Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407602/bmid_zacit-znovu-EFK-407602.png 4 2176 2176

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Omega

Begin Again , 2016

Eva.Evženie
24.05.2020 5 z 5

Tato kniha je opravdu nádherná, hrozně se mi líbila myslím si, že to je hlavně tím, to bylo z podobného prostřední jako kniha After. Měla jsem ji přečtenou jedním dechem. V hodně částech jsem se opravdu vžila do role hlavní hrdinky Allie. Občas to bylo smutné a bylo mi líto, že Kaden měl opravdu zvláštní chování, ale postupem času jsem, tak nějak začala všechno chápat a pochopila jsem proč se vlastně tak chová. Opravdu nádherný příběh a myslím si, že kousek té knihy nějak zůstane ve mně. Krásně psané a opravdu se moc těším na další knihu od Mona Kasten.

Ella161
21.05.2020 5 z 5

Příběh se mi zamlouval už z anotace. Všechny postavy jsem si oblíbila. Autorka skvěle vystihla a popsala situace, v nichž se hl. postavy nacházeli. Jak Kaden, tak Allie měli špatnou minulost. Upřímně bych nechtěla zažít ani jeden ten případ. Když nad celou knihou a postavami uvažuji, skvěle se doplňují. Nedokážu si představit s Allie nikoho jiného, než Kadena. To platí i naopak. Kniha je velmi čtivá i vtipná. Doporučuji!

Monni
19.05.2020 5 z 5

Knihu jsem poměrně dlouho odkládala. Měla jsem ji půjčenou z knihovny skoro 3 měsíce a nějak jsem se do ní nemohla dokopat mezitím jsem si celou sérii i koupila. Jelikož mám teď chuť číst jen samou romantiku, tak jsem se do ní pustila (knihovny otevřely musím ji vrátit) a rozhodně nelituji. Když jsem knihu otevřela a uviděla playlist, kde jsou moje oblíbené písníčky (asi kromě dvou nebo tří) tušila jsem, že to bude dobrá knížka a byla fakt dobrá a oddechová. Samozřejmě člověk v jak to dopadne, ale tak je to u všech takových knih, takže se s tím počítá. Musím říct, že u toho jejich škádlení a brblán jsem se nasmála. Dala bych 4,5* a jsem ráda, že mám koupenou celou sérii a mužu se hned pustit do dalšího dílu.

Milíšek666
16.05.2020 5 z 5

Byla super, potrebuji dalsi dily.

Tracyenka
13.05.2020 5 z 5

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem od ní očekávala a na co jsem měla v tu chvíli náladu.
Ze začátku jsem se nevyhnula podvědomému srovnávání s After, trochu jsem se bála, že příběh pojede na podobné vlně, ale nakonec mě hodně mile překvapil, hlavně tím stěžejním problémem. Ve finále se mi možná kniha líbila i o trošku víc než zmiňovaná série After. Milá oddechová romantika, u které víte, jak dopadne, a přesto vás baví.

petulkapeta
13.05.2020 5 z 5

dlouho jsem ji odkladala,ale ted jsem rada,že jsem ji konečně četla přiběh Kadena a Ali byl krasny a hlavně ty vtipne časti byly fakt super,takove čtení miluju se všemi emocemi...laska,slzy,smich...

martina1312
05.05.2020 5 z 5

Za mě super, super, super!

Tereza035
05.05.2020 5 z 5

Za mě úplně boží romantické čtení. Knížka se čte rychle a utíkala úplně sama. Skvělý překlad, u knížky jsem se hodně zasmála a nechyběl a tu ani sarkasmus. Skvělé hlavní postavy. Knížka je sice taková klasická romantika, kde víte co nastane, ale mě se to prostě mooc líbilo. Místy mi to připomínalo Odvrácenou tvář lásky a podobné knížky, protože je to všechno hodně podobné, ale autorce to za zlé nedávám. Doporučila bych jí stopro holkám okolo patnácti a pak i dospělým:) Jinak knížka mě podle anotace zas tak nezaujala (původně jsem si ji koupila kvůli tomu, že byla ve slevě), ale vůbec se nebojte nezklame vás.

petusska01
03.05.2020 5 z 5

K tejto knihe som sa uz viackrat vratila, vlastne k celej serii. Odporucam, cita sa velmi lahko a vtiahne vas do deja! Velmi sympaticke vsetky postavy! Odporucam

FairyD.
02.05.2020 5 z 5

Kniha ma tak neskutočne oslovila že som ju prečítala za jeden večer. Pravdupovediac myslela som že dej sa bude uberať iným smerom a ostala som milo prekvapená že to bolo inak. V každej kapitole sa niečo deje, nič neplynie dlhšiu dobu potichu, stále nastane zvrat presne v okamihu keď si človek myslí že už bude všetko ok. Bolo tam množstvo humorných scén ale aj časti ktoré nútia pracovať slzné kanáriky.

Shinstria
02.05.2020 5 z 5

Knížka mě chytla od první stránky. Při čtení jsem se dobře bavila a příjemně si oddechla. Ačkoliv byl děj celkem předvídatelný, velmi mě bavil a čas strávený nad knihou mi svižně utíkal.

bara-z5649
30.04.2020 5 z 5

Skvělá kniha! Čekala jsem od toho něco jiného a dostala toho mnohem více! Jsem nadšená a některé myšlenky miluji????

Bad-wolf
26.04.2020 4 z 5

Skvělá oddechová kniha, která je velmi dobře napsána a opravdu dobře se čte. Jediné, co mě mrzí, tak mi děj přišel takový typicky románový - on je drsňák, ona přecitlivělá, najdou si k sobě cestu, řeší své problémy z minulosti, problémy se vrátí, to se u nich projeví, jsou nešťastný, happyend. Čekala jsem trochu víc, jelikož kniha je všude vychvalována... ale musím říct, že i přes tuto typickou linku jsem si knihu vychutnala a mohu doporučit.

Skalara
26.04.2020 5 z 5

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála. Těším se na druhý díl. Kniha úplně super a ty pravidla :D ze začátku jsem váhala zda si ji koupit ale bomba.

Bet
25.04.2020 4 z 5

u knihy jsem si krasně odpočinula, je to velmi příjemné počtení.

pavlikova9332
24.04.2020 5 z 5

Moc hezký příběh a pěkná kniha. Těším se co přinese 2 díl

Simona99
24.04.2020 3 z 5

Knížka se mi líbila. Četla se dobře a rychle.
Doporučuji přečíst těm, které baví číst příběh o lásce (s trochou erotiky - není to přehnané), pochopení a důvěře k ostatním i sobě samému...

jeny-v
23.04.2020 4 z 5

Tak jsem začala "jedničkou" ze série romantických příběhů Mony Kasten. Ano, kniha se mi líbila a splnila vše, co jsem od ní očekávala. Nejprve vlažný vztah mezi studentkou Allie a jejím spolubydlícím Kadenem, který se dějově mění z nevraživého v přátelský. Dozvídáme se o problémovém vtahu hrdinky s matkou, který hraničí až šikanou. Je ironií, že i Kaden má svoji "pandořinu skříňku", která ho ovládá. I u něho se jedná o pokřivený vztah s rodinou, až na maminku Rachel, která je jeho oporou. Svoji roli v románu má i přátelství, jejichž aktéry jsou Ethan, Spencer, Monica, Scott a hlavně Dawn. Konec - láska vítězí nad zlem.

Myška43
23.04.2020 5 z 5

Velice zajímavý příběh, který mě přinutil, zamyslet se nad tím, jak nás ovlivňuje, jaké břímě si neseme od svých rodičů do života. Allie mě zaujala, jak se dokázala postavit své matce. No Kadena jsem měla chuť nakopat do zadku, ale zasloužil si druhou šanci, protože to také neměl jednoduché. Neměli bychom si kazit svou budoucnost špatnou minulostí, i když je to někdy těžké, protože vzpomínky zůstanou navždy.

Špekyn
22.04.2020 5 z 5

Knihu miluju! Četla jsem ji už asi 4x a rozhodně ne naposledy. To jiskření mezi Allie a Kadenem je prostě sexy a hrozně mě baví a ráda si tímto příběhem zlepšuji náladu. Skvělá oddechová kniha.