Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/zacit-znovu-zWp-354196.png 4.4971

Začít znovu 1.

Vydáno, Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

Beruska18

Moc příjemné oddechové čtení, při kterém se člověk vcítí do hlavní hrdinky a 400 stránek uběhne lusknutím prstu :-)

zandu

Skvělá odpočinková romanťárna... Super

Martina1725

Kniha se mi líbila, přiznávám, z počátku mi připadala průměrná, ale časem se děj hezky rozjel a postavy jsou dobře psychologicky vypracované. Určitě si od autorky přečtu víc knih.

lucye007

Knížka byla super. Musím ale říct, že Cítit znovu bylo možná trošililinku lepší, ale i tak byl díl fakt skvělý. Hlavní postavy byly sympatické, děj měl hlavu a patu, neskutečně čtivá bychle. Prostě Mona.

lucka1998

Zajímavý příběh, který popisuje vyrovnání se mladých lidí s minulostí, na kterou by nejraději zapomněli. Sice je příběh předvídatelný, ale kniha se dobře čte, příběh se odvíjí a nelze se od knihy odtrhnout. Taková pohádka pro ženy, těším se na další díly.

HDosoudilová

Tato young adult romantika je děsně předvídatelná, ale vůbec to nevadí. Je to čtivé a lákavé a moc mě to bavilo. Chtěla jsem nenáročnou oddechovku a to jsem taky dostala. Takže jsem spokojená. Zkrátka jsem měla potřebu číst pořád a krásně jsem si u tohoto příběhu odpočinula.
Obě hlavni postavy Allie i Kaden mi byly sympatické, i když chvílemi až "moc dokonalé". To ovšem k této literatuře asi patří... a i když mi bylo jasné, jak to celé skončí, vůbec mi to nevadilo. Jen té erotiky jsem tam čekala trochu víc na takový román...
Ráda si přečtu další díly.

Han-nah

"Ty nejsi rozbitý, jsi jen poškrábaný"
Oddechová kniha asi pro mladší generaci, než jsem já, ale kdo by se nevrátil aspoň myšlenkami v čase na své lásky a hledání svého "Já".
Obě hlavní postavy, i když velmi mladé, Alli a Kaden hledají svou svobodu, ale každý má i svou tzv. 13. komnatu. Vše se dá ale překonat. Těm dvěma opravdu nechybí snaha změnit svůj život, protože k tomu mají dost odvahy a lásky.
Epilog:
Hledala jsem svou svobodu a našla mnohem víc. Už jsem věděla, že přijdou i těžké dny - tak to prostě je.

JajaCZ

Hm, taká oddychovka, ktorá neurazila, nenadchla. Keďže ma celý týždeň bolela hlava, tak som si túto knihu dávkovala hneď po práci, po sprche, ako takú medicínku s čajom pred spaním. Myslím, že by dejová linka nebola taká zlá, až na umelé zamotanie príbehu ešte i Kadenovou minulosťou ku koncu knihy. To celkovému hodnoteniu neprospelo. Autorka mala ponechať škaredú minulosť len jednému hlavnému hrdinovi.

Najdu si tě
Najdu si tě