Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal ziskal prestizni cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354196/zacit-znovu-zWp-354196.png 4.4331

Začit znovu (1.)

Vydáno:, Omega

Begin Again (2017)

Kniha Začít znovu

Ewwe

Na tuhle knihu jsem se těšila. Doma jsem jí měla už nějakou dobu, ale čekala jsem na ten pravý čas :) Ten přišel včera večer a knihu už mám přečtenou. Autorka píše tak krásně, že kniha Vás vtáhne do děje hned po první stránce. Hlavní postavy mne bavili, oblíbila jsem si je hned od začátku a žila s nimi jejich příběh. Líbilo se mi prostředí, kde se příběh odehrával a to, jak autorka popisovala pocity Allie, která žila ve zlaté kleci a šrámy na duši si nesla celý život. Knihu hodnotím velice kladně a ráda se k ní někdy vrátím

Litocha

Docela příjemné čtení, ale jedno klišé střídá druhé, Kaden se chová tak schizofrenně, až mě to otravovalo a Allie je pro mě (poněkud stereotypním) zosobněním americké puberťačky (a píšu to s vědomím, že autorka je Němka).
Obecně mi trochu vadí, když si autoři hrají na něco, co nejsou - ale kdyby hrdinka studovala na provinční německé univerzitě a na výlety chodila do Alp, moc čtenářek by se asi do knížky nepustilo. A musím uznat, že to spisovatelka naimitovala celkem věrohodně.
Taky mám radši knihy, kde nejsou všichni hlavni hrdinové citově narušení jedinci s traumaty z dětství. Ale ocenila jsem, že spolu ústřední pár hned neskončil v posteli, ale postupně k sobě hledali cestu.
Znovu už se do knihy asi nepustím, ale na další díl jsem docela zvědavá.

TerezaMondeková

Úžasný!
Musím souhlasit. Mona Kasten napsala knihu, kterou neodložíte. Vůbec bych neřekla, že je to autorčina první kniha. Autorka to napsala přímo excelentně. Autorka napsala knihu, která předčila všechny knihy, které jsem doteď přečetla.
Na knihu jsem narazila úplnou náhodou v knihkupectví. Na první pohled jsem se zamilovala do obalu, který mě hned zaujal. Jsem totiž milovnice světýlek :-D Knihu jsem prostě nemohla vrátit zpátky, ale musela jsem si ji koupit. Jsem moc ráda, že ji mám doma vedle ostatních knih, protože takhle ji mám pořád u sebe a můžu ji číst znovu a znovu.
V knize je všechno. Kniha je plná smutku, lásky, napětí, romantiky, ale taky zklamání, naděje a důvěry. Autorka dokáže všechno úžasně popsat. Místa popisuje skvěle a detailně, že si to dokážete živě představit, pocity hlavních hrdinů dokáže popsat tak úžasně, že je hned pochopíte a dokážete všechno naplno prožívat s nimi. Knih je opravdu nepředvídatelná. Vždycky, když si myslíte, že víte, co bude, tak se to v jedné minutě obrátí a je to úplně jinak. O to víc jste zvědavější, co všechno se ještě stane a o to víc jste překvapenější, co se to právě stalo, protože by jste vůbec nečekali, co všechno autorka vymyslí. Jste zvědaví, jak to dopadne, já jsem nemohla přestat číst. Hlavní hrdiny jsem si hned zamilovala a vedlejší postavy taky. Líbilo se mi, že na to hlavní hrdinka a hlavní hrdina hned "neskočili", ale šli na to pomalu. Jejich vztah se pomalu vyvíjel. Vždycky když to vypadalo nadějně, tak se stal zádrhel a to se mi líbilo. Líbilo se mi, že se hlavní hrdinové provokovali, ignorovali, laškovali...autorka je originální a to se mi líbí.
Not broken, just scratched.

lucie4345

Jako milovnice thrillerů jsem tuhle knihu přečetla jedním dechem. Skvělá odreagovacka, doporučuji všem

Terez9119

Hodně mi to připomínalo sérii Wait for you od J. L. Armentrout, ale ta se mi líbila o něco víc. Charaktery nebyly špatné, i když Kaden se občas vážně choval jako blbec a jako jeden z mála hlavních hrdinů romantických knih mě pro sebe nedokázal nadchnout. Vlastně celý příběh jsem tak nějak sledovala víceméně lhostejně a bylo mi trochu jedno, jak to celé dopadne. Ale na to, že je autorka tak mladá, je to příjemně dospělá kniha.

Maják498

Většinou romantické žánry v žádném případě nečtu ale, řekla jsem si že by tahle knížka nemula bejt hrozná. A nespleta jsem se přečetla jsem si ji jedním dechem. Doporučuji když si na chvíli chcete odpočinout od thrillerů.. ❤️

biairicia

Občas je třeba ty thrillery něčím proložit a tahle kniha byla ideální. Velmi ohrané téma a chvikama klišé, ale moc hezky napsané. Taková teenage romance, která pohltí. A velké plus je, že mě hlavní postavy nerozčilovaly, jako u podobných knih normálně ano a dost. Líbilo se mi. Doporučuji.

EvaStark

Skvělá kniha!!! Moc mě bavila a těším se na další knihy od Mony Kasten. Doporučuji!!!