Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1431 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

Cress
13.04.2021 5 z 5

Tenhle díl mě zatím bavil nejvíce. I když Sawyer není moje nejoblíbenější z hlavních hrdinek, hned jsem si ji zamilovala a stejně tak i Isaaca. Z love interestů v této sérii jsem si ho rozhodně oblíbila nejvíce. I příběh v této knize mi byl nejsympatičtější. Celá tahle série je jedno velké doporučení.

ptavichripkaa
12.04.2021 5 z 5

Ještě jsem nečetla 4 díl, jinak mám přečtené všechny a za mě je tenhle určitě nejlepší. Jednička mu šlape na paty, ale prostě Isaac a Sawyer převálcovali Kadena s Allie.

Calwen89
11.04.2021 5 z 5

Mona opět nezklamala. Porovnání s předchozími díly se samozřejmě neubráním takže bych u hodnocení uvítala i půl hvězdičky. Za mě je strop první díl, druhý díl horší a třetí někde mezi nima. Isaac byl perfektní postava, Sawyer jsem konečně trochu víc pochopila a nakonci si jí dokonce i oblíbila. Což je opravdu úspěch, když jste jí v prvním díle chtěly šlápnout do úsměvu. Hodně se mi líbí, že neztrácím kontakt i s předešlými postavami a tak trochu mi to celé připomíná legendární Přátelé. Další díly si určitě přečtu, ale s menším odstupem jelikož tenhle 3dílný romantický maraton mi emočně vystačí určitě na zbytek roku :D

Veve721
11.04.2021 4 z 5

Dlouho jsem váhala mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Mona Kasten má jednoduše dar - umí psát zatraceně čtivě a její postavy působí jako živé. Vývoj charakterů je složitý a plný traumat, se kterými se vyrovnávají v souladu se svou povahou. Sawyer je tvrdým oříškem, nikoho k sobě nepouští a první polovinu knihy se jen nimrá ve svých pocitech nejistoty. Musím přiznat, že pesimistické vnitřní monology nejsou zrovna mým šálkem kávy - preferuju spíš veselejší pohled na svět. (Proto jsem si tolik zamilovala Allie z jedničky a proto mě mírně zklamala přecitlivělá Dawn.)

Druhá polovina knihy mě ale mile překvapila. Přibylo akce a pro mě bylo najednou těžké se od čtení odtrhnout. Zatímco první polovinu jsem četla tři dny, druhou jsem přečetla za jedinou noc. Závěr byl jednoduše skvělý. Zpětně hodnotím knížku velmi pozitivně, ač v mých očích nepřekonala 'Začít znovu', rozhodně byla lepší než druhý díl. Rovnou sahám po pokračování a doufám, že mě Everly s Nolanem nezklamou, protože jsou mými favority. Ne že bych od skvělé Mony Kasten jakékoliv zklamání očekávala. Jde rozhodne o to nejlepší, co může romantická beletrie nabídnout a já se k sérii v budoucnu určitě ještě plánuju vrátit.

johana3160
10.04.2021 4 z 5

Tento dil se mi libil vic nez predchozi. Postavy sester Dixonovych byly obcas na facku a Isaacova promena taky nebyla uplne neco co bych autorce “bastila i s naviakem”... ale presto je celkovy dojem z knihy pozitivni. Lehka oddechovka

AnitVyk
05.04.2021 5 z 5

Tento díl jsem četla po větším odstupu od předchozích dvou a musím říct, že jsem ho zhltla. Posledních asi 100 stránek? Uf, nedalo se odtrhnout. :)
Líbí se mi, jak se postavy v knihách prolínají a postupně se vysvětluje jejich chování.
Kniha ideálně na dovču nebo k odpolední kávičce.

Lucyk01
03.04.2021 5 z 5

A je to tady! Očekávaná recenze na knížku Cítit znovu od Mony Kasten.♥️ Wow, wow, wow. Nevím, co dodat. Nemám řeč. Spadla mi brada. Myslela jsem si, že ten první díl je ze všech nejlepší a žádná knížka ji nepřekoná. Mýlila jsem se. Cítit znovu nasadila vysokou laťku, která překonala první díl Začít znovu. Neuvěřitelné. Strašně napínavý do poslední stránky, jestli budou nebo nebudou spolu.♥️ Mona Kasten se předvedla, že dokáže čtenáře ještě něčím překvapit. A ukázala, že knížky nepíše stejným stylem, ale obměňuje styl tak, že vtáhne čtenáře do děje jiným způsobem než v předešlých dílech a to mě fascinuje. A nejenom to. Tahle knížka je jediná knížka, která mě dokázala rozplakat a to za celou dobu mého rozhodnutí se stát čtenářem. Nevěřila jsem, že knížka dokáže čtenáře rozplakat, ale takhle knížka to dokázala. Děj se čte krásně, celkem krátké kapitoly, nechybí romantické chvilky, vtipné scénky ani smutek a pláč. Vše v jednom. Ten, kdo tuhle knížku nečetl, ale četl předešlé díly, měl by se stydět. A honem si ji jděte přečíst. Ten, kdo tuhle knížku nečetl a nečetl ani předešlé díly, má co napravovat a o hodně přichází, i když třeba není fanoušek románu a YA žánru. Nemůžu se dočkat, až budu si moct koupit další napsané knížky touto autorkou.♥️✔️ Už od samého začátku Mona Kasten patří mezi mé nejoblíbenější autorky tohoto žánru. ♥️♥️✔️⭐ A není ani divu, že knížka ode mně získává plný počet hvězd.⭐♥️✔️♥️

Tereza.Fait
03.04.2021 4 z 5

Pribeh vazne skvely! Jen mam proste problem s ceskym prekladem, ta spisovna mluva mi tam vubec nesedi.

ivetapl
02.04.2021 5 z 5

řetí díl ze série Začít znovu...byl opět úžasný ????
Už chapu, proč holky podléhají Isaacovi ????

Sawyer jsem neměla ráda z prvního dílu. Ovšem... Už jsem její chování ale pochopila. Její postava mě bavila a líbila se mi. Za to ta holka, co za ní seděla ve třídě mi pila krev ????
Isaac.. Mimoň... Ten se mi líbil už od začátku ???? jak se styděl..a cervenal se... bylo to roztomilé ???? A jeho rodina.. skvělé, jak přijali Sawyer ???? Přes Isaaca problém s mámou a tátou..
No. Takhle kniha je prostě a opět boží!! Autorku jsem si opravdu zamilovala ????????

oresvo
30.03.2021 5 z 5

Miluji tuhle autorku.
Třetí díl se mi taky libil i když ten začátek byl zdlouhavý , místy bych řekla, že se nic nedelo ale i tak se mi to moc líbilo. Ke konci mi dokonce ukápla slza. Ale závěr se opět povedl.
Nějak nemůžu od téhle série odtrhnout oči .

Vendulik
29.03.2021 4 z 5

Oproti druhému dílů, který se mi vůbec nelíbil, je to příjemná změna. Je to taková klasická četba pro mladé ale mě to vůbec nevadí. A popadla jsem se za břicho při kopanci kopanci do holeně.

ivetapl
28.03.2021 5 z 5

Opět dokonalost. Potřebuji další a další díly! Absolutně jsem se zamilovala

Babu002
28.03.2021 5 z 5

Tento díl je možná nejlepší.
Bylo vidět, jak se postupně postavy mění a ten jejich vztah mezi nimi byl super.
Isaaca jsem měla ráda. Přišel mi takový jiný, než byly zatím hlavní postavy. Byla to příjemná změna.
U Sawyer jsem se bála, protože na mě v prvním díle moc dojem neudělala. Ve druhém to s ní bylo už lepší, ale i tak jsem z ní nějak nebyla na větvi:D Ale mýlila jsem se, ta holka toho má v sobě více, než se zdá.
Doporučuji!

Anna195
27.03.2021 5 z 5

Opäť krásny príbeh od Mony Kasten a ja som si ho doslova zamilovala. Autorka vždy dokáže do príbehu zakomponovať toľko emócií. Bola som zvedavá, ako sa tieto dve úplne rozdielne postavy zblížia a veľmi sa mi páčilo, akým spôsobom to autorka vymyslela.

Hlavní hrdinovia ma očarili. Väčšinou sa v knihách vyskytujú Bad Boy hrdinovia, ale tu sme mali skôr Bad Girl hrdinku, no zdanie môže klamať. Som rada, že autorka napísala príbeh aj o Sawyer, ktorá pôsobila v predošlých častiach ako tá, ktorá slovo láska nepozná. No tu sme mohli spoznať skutočnú Sawyeru a zistiť, čím všetkým si musela prejsť a s čím sa musela vyrovnať. V tomto príbehu viac pochopíte jej konanie a zistíte, aká je v skutočnosti. Isaac bol totálny opak než hrdinovia v predchádzajúcich dvoch príbehov, pretože bol hanblivý, nesmelý a voči dievčatám plachý. Ale vo svojom vnútri plný lásky. Grant. Isaac Grant./ Mimoň si ma získal na plnej čiare.

Ich zoznámenie bolo skvelé a užila som premenu z hanblivého Isaaca na drsniaka a veľmi ma bavili všetky tie vtipné situácie s tým spojené. Čo ma dostalo, tak to s akou láskou sa Isaac staral o svoju rodinu, ale aj to, že Sawyer ukázala Isaacovi svoje skutočné ja. Obaja sa pomaly spoznávajú a postupne zisťujú, že sú úplne iní, než sa na prvý pohľad môže zdať. Veľmi som si obľúbila Isaacovu rodinu. V tomto príbehu obaja pochopia, čo znamená láska a domov.

Opäť úžasná kniha a ja už sa idem vrhnúť na pokračovanie Doufat Znovu.

zimolka
24.03.2021 5 z 5

Musím souhlasit s tím,že každá další kniha ze série je lepší a lepší.hrdinové sympatičtí,příběh opravdu nádherný.

Kuci12
21.03.2021 5 z 5

"Pro všechny, kteří nejsou tím, co se o nich říká." Každý díl, který čtu překonává ty předchozí, ale troufnu si říct, že porazit třetí díl série bude oříšek. Stejně, jako Sawyer i já si postupně víc a víc užívala toho "mimoňského podivína" a jejich společnou cestu. Samozřejmě jde v podstatě o pokleslou literaturu, všichni víme jak to dopadne, ale proč kruci ne. V poslední době víc než, kdy jindy chci při čtení vypnout a užít si příběh, který je jedna velká pohádka.

nicole1990
20.03.2021 5 z 5

Z celé série se mi tenhle díl líbil nejvíc.

illca2
19.03.2021 4 z 5

Po předchozích dílech se mi do čtení této zrovna moc nechtělo. Knížku jsem otevřela a četla a četla a nakonec bylo po všem. V předchozích dílech mi Sawyer připadala jako kráva.. No jak se říká, nikdy nikoho nesud předem! Krásny příběh a zasloužené hvězdičky.

barb_B
17.03.2021 5 z 5

Plný počet. Bylo to prostě boží. Ze začátku jsem si musela na Isaaca zvyknout, protože je nezvyk, aby hlavní hrdina byl ten “uťápnutější”. Docela jsem se toho bála, ale pak se to rozjelo a víc takových Isaacu.

_Bára_
16.03.2021 5 z 5

K tomuhle dílu jsem se dost dlouho přemlouvala, a dokonce jsem si první přečetla čtyřku. Ovšem jsem ráda, že jsem jí dala šanci. Za mě je to možná i nejlepší díl ze série. Sawyer mi začala být mnohem víc sympatická a byla nejspíš jediná hlavní postava, které jsem už od začátku rozuměla. Isaac byl hodně velká záhada a musím uznat, že zrovna v něm jsem se dost ztrácela, ale na druhou stranu byl skvělej. Troufám si říct, že dokud bude mít autorka chuť budeme číst sérii znovu ještě nějakou tu chvíli.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992