Válka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zeus, otec Wonder Woman, někam zmizel. Její rodina - tety a strýcové, bratry a sestry, bohové a polobohové - tvoří panteon nejmocnějších bytostí ve vesmíru. Chtějí usednout na Diův trůn a jsou pro to ochotni zničit kohokoliv, kdo jim bude stát v cestě, a to včetně Diova syna, který zatím ještě ani neumí mluvit, ale může v sobě může ukrývat moc k rozpoutání apokalypsy. Ale zatímco se Wonder Woman se svými několika málo zbývajícími přáteli snaží ochraňovat život svého nejmladšího bratříčka, na scéně se objevuje starší sourozenec. Bytost známá pouze jako Prvorozený strávila věčnost ve vyhnanství a její síla a vztek rostla s každým dalším tisíciletím. Nyní hodlá spálit na popel Zemi i Olymp, i kdyby to mělo znamenat, že z něho bude král mrtvé říše. Schyluje se k finální bitvě! Úspěšní autoři BRIAN AZZARELLO (JOKER, 100 NÁBOJŮ), CLIFF CHIANG (GREEN ARROW/BLACK CANARY) a GORAN SUDŽUKA (Y: POSLEDNÍ Z MUŽŮ) to naplno rozjíždí v příběhu WONDER WOMAN: VÁLKA (souhrnné vydání čísel 19-23), které přináší čtenáři dynamický srdceryvný mix akce a emocí, díky níž je WONDER WOMAN jedním z nejoceňovanějších komiksů současnosti!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431623/valka-2tC-431623.jpg 4.713
Série

Wonder Woman 4.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
Orig. název

War, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Válka

Přidat komentář
Kate18
04. března

Prvorozený se snaží dostat do civilizace za pomoci své “zachránkyně”. Cestou je ale zarazí Poseidon, který má nabídku, kterou nemůžou odmítnout. Diana se pak v Londýně setká s Prvorozeným, který si nárokuje trůn. Myslí si, že on je dítětem z proroctví, ale co když se mýlí? Na scéně se ukáže celá Dianina parta včetně Oriona, který je vezme do Nové Genesis. A nakonec se strhne neskutečná bitva, do které významným dílem přispěje sám Válka.

3DD!3
06.04.2020

Velké finále se vším co k tomu patří. Dorazí i Válka a přinese s sebou všechny co nepadli v boji. Azzarello uspokojivě uzavírá některá témata a zároveň Wonder Woman povyšuje o další úroveň. Někdo tu práci dělat musí. potěší odbočka k Orionovi a jeho Nové Genesis.