Tělo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Aby zachránila dítě, které Zeus počal s lidskou dívkou, porazila Prvorozeného i svého nevlastního bratra. Zabila boha, aby zachránila životy milionů lidí. Naplnila prastaré proroctví a zahájila počátek zcela nové éry. Jmenuje se Wonder Woman a je Válkou. Doslova. Poté, co obětovala život svého přítele a mentora Árese, se na Olympu uvolnilo místo, pro ni rezervované. Je nyní bohyní války, ať se jí to líbí nebo ne. Jenže mnoha bohům a bohyním se ta představa zamlouvá ještě méně. Její sestra Svár se chce pomstít za smrt starého Války. Věštkyně Cassandra chce využít Wonder Woman a její přátele jako svůj klíč k Olympu. A zajatý Prvorozený si nedopřeje klidu, dokud nebudou všichni Olympané mrtví, počínaje Apollónem, posledním bohem sedícím na trůnu. Válka je peklo. A dokonce i nebesa brzy zjistí, že horší než peklo je hněv zhrzené Wonder Woman… Úspěšní autoři BRIAN AZZARELLO (JOKER, 100 NÁBOJŮ), CLIFF CHIANG (GREEN ARROW/BLACK CANARY) a GORAN SUDŽUKA (Y: POSLEDNÍ Z MUŽŮ) pokračují ve své moderní verzi řecké mytologie v pátém příběhu WONDER WOMAN: TĚLO (souhrnné vydání čísel 24–29 a WONDER WOMAN č. 23.2: PRVOROZENÝ)!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455088/telo-wv3-455088.jpg 4.811
Série

Wonder Woman 5.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
Orig. název

Flesh, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Tělo

Přidat komentář
RaptoR
08. února

Příběh rozhodně není bezchybný. Ale stále platí, že je velmi dobře napsaný, uvěřitelný, syrový a drsný. A nezapomenutelný. A stejně jako nás čekalo překvapivé finále na konci čtvrté knihy, nejinak je tomu i zde:) Více v odkazu v recenzích.

3DD!3
25. ledna

Kniha Tělo je předposlední v sérii a celá je tak věnována k budování a přípravám velkého finále. Azzarello rozmisťuje figury a posouvá je jak psychicky tak emocionálně na práh konfliktu, kde se nebude bojovat o nic menšího než je božský Olymp. Wonder Woman na konci přiznává svou novou roli. Ona je Válka. Kdo je víc? A co na to filmové studio, která z ní chce udělat posla míru, rovnosti a ženských hodnot?


RaptoR
15. ledna

Solidně napsaný mainstream, který sice není bezchybný, ale díky spisovatelskému umu Briana Azzarella stále platí, že se jedná o zajímavé čtení. Více v recenzích.