Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2173 484

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

veronika8042
18.06.2021 5 z 5

Po přečtení knihy mám v hlavě celkem zmatek. Romantický příběh, předvídatelný děj, ale když prostě potřebujete vypnout mozek od vražd, a chcete pozitivní četbu, tak sáhnete po téhle. Nelituji. Příběh jsem si užila, prožívala jsem pomalý start vztahu mezi Kadenem a Allie.

Siwan
15.06.2021 3 z 5

Asi nejvíc bych tuhle sérii přirovnala ke stylu Off-Campus od Elle Kennedy. Pouze více romantiky a méně explicitně popsaného sexu. Napsané je to lehkým, čtivým stylem, takže pokud chcete letní čtení, tak asi není co vytknout. Na druhou stranu co se týká postav a příběhu je to oproti ostatním knihám tohoto typu dost ploché. Vlastně nejzábavnější jsou většinou vedlejší postavy, jejichž příběhy se následně rozvíjí v dalších knihách, což je asi největší plus téhle série. Další knihy si přečtu, ale je to prostě průměr. Pokud chcete něco zajímavějšího doporučila bych sérii Dublin Street, Off Campus.

KláraH.
13.06.2021 4 z 5

Žádný hrk hrk a hotovo, opravdu pomalý rozjezd vztahu, což se mi fakt líbilo, nepředvídatelně prostořeký Kaden, Allie, která mu zdatně sekunduje, a až na ten konec všechno dobrý. Pak najednou jako by autorka nevěděla, jak tu knihu ukončit a to zazdilo jinak slibný dosavadní průběh. Téměř závěrečná scéna s bytem už byla zbytečně na sílu. Škoda, jinak to bylo bezva a těším se na další díly.

Saimoon
29.05.2021 5 z 5

Knihu jsem si zakoupila a vůbec nevěděla do čeho jdu. Trvalo mi dlouho než jsem jí otevřela, ale jakmile jsem se začetla nemohla jsem přestat. Kniha mne naprosto pohltila. Hlavní postavy se mi moc líbily až na pár chvil, kdy mi Allie připadala jako neskutečná plačka. Naopak Kaden byl přesný prototyp bad boye. Ale nakonec se k sobě moc hodili a příběh byl krásný. Musím se přiznat, že jakmile jsem knihu dočetla musela jsem začít znovu. :)

ElessaRiverbow
28.05.2021 3 z 5

Není to úplně můj oblíbený žánr, ale na knihu mě nalákalo několik recenzí. Kniha je čtivá, oddechová a přečte se za pár dní. Bylo v ní dost klišé, nakonec mi to ani moc nevadilo. Horší to bylo s postavami - Allie ani Kadena jsem moc nemusela, a snad jedinou postavou, kterou jsem si oblíbila byla Dawn. U Allie mě hodně vadilo, jak se často rozbrečela kvůli úplné maličkosti a u Kadena to byla jeho pravidla a někdy i celkově chování, že jsem měla sto chutí knihu zavřít a odložit jí nedotčenou. Do dalších dílů se nepustím, ale za pár let se k celé sérii snad vrátím a možná se mi už bude líbit víc.

Pitbullka
20.05.2021 4 z 5

Ano, je to prvoplánové, postavy jsou mnohdy na facku. Ale víte co? Funguje to. Pokud člověk potřebuje nenáročnou romanťárnu, Začít znovu tento účel dokonale splní.

Jurajovamaka
19.05.2021 5 z 5

Výborný príbeh pre mladých čitateľov...o dievčati, ktoré sa vzoprie svojej direktívnej matke a úspešnému bohatému otcovi a odchádza za svojimi snami...radikálne zmení svoj vzhľad a s cukríkovej blondínky sa z nej stáva tmavovlasá REBELKA...študuje, čo ju napĺňa, nie to, čo od nej požadovali rodičia...nakoľko nemôže nájsť bývanie a internáty sú už obsadené ubytuje sa u mladého SYMPAŤÁKA...celý príbeh sa odohráva v súvislosti s NIM...ale viac Vám už neprezradím, začítajte sa...
Určite ODPORÚČAM príjemná oddychovočka :-)
Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

mynamail
18.05.2021 3 z 5

Něco na způsob růžové knihovny? Pohádka pro dospívající. Naivně krásné, možná i možné, ale spíše ne. Úplně to vidím jako americký seriál na všední podvečer, k tomu pytlík pop-cornu a Colu.
Dočetla jsem, ale stačilo.

whiolet
12.05.2021 5 z 5

Nenáročné čtení u kterého se skvěle pobavíte. Oba hlavni hrdinové mi byly neskutečně sympatický a i když mi bylo jasné jak to skončí, celý příběh jsem prožívala s nimi.
Na knize mi však vadilo Kadenovo chování po bratrově návštěvě, to mi přišlo zbytečně přehnané a zkazilo mi to celkový dojem z knihy, jinak už se těším na další dil se Spencerem a Dawn :)

suiteki
03.05.2021

Moc pěkná oddechovka, zábavné hašteření Allie a Kadena, i když mi Kaden občas pil krev, nejde ho nemilovat. Konec je od začátku jasný, v celé knize jde jen o to "kdy na to vlítnou" :D. Takze když to shrnu, pobavila jsem se, zamilovala jsem se, ale 4 hvezdicky jsem dala lepším knihám a 3 zase jsou málo. :)

keselylenka
02.05.2021 4 z 5

V první řadě je nutné říct, že mi kniha dala přesně, co jsem čekala, že dostanu. Čte se to jednoduše, svižně, dáte to za den nebo za víkend. Sice hned víte, jak to skončí, ale přesto čtete, protože my holky tyhle pohádky prostě rády. Takže ano, dám si i další.

ydnac
30.04.2021 3 z 5

Měla jsem chuť na nějakou odpočinkovou knihu a tato měla vysoké hodnocení a označení román pro ženy tak jsem se do ní dala :-)
No hned na začátek bych ráda poznamenala, že je to spíše dívčí románek, ale budiž.
Hlavní hrdinka to měla s rodiči těžké, neměla zastání v tíživé situaci, ale na straně druhé mi nepřipadalo, že by musela všechno tajit před přáteli a Kadenem se kterým začala bydlet a jak je každému jasné nejen to...
Stejně tak Kaden, taky měl své problémy a taky je nechtěl s Allie řešit, ale oba chtěli, aby mu ten druhý řekl o sobě. No a pak to klasické jsme spolu a nebo néé a nebo jóo a nebo néé.....nemůžu s tebou být, pak zase chci s tebou být....
Možná kdyby si nejdříve promluvili než všechno vždycky vyhrotili...
A když jsem už po několikáté četla, že Allie se asi rozbrečí, nebo už zase brečí tak jsem si už říkala: " aha už zase?"
Tahle kniha se dobře čte, ale nic mi nedala, pro mě průměr a na další díly se nechystám.

todilka
29.04.2021 3 z 5

Kdo by podle anotace nepoznal, o čem to bude a jak to dopadne...a stejně to bylo příjemné čtení. Je to samé klišé tohoto žánru, ale o tom to právě je. Tento druh knih nečteme proto, abychom u toho přemýšleli, něco se dozvěděli nebo nás nějak intelektuálně obohatily, čteme je abychom si odpočinuli, zasnili se, zaculili, zavzpomínali a odkládali je uklidnění s mírným úsměvem.
*čtenářská výzva 2021: Kniha, kterou jste objevili díky Databázi knih

clarkens
28.04.2021 4 z 5

Prostě oddychovka, do hlavní postav jsem se procítila a doufám, že tomu tak bude i v následujících dílech! Pěkně psané, četlo se samo.

LaBobule
26.04.2021 4 z 5

Po takovych pozitivnich ohlasech jsem se take pustila do prvniho dilu. Je to pekna oddychova romanticka knizka. Cekala jsem hlubsi pribeh, coz jsem uplne nedostala. Kniha se cte pekne, postavy byly sympaticke. Kadenovi jsem vsechno plne neverila, pravidla si delal jaka chtel, chovani bych rekla ze taky nebylo na jednicku. Uplne mi nesedl. Knizku jsem nehltala jako vetsina ctenaru a nutne nepotrebuji cist dalsi dily. Pro mne to byla proste normalni prumerna romantarna.

hnilda3
19.04.2021 5 z 5

Četlo se skoro samo, moc pěkně psané.

adevis
15.04.2021 4 z 5

Kdo by to byl řekl, že se pustím do takové romantiky. Nakonec jsem přeci jen neodolala. Čekala jsem, až vyjdou všechny díly :)
Od první knihy jsem neměla žádná očekávání, ale po pár kapitolách (rozuměj po dvou) jsem zjistila, že se příběh čte lehce. Že se zachumláš do deky a nechceš přestat číst. Že je to sladký, romantický. Že je to příběh o lásce dvou mladých lidí, kteří se do sebe na první pohled zamilují. Že si každý z nich nese obří stíny z minulosti... a otázkou je, zda je minulost semele nebo ne. A že tohle jsem teď opravdu potřebovala.
Na pět hvězdiček to úplně není. Pět dávám knihám, ze kterých si sednu na zadek (letos především Vrány, Zuzanin dech). Uvidíme, jaký bude druhý díl. Těším se na něj, ale teď si dám pauzu od sladkostí :))

xoxo1736
14.04.2021 4 z 5

To byla jízda! Tato kniha předčila má očekávání, vůbec jsem se od ní nemohla odtrhnout a líbilo se mi, že řešila i dost závažnějších témat. Půl hvězdičky strhávám za některé nelogičnosti, ale jinak knize nemám co vytknout.
4,5*/5*

lena.o.knihach
14.04.2021 3 z 5

Bylo to neskutečně čtivé. Ani jsem se nenadála a už jsem měla přečteno. Musím ale knihu hodnotit průměrně, protože mi vůbec nesedly hlavní postavy.
Allie občas šla, ale někdy to s ní bylo k nevydržení.
A Kaden byl hrozný od začátku do konce. Obvykle je právě tohle můj typ knižních hrdinů, ale já jsem tady prostě Kadenovi nevěřila ani nos mezi očima. Něco vypouštěl z pusy, ale přitom se choval úplně jinak.

Netti
14.04.2021 4 z 5