vztahy, protože ten kluk byl zadaný (každopádně nebyla její vina, že jí neřekl, že má přítelkyni). V průběhu jsem si ale uvědomila, že bych jí neměla soudit... ať si dělá co chce. Je to její život i rozhodnutí. Dokonce jsem pochopila, proč zvolila tenhle styl života. Nicméně... bylo hezké sledovat její projekt, kde měla Isaaca měnit k “lepšímu” a zároveň i ona sama se měnila. Začala být víc otevřená, přátelská, empatická. Pod tou její maskou se skrývá skvělá holka, která by pro své blízké udělala cokoliv. A Isaac? Ten byl zatraceně roztomilý! Jak byl stydlivý a nesmělý. Musím pochválit, že v tomhle příběhu konečně není kluk děvkař nebo nějaký drsňák. Kniha mě mile překvapila a neskutečně potěšila. Vůbec jsem nečekala, že bude tak skvělá a že bych si ho mohla tolik užít. Jen jednu výtku bych k tomu příběhu měla a tou je, jak často se tam opakovalo slovo ‘docela’ ... fakt jsem myslela, že z toho vykvetu, protože bylo fakt všude. Asi jsem na to slovo chytla alergii????

Rudolf14
25.12.2020 5 z 5

Hlavní postavy jsem si hned zamilovala, byla to paráda :)

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992