Cítit znovu

Cítit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1431 271

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

JanickaP
11.03.2023 5 z 5

Krasne napsana kniha. Odprostila jsem se od Sawyer,kterou byla v 1.dile a musim rici,ze jsem se do ni tak vcítila, az jsem u casti knizky i slzu z tvare utirala. Na to, jaka byla Sawyer drsnacka, tak na me dej pusobil velice příjemne,teple a nezne.

Péťa Z.
09.03.2023 5 z 5

Po druhém dílu ze série jsem na pokračování neměla chuť. Nakonec jsem si ale přečetla i tento díl, když už jsem ho měla doma. :-)
Četbu jsem si užívala od samého začátku. Nápad vzájemné "výpomoci" je v základu otřepaný. Je víc než jasné, jak se to bude vyvíjet, ale bylo to fajn! Autorce se u mě dařilo vyvolat emoce, takový ten pocit motýlů v břiše, nasadit přiblblý úsměv a fandit hlavním postavám. Taky to bylo zábavné.
Postavy jsou zajímavé a zapamatovatelné. Za mě je tohle nejlepší díl a jsem ráda, že jsem mu dala šanci. :-)

Safrika
18.02.2023 4 z 5

Tento dil se mi zatim libil asi nejvic, pro patou hvezdu tomu neco chybelo. Od zacatku me to vtahlo a bavilo, ke konci to bylo uz takove nudnejsi. Dalsi dil vypada zatim take dobre.

klarka009
24.01.2023 5 z 5

Cítit znovu je prozatím můj nejoblíbenější díl z této série ️
Hltala jsem stránku za stránkou. Mona píše opravdu čtivě. Je zde spousta vtipných pasáží díky dohodě kterou spolu Sawyer s Isaacem uzavřou. Velmi mě bavilo vybírání nového oblečení pro Isaaca :D Sawyer se tu ukáže i z jiného úhlu pohledu a ne jen z toho nabručeného, který měla v prvních dvou dílech. Prošla neuvěřitelným vývojem a já si ji moc oblíbila. Isaac byl skvělý od začátku a i on díky Sawyer prošel super proměnou. Chemie mezi těma dvěma byla naprosto boží. To jak se postupně sbližovali mě velmi bavilo. Že dá Mona Kasten dohromady zrovna tyhle dva jsem opravdu nečekala, ale skvěle se k sobě hodí ️ za mě nejlepší dvojice

Knihochod
14.01.2023 4 z 5

Očakávala som a veľmi sa tešila na ten deň, kedy sa mi podarí vylosovať niektorú z knižiek od Mony Kasten a myslím, že po tom množstve pozitívnych ohlasov, ktoré kolujú všade po knižných Instagramoch či rôznych databázach sa tomu netreba čudovať. S veľkým potešením a úsmevom na perách Vám teda musím oznámiť, že moja romantická knihomoľská dušička bola potešená!

Ešte by som na začiatok chcela podotknúť, že som si plne vedomá tým, že som začala tretím dielom a teda osobne si myslím, že to nie je žiaden problém, pretože nadväznosť na predchádzajúce knižky je letmá a ja osobne si toho mnoho o iných pároch, ktoré tu boli spomenuté, nepamätám.

A teraz už by som sa rada pustila do samotného názoru a začala rovno s postavami. Hlavná protagonistka - Sawyer - je za mňa vykreslená bravúrne. Či už sa jedná o to, čím všetkým si za svoj život prešla alebo o jej správanie, ktoré z daných udalostí vyplýva. Neviem čím to je, ale aj napriek tomu, že neuznávam vzťahy na jednu noc, ktorých ona mala neúrekom, neustále som s ňou sympatizovala. A Isaac? Už rozumiem, prečo je všetkými tak ospevovaný. Z môjho pohľadu jeden z tých mužských hrdinov do ktorých sa jednoducho nedá nezamilovať.

Taktiež štýl písania autorky mi bol veľmi sympatický. Páčil sa mi jej spôsob vyjadrovania informácií a toho, ako drží čitateľa v strehu až do úplného konca. A to aj napriek tomu, že už na samom začiatku viete, že sa to všetko šťastne skončí (a ak ma už nejaký ten čas sledujete, tak viete, že ja šťastné konce zbožňujem).

Hodnotenie na záver? Ja určite odporúčam i keď nedám plný počet hviezdičiek, pretože žiadny úplne nečakaný moment prekvapenia sa nekonal. Každopádne je to príjemné oddychové čítanie prakticky pre každého - mamičku, babičku, tetičku. Jednoducho pre tých, ktorí májú aspoň trošku radi romantické knižky.

Medasek
04.01.2023 4 z 5

(SPOILER) Moje první kniha roku 2023. Musím říct, že skoro celou dobu jsem byla nadšená. Bohužel události svatby mi celý zážitek z knihy zkazily.

ZapisnikTerky
02.01.2023 5 z 5

Panečku, tak tohle byla paráda. Dvojce mi super sedla a dokonce párkrát ukápla i slza. Vřele doporučuju.

TerezkaMoz
29.12.2022 4 z 5

(SPOILER) Přečíst dvě knížky během 5 dní, k tomu vás přiměje jen opravdu dobrý autor. S každou knížkou, kterou od Mony čtu si říkám, tak tu předchozí nic nepřekoná, už to bude ohrané, nevymyslí jiné osobnosti. Chyba. Na Sawyer jsem se strašně těšila, protože mě v předchozí knize strašně bavilo a chtěla jsem vědět, co se ukrývá nejen za tajemstvím jejího medailonku, ale také za její odtažitostí. Opět emocemi silně nabitá kniha. Kdy si od začátku a prvního polibku mezi Isaacem a Sawyer přejete, aby jste se konečně dočkali šťastného konce. O to víc kouzelné bylo přiznání, že už od prvního polibku byly lapeni do spárů lásky.
Proměna Isaaca byla tak uvěřitelně popsaná, dejme si ruku na srdce, že nejedna z nás by chtěla mít po boku svého Isaaca. Myslím si, že společný projekt dosáhl svého konce a Sawyer dosáhla změny, ne tak, že by změnila Isaaca, ale během pokusu o to dodat jemu sebevědomí, si ani neuvědomila, jak změnila sebe sama.

Ach jo. Už mi zbývá jen jedna kniha ze série Znovu. O to víc si ji budu šetřit, protože tuším, že s Nolanem to bude jedna obrovská jízda.

hrabalikoval
18.11.2022 4 z 5

Mona to prostě umí! Kniha je napsaná tak, že prostě musí číst dál. Má spád a čte se sama. Ikdyž je tlustá můžete ji přečíst klidně hned. Swayer mě bavila i v dílech předtím a tak jsem její samostatnou knihu přečetla rychle. Tohle mě opravdu bavilo.

Eva_Skala99
16.11.2022 5 z 5

Mona Kasten je prostě románová bohyně! Úžasný příběh, úžasná kniha. Čte se to samo. Hlavní aktéři vás chytnou za srdce a už nepustí, dokud nedojdete na konec příběhu. Doporučuji všem milovníkům románů.

Becca_books
09.11.2022

Třetí díl série jsem začala hned po přečtených prvních dvou. Ty jsem přeletěla během pár dní a to měly téměř 900 stran. Třetím dílem jsem se prokousávala snad měsíc. Nemohla jsem se vůbec začít. Měla jsem pocit, že je celý děj hrozně předvídatelný. Neseděla mi postava Sawyer a nějak celkově mě kniha nebavila. Až najednou někde ve třetině jsem se začetla a zbytek knížek zase zhltla na jeden zátah :) A teď nevím zda se pustit do čtyřky. Ale když už jsem si je všechny v akci v létě koupila tak jim asi dám šanci :D

havrmoni
27.10.2022 5 z 5

Tohle bylo tak , tak..... dochází mi slova. Moc krásně napsané, až tak, že mi tekly slzy, bolestí, lítostí, radostí. Tohle se moc povedlo. Isaac je naprosto úžasný. Sawyer toho má taky naloženo dost. Myslím, že tenhle díl byl nejlepší a to směle tvrdím i přesto, že mám před sebou ještě dva.

Sixtinka144
21.10.2022 4 z 5

Tohle je zatím ten nejlepší díl z celé série. Začít znovu se mi nelíbilo, Věrit znovu bylo opravdu fajn a tenhle díl je ještě o level lepší. Hlavní hrdinka s hlavním hrdinou jsou opravdu dobře napsaní, autorka ráda vymýšlí drsnou minulost pro všechny. Bavil mě příběh, chemie mezi nimi i vedlejší postavy jsou super. Jasně, jsou zde chyby, které ten celkový dojem trochu kazí, ale pokud k tomu přistupujete jako k jednoduché odpočinkové knize, budete spokojení. Jsem moc ráda, že jsem na autorku nezanevřela, a těším se na další díl z této série Znovu.

odel
14.10.2022 5 z 5

Rozhodně doporučuji. Kniha mohla být klidně o něco delší! :D

knihomolka74
30.08.2022 4 z 5

Pohodové a příjemné pokračování série. Těším se na další pokračování.

kimChristopher
22.08.2022 5 z 5

Třetí díl série Znovu byl lepší než jsem čekala. Plno zvratů a nečekaného najdete právě v této knize. I ten na pohled nejsilnější člověk - jako právě Sawyer - je citlivý a potřebuje lásku. A jsem ráda, že ji našla. Knížka skončila happy endem. A jestli vás zajímá jaká ta cesta byla, neváhejte číst.
Doporučuji!!

Janizoun
12.08.2022 4 z 5

Autorka mě mile překvapila. Všechny díly jsem přečetla téměř jedním dechem a líbily se mi. Nedivím se vysokému hodnocení, je to příjemné, pohodové čtení pro ženy.

KnihomolkaPája
11.08.2022 5 z 5

(SPOILER) Na příběh Sawyer jsem se velmi těšila, neboť jsem byla zvědavá, co se skrývá za její "chladnou" tváří. Byla mi sympatická, akorát mě štvalo, že ve vzteku vpálila komukoliv nějakou urážku, i když si to vůbec nezasloužil.
Isaac byl takový stydlivý Mimoň, ze kterého se kupodivu stal "celkem normální" kluk, který dokáže flirtovat atd... Překvapilo mě, že měl takové zkušenosti ve všech ohledech, když tvrdil, že měl jen jednu ženu, se kterou to nebylo nic vážného. Kde vzal tolik zkušeností??? Myslela jsem, že na konci příběhu se to nějak dozvím nebo tak něco, ale stále je to pro mě záhadou. Jeho proměna byla až k neuvěření. A má u mě velké plus za to, jak se staral o rodinu.

Její sestra Riley mě opravdu naštvala, že na svoji svatbu pozvala někoho, kdo jí i Sawyer zkazil dětství. I přesto že Melissa měla rozpory s jejich matkou, nic to nemění na tom, co jim prováděla.
Jinak opět si knížku chválím a věřím, že se k ní zase jednou vrátím. Tento příběh byl lepší než ty ostatní.

-knihomolka-
08.08.2022 3 z 5

Příjemné pokračování série Znovu. Fajn oddechovka, nic náročného.

Zlá-Ňufie
07.08.2022

Po delsi pauze jsem se vratila k teto serii a pokracovala. A musim rict, ze tento dil u me zatim asi vede… tema slusnak a bad girl je klasika, ale tady to ma celkem hloubku.
Knizka se cte skvele, bavila jsem se, dojimala sem se…
Nekdy me Sawyer trochu stvala, ale to je normalka…
Hodne me nastvala ta jeji segra, to mi prislo takove… Trochu prehnane, nepropracovane a pak zahy hned vyresene. To mi nesedelo.

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992