Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2174 2174

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

lihate
13.11.2020 4 z 5

Kniha se mi v podstatě líbila, bavila mě a přečetla jsem ji za dva dny. Že začátku mi dej přišel hodně podobný s několika dalšími knihami, ale později od toho autorka ustoupila, což bylo jen dobře. Allie mi bylo celou dobu docela líto, zatím to neměla nikdy lehké. Kadena jsem ze začátku vůbec ráda neměla, ale později si mě docela získal na svou stranu. Je to pohodář a skvěle doplňuje poměrně impulzivní chování Allie. A jejich přátelé Dawn a Spencer jsou skvělí, myslím, že jejich seznámení se ještě nějakou dobu budu smát.

ElisonAmy
12.11.2020 4 z 5

Kupodivu se mi to líbilo. Ono je to tak čtivé, že to ani jinak nejde... Pěkné, romantické počtení.

hruska003
12.11.2020 5 z 5

Nejsem moc na romantický žánr, nicméně jsem zkusila změnu a kniha stala opravdu za to! Hned se vrham na další :))

Miliamka
08.11.2020 3 z 5

Není to úplně špatné, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit toho dojmu, že autorka prostě jen převyprávěla podle sebe příběhy popsané (mnohem lépe podle mě) v sérii https://www.databazeknih.cz/serie/pockam-na-tebe-3782. Nedokázala jsem se pořádně začíst, oblíbit si hlavní ženskou hrdinku a i konec byl na mě dost odbytý a všechno šlo až moc jako po másle.

Kekik
02.11.2020 5 z 5

Teď již chápu, proč je tato série tak návyková. Od prvních stran čtivá kniha. Allie jsem si hned oblíbila, Kadena taky, ale někdy to jeho chování bylo příliš. Litovala jsem Allie. Ovšem nedivím se mu, když jsem se pak dozvěděla důvod jeho chování.
Příběh je skvělou oddychovou četbou.
Rozhodně se těším na další díly ze série. Jsem ráda, že další příběh je o velmi sympatické Dawn, a stejně tak sympatického Spencera. Tuto dvojici ráda poznám blíže.

zimolka
31.10.2020 5 z 5

Hodně předvídatelné,ale přes to úžasně napsané.Jako oddechovka mezi detektivkama super.

Beruska18
24.10.2020 4 z 5

Moc příjemné oddechové čtení, při kterém se člověk vcítí do hlavní hrdinky a 400 stránek uběhne lusknutím prstu :-)

zandu
24.10.2020 5 z 5

Skvělá odpočinková romanťárna... Super

Martina1725
22.10.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila, přiznávám, z počátku mi připadala průměrná, ale časem se děj hezky rozjel a postavy jsou dobře psychologicky vypracované. Určitě si od autorky přečtu víc knih.

lucye007
20.10.2020 5 z 5

Knížka byla super. Musím ale říct, že Cítit znovu bylo možná trošililinku lepší, ale i tak byl díl fakt skvělý. Hlavní postavy byly sympatické, děj měl hlavu a patu, neskutečně čtivá bychle. Prostě Mona.

lucka1998
19.10.2020 4 z 5

Zajímavý příběh, který popisuje vyrovnání se mladých lidí s minulostí, na kterou by nejraději zapomněli. Sice je příběh předvídatelný, ale kniha se dobře čte, příběh se odvíjí a nelze se od knihy odtrhnout. Taková pohádka pro ženy, těším se na další díly.

HDosoudilová
16.10.2020 5 z 5

Tato young adult romantika je děsně předvídatelná, ale vůbec to nevadí. Je to čtivé a lákavé a moc mě to bavilo. Chtěla jsem nenáročnou oddechovku a to jsem taky dostala. Takže jsem spokojená. Zkrátka jsem měla potřebu číst pořád a krásně jsem si u tohoto příběhu odpočinula.
Obě hlavni postavy Allie i Kaden mi byly sympatické, i když chvílemi až "moc dokonalé". To ovšem k této literatuře asi patří... a i když mi bylo jasné, jak to celé skončí, vůbec mi to nevadilo. Jen té erotiky jsem tam čekala trochu víc na takový román...
Ráda si přečtu další díly.

Han-nah
15.10.2020 4 z 5

"Ty nejsi rozbitý, jsi jen poškrábaný"
Oddechová kniha asi pro mladší generaci, než jsem já, ale kdo by se nevrátil aspoň myšlenkami v čase na své lásky a hledání svého "Já".
Obě hlavní postavy, i když velmi mladé, Alli a Kaden hledají svou svobodu, ale každý má i svou tzv. 13. komnatu. Vše se dá ale překonat. Těm dvěma opravdu nechybí snaha změnit svůj život, protože k tomu mají dost odvahy a lásky.
Epilog:
Hledala jsem svou svobodu a našla mnohem víc. Už jsem věděla, že přijdou i těžké dny - tak to prostě je.

JajaCZ
15.10.2020 4 z 5

Hm, taká oddychovka, ktorá neurazila, nenadchla. Keďže ma celý týždeň bolela hlava, tak som si túto knihu dávkovala hneď po práci, po sprche, ako takú medicínku s čajom pred spaním. Myslím, že by dejová linka nebola taká zlá, až na umelé zamotanie príbehu ešte i Kadenovou minulosťou ku koncu knihy. To celkovému hodnoteniu neprospelo. Autorka mala ponechať škaredú minulosť len jednému hlavnému hrdinovi.

Joshanda
12.10.2020 5 z 5

Pro mně určitě nejlepší kniha aurorky. Celkově příběh a hlavní postavy mě hodně bavily.

Evule114
09.10.2020 5 z 5

Musím se přiznat, že tentokrát se mi některé postavy pletly, než jsem si zvykla a také bych byla moc ráda, kdyby konec byl delší. Jinak se mi příběh moc líbil.

Mišák240
06.10.2020 3 z 5

Příjemná oddechová kniha, která ničím nepřekvapí a ani nezklame. Zkusím ze zvědavosti ještě další díl.

Bustedka
05.10.2020

Já to tentokrát nechám bez hodnocení. Bohužel jsem knihu musela zařadit do kolonky "nedočtené" k 2 dalším knihám (Kafkúv Zámek a Hlava XXII)

Na základě super recenzí a ohlasů a i mé nálady na nějakou odechovku, jsem se rozhodla sáhnout po ženské literatuře. Tohle mi přišlo ale spíš young adult, než kniha pro dospělé.
Dialogy plytké. Tou trapností jsem trpěla od začátku snad. Neupírám spisovatelce její um psát, ale tohle je jak příběh z Bravíčka. Ale věřím, že kdyby mi bylo o deset let méně, tak budu slintat taky.

Maus
03.10.2020 5 z 5

krásná oddechová kniha! :)

Sabča817
29.09.2020 5 z 5

Jen 3 slova : Luxusní oddychovka... DOPORUČUJU!!!