Začít znovu

Začít znovu
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407602/bmid_zacit-znovu-EFK-407602.png 4 2179 2179

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Omega

Begin Again , 2016

Vyllandra
27.08.2020 4 z 5

Pořád jsem četbu odkládala, ale díky nemoci jsem ji konečně vytáhla a přečetla za jeden den.
Lehká, oddechova četba. Příběh svižně ubihal. Zajímavé postavy.
Za mě určitě čtivé.

nikola4381
27.08.2020

Když jsem do ruky dostala tuto knížku říkala jsem si že než to přečtu tak to bude trvat dlouho. Její tloušťka mi nenechávala spát. Když jsem jednou knížku otevřela nemohla jsem přestat.
Knížka mě zaujala od začátku do konce. Četla jsem mnoho knížek s touhle tématikou. Myslela jsem si že to bude další puberťácka knížka. Omyl.
Líbila se mi problematika Kadena a Allie. Knihu jsem přečetla během 3 večerů a nechtěla jsem aby skončila.

tadobra
26.08.2020 odpad!

ne prosim. fakt ne. neco tak povrchniho jsem snad necetla. je to hrozny priserny debilni aaaaa. ja se cejtim tak divne ze ani na interpunkci nemam silu. co jsem to prave cetla. boze.
takovyhle knizky mi vazne pijou krev(viz. after). hlavni hrdinka naivni, hlavni hrdina desnej bad boy a suknickar ale kdyz potka nasi fnuknu, najednou se z nej stava romantik.
ja mam dost.

Michalka98
26.08.2020 3 z 5

Kniha se dobře a rychle četla, byla odpočinková, ale bohužel ani Mona Kasten ve mně nedokázala probudit lásku k tomuto typu literatury. Opakují se zde stejné věci, které už jsem v knihách s podobnou tematikou četla a které mi nesedí: jsou zde hrdinové, se kterými se nemůžu ztotožnit (ačkoli jsme přibližně stejně staří), večírky, na kterých nezletilí pijí alkohol jako vodu, hlavní hrdinka, která téměř na každé straně opěvuje fyzickou dokonalost hlavního hrdiny a nesmím zapomenout na skutečnost, že hlavní hrdina je největší borec na celé škole. Oceňuji, že se autorka věnuje i vážným tématům, ale přišlo mi, že některé věci (zejména z minulosti hlavní hrdinky) mohla ještě rozvést. Tento typ příběhů pro mě zkrátka není, ale myslím, že se bude líbit fanouškům jiných knih s podobným tématem.

anetka.repova
26.08.2020 5 z 5

Dlouhou dobu mě od přečtení této knihy odrazovala její tloušťka.
Po odhodlání a smíření s tím, ze knihu budu číst víc jak 14.dní jsem po přečtení prvni kapitoly nevěřila vlastním očím, jak je kniha čtivá.

Stránky mi ubýhaly pod rukou a neverila jsem jak moc jsem se do příběhu ponořila.

Zamilovala jsem se do hlavních postav a prožívala s nimi celý příběh.

Nádherné.

Uz ted se tesim na dalsi knihy od teto autorky.

betule3
23.08.2020 4 z 5

Po téhle knížce jsem sáhla, protože jsem měla náladu na letní oddechovku, kterou za pár hodin přečtu a jejíž čtení si užiju. Dostala jsem všechno, co jsem očekávala. Příběh byl velmi čtivě napsaný, vůbec mi nepřišlo, že už jsem přečetla 400 stran. Postavy byly vtipné a dobře vykreslené, ač mě někdy trochu vytáčely. Celkově jsem rozhodně spokojená a jdu si hned rozečíst druhý díl.

zaba335
23.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh, do kterého jsem se zamilovala. Úplně nejvíc do hlavních postav, které byly velmi reálně vykresleny. Oba dva byli hned sympatičtí a doufala jsem v dobrý konec. Nešlo jinak než jim fandit. Hlavně se mně líbilo, jak se Kaden choval k Allie. Snažil se držet dál ale bylo hezké číst, jak se k sobě postupně dostávají. Prostě romantický příběh se vším všudy i něčím navíc. :)

vlkove
20.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh. Mělo to pár hluchých míst ale i přesto mi to přišlo věrohodné, srozumitelné a srcervoucí. Jediné co bych autorce vytkla je to, že není v pořádku pozorovat cizího člověka jak spí a dále není v pořádku vejít bez zaklepání do koupelny, kde je jiný člověk.

vinebitch
19.08.2020 4 z 5

Dobrá kniha - ale druhý díl by mohl být o trochu lepší. I tak jsem si ale čtení moc užila!

Prokrastinuji
16.08.2020 4 z 5

Popravdě bych se ke knize vůbec nedostala, kdyby nebylo mé kamarádky @thedavanity která mi sérii vychvalovala, zrovna když jsem u ní byla a ona aktuálně četla třetí díl. Najednou jsem si od ní půjčenou knihu vezla domů a po šedesáti stránkách si ji došla i koupit. Máme tady příběh Allie, která prchá před svou rodinou, se kterou má špatný vztah, do jiného státu a začíná studovat na univerzitě, to co vždycky chtěla a celkově začíná konečně žít podle sebe. Do cesty se jí ale připlete její spolubydlící Kaden a co si budeme, ten chlapec je napsaný jako všichni ti potetovaní hezounci z knihy, ale jestli mě něco na téhle knize štvalo (a důvod proč šla jedna hvězda dolů), tak to bylo jeho chování. Bylo to jak na horské dráze a první půlku knihy to šlo, ale ke konci už jsem si pomalu rvala vlasy... Chápu, že měl taky své démony z minulosti, ale občas se k ní choval fakt hnusně až mi ji bylo líto. I když uznávám, že jak ji to vynahrazoval bylo mega pěkný a dojemný... a já se moc těším na druhý díl, kde už sice “Kallie” není hlavním párem příběhu, ale podle všeho o nich ještě uslyšíme!

Tejuna
16.08.2020 5 z 5

Opravdu skvělá oddechová kniha, při čtení se člověk vcítí do hlavní hrdinky a 400 str uběhne lusknutím prstu. Rada se k ní vrátím a určitě sáhnu po dalším dílu ze série.

makynka89
16.08.2020 5 z 5

Naprosto bezvadná kniha, ráda se k ní vracím.

Per-quiee
05.08.2020 5 z 5

Konečně jsem se k Mona Kasten také dostala díky akci u Dobrovského. Je to velmi příjemný román, nic dramatického se v něm dohromady nestane, ale čte se velmi dobře, měla jsem hotovo během pár hodin. Mně povaha Kadena vůbec nevadila, naopak jsem se s ním ztotožňovala více než s Allie, která mě tím brečením občas trochu rozčilovala. Hodnotím však celkový dojem pozitivně, hezké romantické dílo.

IvikaS
01.08.2020 4 z 5

Ona byla moc sympatická a on byl debil, který se choval k ženám jako by se jim mstil za něco co se mu ale nestalo. Nechápu co na něm viděla a ty jeho světlejší chvilky rozhodně nevyvažují to hrubé chování. Musím ocenit dovednost autorky vtáhnout do děje vzhledem k tomu, jak jsem se u toho rozčilovala. Sice jsem takového blba Allie nepřála ale i tak se mi kniha líbila.

alzbeta2843
31.07.2020 4 z 5

“Mona Kasten napísala knihu, ktorú neodložíte.”...znelo na obálke knihy. Tak som po nej siahla vo výpredaji a vravím si, že vyskúšam. A veru mali pravdu. Knihu som nemohla odložiť. Ja som proste už uchýlna na tzv. image zlých chlapcov, ktorí ale nie sú v skutočnosti zlí. Kniha mala pár výtiek, ale u mňa sa ráta celkový dojem a ten bol taký, že som hneď skočila kúpiť ďalšiu knihu od autorky.

booksbykatarina
28.07.2020

hned jsem si ty knížky zamilovala

Pingu
26.07.2020 5 z 5

Krásně napsaný příběh

Jumpova
22.07.2020 5 z 5

Tohle jsem nečekala. Příběh mě úplně pohltil a knihu jsem přečetla za týden. Moc se mi líbí autorčin styl psaní. A těším se, až si přečtu následující díly.
Moc doporučuju. Ideální na léto. 5 z 5.

katallinka
21.07.2020 4 z 5

Velmi příjemné čtení. Zápletka celkem obvyklá, ale mě rozhodně nikdy neomrzí. Taky bych brala takového spolubydlícího.

JitulHa
19.07.2020 5 z 5

První kniha ze série od této autorky, mě mile překvapila. Četla se skutečně jedním dechem a nabídla svěží romantický a v něčem neotřelý příběh, což je v rámci daného žánru určitě vždycky plus. Ústřední dvojici hrdinů nemůžete mít neradi, stejně jako ostatní hrdiny - jejich přátele, s nimiž (alespoň s některými) se nejspíše potkáme v dalších pokračováních. Doporučuji!