Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407602/bmid_zacit-znovu-EFK-407602.png 4 2176 2176

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Omega

Begin Again , 2016

Toledo
10.03.2020 5 z 5

Kniha se moc pěkně četla a splnila mé požadavky,co se týče tohoto žánru knih. Postavy velmi sympatické, nebylo to zbytečně kýčové nebo natahované. Za mne super relax čtení.

Aja39
09.03.2020 5 z 5

Mám ráda tento styl knížky takže za mě určitě dobrý děj a oba jsem si oblíbyla a nenudili mě. Doporučuji přečíst.

Chvilkasnění
08.03.2020 5 z 5

Aaaaa..Kaden? ♥ Ze začátku bych ho nejraději zabila, ale pak..♥..no určitě bych s přečtením neváhala.

Yuuki24
05.03.2020 4 z 5

Tak a je to tu, přímo na jeden zátah. Po dlouhé době co mě chytla romance s typem drsného kluka s měkkým srdcem. Ach jo miluju šťastné konce:-D. Příběh je celkem snadno čitelný a předvídatelný, ale i tak jsem si vychutnala každý řádek i slovo. Určitě doporučuji na odpočinkovou četbu.

Summer7
02.03.2020 2 z 5

Přečteno během víkendu. Jednou za čas vždy volím knihu tohoto typu jako oddechovku. No knížka je to hezká a milá, určena však mladým čtenářkám tak do 20ti let bych řekla. Celkem to odsýpá ten děj, to jo, nic však zajímavého a extra. V tom romantickém YA žánru jsou mnohem lepší knihy.

lucie5197
23.02.2020 3 z 5

Nemohu si pomoct, ale zdejší hodnocení je neskutečně přeceněné, ale budiž. Potřebovala jsem oddych od thrillerů a to kniha vesměs splnila. Po prvních 100stranách jsem měla nutkání jí odložit a nevrátit se, bylo to jako když si vezmete ty největší klišé ze všech přeslazených romanů, co jste kdy viděli či četli a uděláte z toho jednu knihu plnou romantického klišé, předvídatelnosti a naivity. Nakonec jsem se přece jen rozhodla tomu dát ještě šanci. Střed knihy trochu zvedá latku, občas se u toho pousmějete, plyne to rychle a přijemně a pak to zase začne klesat, v tom závěru je už toho na vás prostě moc, z postav se stávají nemožní pitomci u kterých už jen čekáte, kdy začnou šišlat. Naštěstí je to alespon čtivé a jako oddechovka mezi jinýma knihama to jakž takž postačí.

Tereza.Fait
07.02.2020 4 z 5

Krasny, jednoduchy cteni. Moc me bavilo.

Peřinka
04.02.2020 4 z 5

Je to prostě jako stmívání akorát bez upírů :D :) ale četlo se to dobře, za to palec nahoru!

TetaPeta
04.02.2020 4 z 5

Kniha se skvele cte, autorka ma talent zaujmout...jako jedina kniha, ktera se mi vryla pod kuzi a to ctu hodne. Mozna je to obdobim, kterym ted prochazim, nebo jen vzpominkami na potetovaneho rebela...jedine, co bych vytkla jsou preklepy v ceskem prekladu a samotny preklad je u nekterych slov/pasazi tragicky...

andulka1406
31.01.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, ačkoliv to bylo celkem klišé. Líbilo se mi, jak zde byla hudba ( moje oblíbená) protkána celou knihou. Byla to předvídatelná kniha, ale dobrá oddechovka.

jinbr
24.01.2020 5 z 5

Příběh měl klasickou stavbu, ale byl napsán hezky, nebylo tam zbytečné prodlužování a mělo to spád. Vím, že když mám před sebou ještě třetinu knížky, a hlavní aktéři se již sblíží, že tam bude určitě ještě nějaký zvrat... Tenhle byl si možná trochu přitažený, ale zase netrvalo 30 stran, než to spravili. Takže za super, zítra jedu na blešák, budu hledat mezi knihami Kasten a přečtu si ji i v originále.

lightka
16.01.2020 5 z 5

EDIT: od mého prvního přečtení uběhlo několik měsíců a vždy, když mám slabou chvíli, tak otevírám právě tuto knihu a jdu se začíst. Je to můj pravý únik z reality a aspoň na chvilku se vžiju do krásných a vtipných chvílích, ve kterých se ocitají Allie a Kaden.

maja11231
14.01.2020 4 z 5

Kniha mě mile překvapila. Četla se jedním dechem. Postavy jsem si hned zamilovala a děj taky. Jen mi připadalo, že se hodně podobá sérii After. Proto jsem musela odečíst jednu hvězdičku ale jinak se mi to líbilo. Doporučuji pro nenáročné čtenáře, u knihy si odpočinete.

Elize
07.01.2020 4 z 5

Velmi pěkně napsané, čtivé, postavy jsou sympatické. Líbilo se mi, že to nebylo takové to klasické klišé, ale trošku něco jiného, jinak je děj velmi předvídatelný a dost nereálný ale jako oddechové čtení za mě super.

Walris
03.01.2020 4 z 5

Za mě jedna z lepších "odpočinkových romanťáren" :)
Čtu spoustu knih na nejrůznější někdy i vážná témata a zde jsem se nespletla, když jsem hledala něco milého, čtivého, se sympatickými postavami, zároveň oceňuji, že kniha není plná jednoho klišé za druhým, ale má takový romantický úhel pohledu na události, který vás nutí se začíst a jen tak nepustí. Jsem zvědavá na druhý díl, prestože mi pár, na který je druhá kniha zaměřena až tolik po chuti nebyl, dám tomu kvůli autorce a jejímu stylu psaní šanci...

Knihomolka7997
01.01.2020 5 z 5

Příběh se mi hrozně líbil a jak Alli tak Kaden se mi hrozně líbili. Vřele knihu doporučuji...

atina153
28.12.2019 5 z 5

Naprosto skvělá kniha od začátku až do konce.

Jejunka
28.12.2019 5 z 5

Moc se mi knížka líbila, hodnocení dávám až po delší době, kdy se mi kniha uložila v paměti narozdil od jiných a těším se na dvojku až bude volná v knihovně.

Markett
19.12.2019 5 z 5

Nádherná knížka, četla se hodně dobře, děj krásně plynul... za mě není co dadat, tuhle knížku si prostě člověk musí přečíst - mohu jen doporučit! :)

IvčaB2
15.12.2019 5 z 5

Čtení bylo plynulé,děj nijak neškobrtal.....jen je škoda ,že jsem nebyla současně na dovolené někde u vody..tam by se kniha 100% hodila