Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2179 2179

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

anetka.repova
26.08.2020 5 z 5

Dlouhou dobu mě od přečtení této knihy odrazovala její tloušťka.
Po odhodlání a smíření s tím, ze knihu budu číst víc jak 14.dní jsem po přečtení prvni kapitoly nevěřila vlastním očím, jak je kniha čtivá.

Stránky mi ubýhaly pod rukou a neverila jsem jak moc jsem se do příběhu ponořila.

Zamilovala jsem se do hlavních postav a prožívala s nimi celý příběh.

Nádherné.

Uz ted se tesim na dalsi knihy od teto autorky.

betule3
23.08.2020 4 z 5

Po téhle knížce jsem sáhla, protože jsem měla náladu na letní oddechovku, kterou za pár hodin přečtu a jejíž čtení si užiju. Dostala jsem všechno, co jsem očekávala. Příběh byl velmi čtivě napsaný, vůbec mi nepřišlo, že už jsem přečetla 400 stran. Postavy byly vtipné a dobře vykreslené, ač mě někdy trochu vytáčely. Celkově jsem rozhodně spokojená a jdu si hned rozečíst druhý díl.

zaba335
23.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh, do kterého jsem se zamilovala. Úplně nejvíc do hlavních postav, které byly velmi reálně vykresleny. Oba dva byli hned sympatičtí a doufala jsem v dobrý konec. Nešlo jinak než jim fandit. Hlavně se mně líbilo, jak se Kaden choval k Allie. Snažil se držet dál ale bylo hezké číst, jak se k sobě postupně dostávají. Prostě romantický příběh se vším všudy i něčím navíc. :)

vlkove
20.08.2020 5 z 5

Pěkný příběh. Mělo to pár hluchých míst ale i přesto mi to přišlo věrohodné, srozumitelné a srcervoucí. Jediné co bych autorce vytkla je to, že není v pořádku pozorovat cizího člověka jak spí a dále není v pořádku vejít bez zaklepání do koupelny, kde je jiný člověk.

vinebitch
19.08.2020 4 z 5

Dobrá kniha - ale druhý díl by mohl být o trochu lepší. I tak jsem si ale čtení moc užila!

Prokrastinuji
16.08.2020 4 z 5

Popravdě bych se ke knize vůbec nedostala, kdyby nebylo mé kamarádky @thedavanity která mi sérii vychvalovala, zrovna když jsem u ní byla a ona aktuálně četla třetí díl. Najednou jsem si od ní půjčenou knihu vezla domů a po šedesáti stránkách si ji došla i koupit. Máme tady příběh Allie, která prchá před svou rodinou, se kterou má špatný vztah, do jiného státu a začíná studovat na univerzitě, to co vždycky chtěla a celkově začíná konečně žít podle sebe. Do cesty se jí ale připlete její spolubydlící Kaden a co si budeme, ten chlapec je napsaný jako všichni ti potetovaní hezounci z knihy, ale jestli mě něco na téhle knize štvalo (a důvod proč šla jedna hvězda dolů), tak to bylo jeho chování. Bylo to jak na horské dráze a první půlku knihy to šlo, ale ke konci už jsem si pomalu rvala vlasy... Chápu, že měl taky své démony z minulosti, ale občas se k ní choval fakt hnusně až mi ji bylo líto. I když uznávám, že jak ji to vynahrazoval bylo mega pěkný a dojemný... a já se moc těším na druhý díl, kde už sice “Kallie” není hlavním párem příběhu, ale podle všeho o nich ještě uslyšíme!

Tejuna
16.08.2020 5 z 5

Opravdu skvělá oddechová kniha, při čtení se člověk vcítí do hlavní hrdinky a 400 str uběhne lusknutím prstu. Rada se k ní vrátím a určitě sáhnu po dalším dílu ze série.

makynka89
16.08.2020 5 z 5

Naprosto bezvadná kniha, ráda se k ní vracím.

Per-quiee
05.08.2020 5 z 5

Konečně jsem se k Mona Kasten také dostala díky akci u Dobrovského. Je to velmi příjemný román, nic dramatického se v něm dohromady nestane, ale čte se velmi dobře, měla jsem hotovo během pár hodin. Mně povaha Kadena vůbec nevadila, naopak jsem se s ním ztotožňovala více než s Allie, která mě tím brečením občas trochu rozčilovala. Hodnotím však celkový dojem pozitivně, hezké romantické dílo.

IvikaS
01.08.2020 4 z 5

Ona byla moc sympatická a on byl debil, který se choval k ženám jako by se jim mstil za něco co se mu ale nestalo. Nechápu co na něm viděla a ty jeho světlejší chvilky rozhodně nevyvažují to hrubé chování. Musím ocenit dovednost autorky vtáhnout do děje vzhledem k tomu, jak jsem se u toho rozčilovala. Sice jsem takového blba Allie nepřála ale i tak se mi kniha líbila.

alzbeta2843
31.07.2020 4 z 5

“Mona Kasten napísala knihu, ktorú neodložíte.”...znelo na obálke knihy. Tak som po nej siahla vo výpredaji a vravím si, že vyskúšam. A veru mali pravdu. Knihu som nemohla odložiť. Ja som proste už uchýlna na tzv. image zlých chlapcov, ktorí ale nie sú v skutočnosti zlí. Kniha mala pár výtiek, ale u mňa sa ráta celkový dojem a ten bol taký, že som hneď skočila kúpiť ďalšiu knihu od autorky.

booksbykatarina
28.07.2020

hned jsem si ty knížky zamilovala

Pingu
26.07.2020 5 z 5

Krásně napsaný příběh

Jumpova
22.07.2020 5 z 5

Tohle jsem nečekala. Příběh mě úplně pohltil a knihu jsem přečetla za týden. Moc se mi líbí autorčin styl psaní. A těším se, až si přečtu následující díly.
Moc doporučuju. Ideální na léto. 5 z 5.

katallinka
21.07.2020 4 z 5

Velmi příjemné čtení. Zápletka celkem obvyklá, ale mě rozhodně nikdy neomrzí. Taky bych brala takového spolubydlícího.

JitulHa
19.07.2020 5 z 5

První kniha ze série od této autorky, mě mile překvapila. Četla se skutečně jedním dechem a nabídla svěží romantický a v něčem neotřelý příběh, což je v rámci daného žánru určitě vždycky plus. Ústřední dvojici hrdinů nemůžete mít neradi, stejně jako ostatní hrdiny - jejich přátele, s nimiž (alespoň s některými) se nejspíše potkáme v dalších pokračováních. Doporučuji!

Kiwicatko
17.07.2020 5 z 5

Priznavam, ze jsem uz nejspis na tohle cteni stara, ale ja tyhle pribehy miluju. Pomale sblizovani, zranene duse, rozkoly, smireni...
A snad mi manzel odpusti, ale nad potetovanyma chlapama neskutecne slintam :D

Jancusk
16.07.2020 4 z 5

Mám ráda tenhle styl knížek, kdy mladá žena a muž si postupně odhalují svá tajemství, zamilovávají se (ačkoli to samozřejmě vůbec nebylo v plánu), pak jednomu z nich něco přeletí přes nos, rozejdou se a pak nakonec všechno dobře dopadne :) od začátku vlastně víte jak to skončí, ale to mně osobně vůbec nevadí. Knížku jsem přečetla najednou (doslova) a pokud hledáte něco nenáročného a romantického na letní odpoledne, pak je to to, co hledáte

Ymir
12.07.2020 5 z 5

Knihu jsem poprvé četla asi před rokem a stále na ni mám stejný názor : Naprostá bomba. Kniha je napsána zkušenou autorkou, která si moc dobře uvědomuje co píše a kdyby se nestala spisovatelkou, svět by o mnohé přišel.

anet.myblog
11.07.2020 5 z 5

Kniha byla úžasná! Děj se táhl pomalu, ale určitě ne tak, aby vás nudil. Hlavní hrdinové jsou sympatičtí a já si je ihned oblíbila. Na začátku knížky byl dokonce vypsaný playlist písniček. Knížku bych doporučila těm, kteří mají rádi odpočinkové romantické příběhy a nebo se vám líbila série After, protože je to na podobný styl.