Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407602/bmid_zacit-znovu-EFK-407602.png 4 2176 2176

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Omega

Begin Again , 2016

MamaKnihomolka
09.07.2020 5 z 5

Už od prvních stran jsem věděla, že se mi kniha bude líbit. Bez žádné omáčky a zbytečností. Text se dobře četl a děj rychle ubíhal, takže za tři dny byla kniha přečtená.
Milovala jsem úsměvné špičkování mezi Allie a Kadenem. Občas mi Kaden připomínal Grinche, ale každý kdo četl, musí souhlasit, že Kaden je sexouš na entou.
Je to romanťárna, takže svým způsobem víte jak to dopadne, ale i tak musíte číst a číst. Tuto knihu jsem dlouho odkládala a vůbec nechápu proč. Rozhodně doporučuji každé slečně, paní i vdově. :D

MonaLisa42
07.07.2020 4 z 5

Když jsem tuto knihu četla poprvé, byla jsem docela zklamaná. Kaden mi díky svému chování a svým rozporuplným náladám přišel trochu šílený a nesympatický. Častokrát jsem při čtení přemýšlela, co se Allie v minulosti vlastně stalo a od čtení mě to dost rozptylovalo... skutečnost mě fakt překvapila. Každopádně jsem nedokázala pochopit, proč se vydala s téměř neznámým nevrlým spolubydlícím na túru do hor bez mobilu a aniž by o tom někoho informovala - to mi přišlo prostě hloupé.
Další díly, ale byly skvělé, a tak jsem knihu přečetla podruhé, a tehdy se můj názor podstatně změnil. Postavám jsem už rozuměla a jejich příběh si užila. Líbilo se mi, že děj je čtivý a autentický s reálným životem vysokoškoláků. Spencera a především Dawn zbožňuji. Častokrát jsem se přistihla, že se nad knihou nahlas chechtám a v některých částech mi i běhal mráz po zádech.
Ke knize se ráda někdy opět vrátím. Děkuji!!!

blanka5960
27.06.2020 5 z 5

Po sérii Znovu, jsem už chvíli pokukovala. Měla jsem trošku obavu, že to nebude už čtení pro mne, ale byla jsem velmi mile překvapena. Autorčin styl psaní, téma i knižní postavy mně sedl a neskutečně bavil. Příběh Allie a Kadena mě zcela pohltil, stránky neskutečně rychle ubíhaly a než jsem se nadála byl konec. A já jsem se začala těšit na další pokračování. :-) Kdo má rád prostředí vysoké školy, vztahy mezi kamarády, romantiku, začínající lásku je Začít znovu přesně to pravé.

MarkétaI.
24.06.2020 5 z 5

Chtěla jsem si přečíst oddechový, romantický příběh a přesně to jsem dostala :)
Kniha je čtivá. Hlavní postavy se mi líbí. Občas jsem se i zasmála..
Ke knize se budu ráda vracet.

Petty001
24.06.2020 3 z 5

Pohodové čtení. Nenadchne, ale také neurazí. Neubránila jsem se srovnávání s After, toto se mi líbilo víc.

Pája699
22.06.2020 4 z 5

Nečekejte žádný neotřelý námět či zápletku. Autorka to ale i tak napsala skvěle a mě se kniha líbila. Příjemné, pohodové čtení u kterého se krásně odreagujete. Styl psaní autorky mi vyhovuje, jsem spokojená a proto určitě sáhnu i po dalším příběhu :-)

pocketka
21.06.2020 3 z 5

Zde jsem se trošku nestrefila. Trilogie ".... znovu" měla tak skvělé recenze, že jsem se nechala zlákat a první díl hned zakoupila. Až posléze jsem zjistila, že to je asi kniha pro jinou věkovou kategorii, než jsem já a je to spíše Young adult. Nicméně jsem knihu dočetla, nebyla špatná. Klasický příběh dvou mladých lidí, nejprve se nemají rádi, přitom je jasné, že spolu skončí a vše dobře dopadne a budou žít "šťastně až do smrti". Myslím, že číst ji tak před dvaceti lety, dám jí bez váhání hvězdiček pět a pěji ódy s ostatními.

leník511
17.06.2020 3 z 5

(3,5 hvězdičky)
Průměrná romantická oddechovka. Nečekejte v ní nic moc originálního, ale jako pohodové čtení je to super.

Brolly
15.06.2020 5 z 5

Moc krásná kniha :)

Christine97
13.06.2020 4 z 5

Příjemná a nenáročná oddechovka, od které se člověk jen stěží odtrhne. Postavy Allie a Kadena se zprvu zdají jako kompletně odlišné protipóly, které nemůže nic spojovat. Jak ale příběh plyne, tak zjišťujeme, kolik toho mají společného. Ostatní postavy za mě byly sympatické, ale litovala jsem, že některým z nich nebylo dopřáno více prostoru, příběhu jako takovému by to prospělo. Co mě ovšem opravdu mrzí je fakt, že u jistých dějových linek nebyl zcela naplněn jejich potenciál - posunulo by to knihu ještě o level výš. Jsem zvědavá na pokračování.

Janniska
05.06.2020 5 z 5

Totální teenage oddychovka.Jako bych se vrátila do doby kdy jsem hltala Lenku Lanczovou a pitomě se u toho usmívala (jako asi mnoho holek v tom věku) četla jsem to jednim dechem,bylo to sexy a vubec relax čtení.Jen to jméno toho týpka mi dalo pohulit :-)

ewisek22
05.06.2020 5 z 5

Před čtením této knihy jsem se rozhodovala mezi touto a After: Polibek. Jednoznačně spousta lidí mi napsala, ať dám přednost této knize. Ke knize jsem nepřistupovala raději s velkým očekáváním, páč preferuji krimi žánr. Potřebovala jsem ale už trochu změnu od všech těch mrtvolek :) Takže řečeno ve zkratce: kdybych zrovna nebyla pracovně vytížená, tak bych knihu přečetla za 24 hodin určitě! Kniha vás hned vtáhne do děje. OMG a Kaden??? Jedním slovem Sameček:))) Tato kniha mi strašně připomínala mou oblíbenkyni na základce Lanczovou a její tehdy skvělé romány, které jsem nemohla pustit z ruky:) Prostě geniální! Ještěže jsem si hned koupila i dva zbývající díly. Dávám jednoznačně pět hvězdiček - dlouho jsem nečetla tak dobře napsanou romanci:)

Zlá-Ňufie
04.06.2020 5 z 5

Příběh knížky mě nejdříve úplně nenadchl. Mám tento žánr ráda, ale vlastně v něm mám docela vysoké nároky. Až na menší krizičku cca v 1/3 knihy, to bylo fajn počtení. Má to spád, zasmějete se, a jak mě se ulevilo, že druhý díl je o jiné dvojici! :D

kalimaskry
03.06.2020 5 z 5

Kniha měla tempo, romantika každým coulem. Moc příjemné a oddychové čtení.

kureceske
02.06.2020 5 z 5

Psané čtivým jazykem, optimálně dlouhé, nenatahované pasáže, popisné části naprosto akorát. Logické a uvěřitelné dialogy. Kniha se mi líbila, oddychovka.

RendyaDav
01.06.2020 5 z 5

Po psychologickém čtení jsem potřebovala knížku u které vypnu ,na pobavení...A tato kniha svým příběhem to naplno splnila...Allie i Kadena zažili v životě něco co je poznamenalo.Nikdo by neměl druhého člověka soudit ...Už se těším od spisovatelky na další knihu....

Edona
30.05.2020 3 z 5

Knihu bych doporučila spíše mladším čtenářkám. Je to romantický příběh plný lásky, ale i zklamání. Radosti i smutku.

šneki
29.05.2020 3 z 5

První 2/3 skvělé oddechové čtení, dialogy byly vtipné a děj rychle utíkal. Pak se ale něco zlomilo, Kaden se choval jako drama queen a už mě to tolik nebavilo.

TerezaJágrová
25.05.2020 5 z 5

Tenhle žánr příliš nevyhledávám, ale za mě teda skvělá kniha. Od začátku do konce jsem se od ní nemohla odtrhnout, za pár hodin jsem jí měla přečtenou, je neskutečně čtivá. Postavy mi jsou velmi sympatické. Chvíli mi připomínala After, ale ve finále je to úplně o něčem jiném. Moc doporučuji

laura
25.05.2020 3 z 5

Já tak nějak nevím. Za mě průměr. Bylo to čtivé, to nepopírám. Ale tak nějak předvídatelné, příběh mě ničím nepřekvapil, neobohatil. Prostě příjemná oddechová kniha na pár volných odpolední, která se lehce čte, baví vás, občas se zasmějete a občas vám spadne čelist k zemi...

(Alliina máma? No comment...)

Ale nic hlubšího mi prostě tenhle příběh nedal. Nic, co bych už dřív někde nečetla v nějaké jiné, třeba i lepší, knize... Ale čtivost se jí rozhodně upřít nedá :) Když začnete, hned tak se neodtrhnete...